• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fendt

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
muhanicar kaže:
Da se onda i ja kratko nadovežem.
Šanana je sve odgovoril samo ovisi kako tko čita ;)
Recimo ja to čitam ovako.
Kad pogledam stranice gdje se prodaju traktori - mislim u tim zapadnim zemljama nisam našao ni jedan traktor koji je odradio oko 6000rh a da mu je cijena manja od 30 000 eura plus nekakav njihov PDV .
A naši preprodavci prodaju recimo Fendove i svi su oko 6000 rh s cijenom do 30 000 eura s PDV . :?:
Pitam sebe a i vas gdje su oni to onda našli s tak malo radnih sati i tako povoljno ( mislim na njihove cijene u zapadnim zemljama )
Čak sam se i uvjerio za jednog Fenda kojeg sam slučajno pogledao nepripremljenog i na satu je pisalo oko 9000rh .
Poslije izvjesnog vremena vidim na Njuškalu da se prodaje isti traktor i trgovac kaže da ima nešto preko 6000rh.
Zaista mislim da oni svi lažu--preprodavci a sada i prodavci u zapadnim zemljama.
Kad pogledam kako izgleda traktor ---oko 10 godina uveženi i ovdje kod nas kod nekih domaćina koji imaju traktor 10 godina nema tu nikakve razlike čak kod nas pošto je skuplji i teže doći do njega da se bolje čuvaju nego na zapadu.
Ja to tako vidim a vi dobro otvorite oči. :roll:
 
D

DUremovic

Guest
dragi prijatelju slažem se sa tobom da su popravci teški i skupi.
imam fendt 610 ls,pokvarila mi se lamela,druk ležaj i korpa.
tražim pomoć gdje mogu najbrže,najjeftinije doći do dijelova!!
odgovorite na mail kristina.uremovic@hotmail.com
 
M

MOMOSARIC

Guest
DUremovic kaže:
dragi prijatelju slažem se sa tobom da su popravci teški i skupi.
imam fendt 610 ls,pokvarila mi se lamela,druk ležaj i korpa.
tražim pomoć gdje mogu najbrže,najjeftinije doći do dijelova!!
odgovorite na mail kristina.uremovic@hotmail.com
Pošto mi je glavna djelatnost trgovina autodijelovima (2 prodavince u Banja luci i Srpcu , BIH) a dobavljamo dijelove Njemačke firme ZF (podgrupa SACHS) , a oni rade kvačila za FENDT za prvu ugradnju , moguće je poručiti .
Našao sam u katalogu te dijelove i već sam poslao upit za cijenu pa ću objaviti.
 
M

MOMOSARIC

Guest
Ma prosto : FENDT je vrh kad je u pitanju nov traktor ili ista klasa u istom stanju kao neki drugi, ali glavno pravilo je da je manje važan proizvodjač od stanja traktora.
Znači samo dobra procjena stanja je zakon,
 
T

TINKO

Guest
moj ujak ima fendta od 120 konja , neki dan smo sa njime vozili pijesak iz Sirača , samo da ste vidli reakcije ljudi kada smo ih prestizali sa traktorom.

moja ljubav

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=VV9b4k2ircc&feature=related[/YT]

pogledajte 2:55 i neka mi neko objasni šta jeto
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,171
sta je to plinski ovjes

Zračni ovjes, ovjes na zračnim jastucima (poput kamiona), umjesto lisnatih ili spiralnih opruga.
 
C

creborn

Guest
paaa, podesavanje visine od zemlje, amortizacija ko na citroenu.. pretpostavljam.. pretpostavljam da dok je na max visdini i dok mu sse kotaci izvrnu ko na tatra kamionima...moze vjerojatno podnjeti vece osovinsko opterecenje
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
ja danas posudio fendta 312 da ga malo probam u oranju i mogu vam reci da mu massey nije ni sluga
 
Posljednje uređivanje:

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
za pocetak 20ks i barem 5-6godina razlike..
naravno da je fendonja kategorija iznad, al ajd, i mene zanima usporedba.
i kako posudio, pa jel nemas fendta?
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
nemam fendta to mi je od bratica je jaci je 20 konja ali uopce ne osjeti plug od 14 coli pustao sam ga oko 35 cm pa i vise i on to vuce drugom brzinom negdje 10kilometara na sat na 2000 okretaja a kada sam ga tenkirao imao sam prosjecnu potrosnju oko 10 litara po jutru.
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
Treba mi radionički priručnik i katalog dijelova za fendt 615LS ako ko ima neku elektroničku verziju da nemoram plaćat skidanje pa nek mi da link ili pošalje na privat, hvala.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
uh da mi je takvoga fendonju nabaviti
odma bi same išel van z dvorišta kam oče

ako imaš 26000E u kešu nabavim ti ja fendonju odma :finga::finga::finga:
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
uh nemam
a ko opče ima kad je kriza

ma kodnas je uvjek kriza :rolfer::rolfer::rolfer::rolfer:
bolje uzmi još jednoga same-a evo ima moj kolega za prodat same laser 150, 92 godina
traktor je zvjer :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh