• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fendt

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A čim se bavi taj frend da mu treba takav stroj??

Dal je kupljen za keš ili je u pitanju dobar kredit u ova teška vremena??
 

eddo

Član
Tu od
24 Lip 2012
Poruka
79
A čim se bavi taj frend da mu treba takav stroj??

Dal je kupljen za keš ili je u pitanju dobar kredit u ova teška vremena??

Ratarstvo ... vrlo povoljan kredit na par godina s 3% kamata ...
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Svaka mu čast kad se upustio u takvo nešto!
Znaš i sam zašto se ljudi upute u takvo nešo, zato jer im treba trošak. Isto tak je mogao uzeti i duplo jeftiniji traktor, ali ja garantiram da je na kraju riječ o trošku.
 

eddo

Član
Tu od
24 Lip 2012
Poruka
79
Je, to je Kolaricev. Znam da je testni, ima 500rh ... doma su svi fendti ...:) neda ih z grunta :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Znaš i sam zašto se ljudi upute u takvo nešo, zato jer im treba trošak. Isto tak je mogao uzeti i duplo jeftiniji traktor, ali ja garantiram da je na kraju riječ o trošku.

Vjerojatno je, čim se bavi ratarstvom na veliko, treba i velik trošak da se opravda PDV i slično....
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
prije par godina sam trebal od njega kupiti kombajn..inače ima mrak strojeve a l sadi on puno i krumpira...pa mislim da radi oko 200 hektara i to su dva brata
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Svaka čast Fendt-u,ali to je samo struja i plastika....:)

iako mi je crvena boja nekako srcu draga, nebi se uopce bunio protiv struje i plastike. dapace..
ako nista drugo, za otic do birtije, a crveni neka rade :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nepotrebno bacanje novaca za takvog novog Fendta...ništa više, moje mišljenje.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Nepotrebno bacanje novaca za takvog novog Fendta...ništa više, moje mišljenje.

Čovjek ima 2 Fendt-a doma,i kak bi sad bilo da je kupio neki traktor drugog proizvođača?;);)

A baš da je nepotrebno potrošen novac,hmm nebi onda radili takve strojeve da je nepotreban,jel?:)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Valjda ima svatko svoj ukus...sve je to fino i lijepo kod novog fendta, ali nebude vječno nov i čist...
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
pa covjek vjerojatno ima zemlje dovoljno koja mu opravdava ulozeno u masineriju i koja ce mu to vratiti, ne obrađuje sigurno 5-6 jutara,mene to niti malo ne cudi ima kod mene u dalmaciji u krugu 50km nekoliko fendtova 936 ,,a kamoli nece imati gore di su prave zitnice :)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ona cijena pokraj pojedinih modela dali se umanjuje na onaj iznos pdv ili se još dodaje taj porez
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Idem danas za Os i nakon par kilometara vidim devetku stoji pored ceste i kombi belje remonta prckaju po njemu,sjetim se proslog tjedna kako sam isto vidio pred Os rastavljenog u pola njive. Tek dolazim pred Os ono onaj isti jos stoji.
 

Najnoviji postovi

Na vrh