• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fendt

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
imam i ja lasera i znam da je zvjer ali mi hoćemo kupiti nešto mlađe ali isti konjskih snaga negdje ili možda malo više
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
uh nemam
a ko opče ima kad je kriza

ma kak nebi bilo para, u našem selu ovu jesen su kupljena 2 traktora ali naravno polovna mada nas ima samo oko 50-ak poljoprivrednika i mi smo zakaparili novoga sad čekamo da dođe. Sve ti kredit riješava
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
kod mene nebi bil kredit dobar
imamo probleme z bankom neke

prvo su i nas zezali da moramo dat hipoteku na kuću,a stari nije htio. Zaprijetio im je da če uzet kredit u drugoj banci pa su tako pristali dat kredit, samo je platio polog i dao kao traktor pod nekakvu hipoteku kao ako nečmo plačat nek njega uzmu.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Deutz-Fahr Agrofarm 410 (85ks)
35 400€

vidš fićona nije kod svih recesija :mrgreen:
Agrofarm :supz::supz::supz:
di si ga uzeo poljo-nova ili ???
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
vidš fićona nije kod svih recesija :mrgreen:
Agrofarm :supz::supz::supz:
di si ga uzeo poljo-nova ili ???

Da u poljo-novi u Sesvetama.

Kad dolazi makina :)

Rekli su da dolazi sredinom 1 mj 2011. A sad kad dođe bit čete svi obavješteni.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
koja je razlika (osim u snazi) između Fendta 311 i 312 (oko95.g.)
koji je bolji to jest kojeg je bolje kupit? .....ima li ko iskustva?
???

molim u par crtica da neko nesto napiše
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
jel ima netko iskustva sa fendtom 310, linija od 93. do 00. godine? nemora biti 310, moze od 308 do 312 ali ta linija.
iskustva sa traktorom, neke posebne mane ili prednosti? greske na koje treba obratit pozornost prilikom kupovine? sta god znate o toj seriji recite. svaka pomoc je dobro dosla ;)
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Meni jedan od ljepših traktora ikad napravljeni, ne znam puno o njima ali mislim da nemaju neke mane osim cijene koja je za polovne dosta veća od ostalih
 
M

maki1991

Guest
Meni jedan od ljepših traktora ikad napravljeni, ne znam puno o njima ali mislim da nemaju neke mane osim cijene koja je za polovne dosta veća od ostalih

da li netko moze od vas da mi kaze kako radi fendt 311 lsa npr 1990 godina
kaki je mjenač ,, kako funkcionira polozaji m l s ..da li se smije radit svakom polozaju i to .hvala..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,171
da li netko moze od vas da mi kaze kako radi fendt 311 lsa npr 1990 godina
kaki je mjenač ,, kako funkcionira polozaji m l s ..da li se smije radit svakom polozaju i to .hvala..
L M S su ti međubrzine između one tri brzine koje imaš na glavnom mjenjaču.
Naravno da smije raditi u bilo kojoj brzini od tih.
Inače, to nisu powershift brzine, već se šaltaju tek kad pritisneš kuplung. Ti samo predbiraš, a prešalta se kad pritisneš kuplung.
Isto tak ti je s inverterom (ako je mjenjač 21+21, a ne 21+6).
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
jedna losija slika 936-tice

31032011161800x600.jpg
 
K

KRESO

Guest
ma kodnas je uvjek kriza :rolfer::rolfer::rolfer::rolfer:
bolje uzmi još jednoga same-a evo ima moj kolega za prodat same laser 150, 92 godina
traktor je zvjer :D

bole jel to onaj u oglasniku za 12000€?
 
K

KRESO

Guest
možda jesam , ali sad sam se istrošio , nego kako je zadovoljan sa strojem neki kažu da ima slab mjenjač , možemo se rebaciti na pm ,ili u temu same
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
Gdje naci radionicki prirucnik ili uputu za uporabu, kako se vec zove za fendt 106
 

Najnoviji postovi

Na vrh