• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fendt

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
Taj traktor MF 698 T ima dva rezervara ali su oba dva zajedno 120 litara a ne svaki.Taj MF u laganom poslu jako malo potroši goriva i ima prednost što je kratak a jak,pa je meni za šumu idealan traktor,a šestak je jači u teškim poslovima ali u lakšima više troši od četiri klipa s turbom.Meni je na tom MF 698 T potrošnja s roto drljačom na sat vremena 8 litara,a za 45 minuta pripremim jutro zemlje,tak da što se tiče potrošnje pre zadovoljan sam s tim traktorom i potrošnjom.

Samo 8 litara ?
Za taj traktor stvarno mala potrošnja, mislim to je MF, pa rotobrane , neznam ...
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
bilo bi to savsvim oke da postoji tema o potrošnji.
neću ništa komentirat na tih 8 litara 45 min i jedno jutro.
 
S

stipe1000

Guest
zanima me fendt 716 vario od 99 do 05 g dali itko ima ikakvih problema sa tim traktorom i koliko traje vario mjenjac sati
 
S

stipe1000

Guest
Ovaj 412 bi mogao biti blizu 10, možda godinu-dvije manje, a 716 mislim da je kupio koju godinu kasnije. Uglavnom oba su preko 5 i izgledaju kao novi.
Najjače mi je bilo jesenos kad sam ga vidio sa oba da ore na zemlji od jedva jutro. To je bio brzinski rekord.

Sjećam se prije 3-4 godine sam išao u za Belišće. Stajali smo u Lozanu i vidio sam ga da je prošao sa onom McHalle balirkom. Krenuli smo za petnaestak minuta, stali nekih 10 min u Donjem Miholjcu i krenuli dalje. Dok smo došli do Belišća on je tamo već izbalirao 5-6 bala. Ostao sam paff

znas li jeli imao sa 716 ikakvih problema
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Po mojem saznanju nikakvih problema nije imao.
Održava strojeve, ima profi strojeve, samo je problem
što mu je sve vani.
 
S

stipe1000

Guest
Po mojem saznanju nikakvih problema nije imao.
Održava strojeve, ima profi strojeve, samo je problem
što mu je sve vani.

hvala na informacijama prijatelj mi ima jd 6800 i do sada nema nikakvih problema pa se mislim izmedu jd i fenda prova sam fenda neusporediv je sa jd i manje trosi jedino me brine vario mjenjac
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
To je stvar ukusa.
Eto recimo naša usporedba je da je Fendt bolji u radu
sa RD, A JD-u opet u oranju.
Recimo za nas Fendt ima previše standardne opreme
koju mi nikada nebi ni koristili.
 
S

stipe1000

Guest
Hehe, to ti je najmanji Fendt :D :D

zna li itko gdje se moze stupit u vezu sa nekim tko prodaje fendove polovne zanima me 716 vario od 2000 2005
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Juce dva puta sretnem ovu makinu, nisam ni znao da ima ovakav u nasem kraju :supris:
Drugi put sam ga morao slikati, inace radi se o Fendu 924
Na slikama je strasan, a tek uzivo :mrgreen:



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
B

BAGERISTA

Guest
Mašina,,,,,,,,,,,,,,,,,,da se smrzneš :supz::supz::supz::supz:
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
DSC_0393Kopiraj.jpg
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Ovo vidim prvi puta, strašno što si ljudi požele

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=V5DXO91wn68&feature=fvwrel[/YT]
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
786
Nova serija 500, ajoj:gitarist::

http://www.fendt.com/int/5969.asp

Iako sakrivaju kao zmija noge, koliko vidim po tehničkim podacima motora, još uvijek je Deutz unutra?

Zapremnina, hod/promjer klipa, okretni moment, odgovaraju Deutz TCD 4.1 L4 motoru.

Samo je serija 200 pod SISU 3cil motorima.
 
Posljednje uređivanje:

eddo

Član
Tu od
24 Lip 2012
Poruka
79
Frendu stigao Fendt 724, profi plus, prvi u Hrvatskoj.

Na slikama je lijep, al uživo je san ... :)

imag1284.jpg

imag1286z.jpg


i njegova "starija" makina :) 412 vario
imag1287a.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh