• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fendt

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Neki dan u Vinkovcima, 4 fendta 9-ke oru čitav dan.......Tako da oni koji su ih kupili nisu bacili novce, jer rade naveliko
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Znam da nisu bacili novce i da puno rade,ali dva u jednom danu vidjet i to jos jedan koji stoji tjedan dana u njivi dovoljno govori da nisu savrseni i nekvarljivi kakvima ih prikazuju.Nije to privatnikov neki traktor pa da nema novaca popravit.Agrokorov vupik,agrokorov belje remont.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
samo stara garda vrijedi,serije Farmer,300,500,jedan 311 sa nešto opreme zadovoljio bi moje skromne želje:weedman::weedman::weedman:
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Te 936 od Agrokora imaju oko 15000 sati tak da se nečudim da se kvare.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
neki kazu da se tek sa 20000 uhodavaju :weedman: al nebi imao nista protiv starijeg 308,309
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
prije dve -tri godine je čovak tu blizu Koprivnice dopeljao izvana ,samo neznam koji model ,naišao jedan moj poznanik i bacio pogled na instrument tablu a na njoj bilo 17 000 i nešto sitno,a traktor kao apoteka,zato sve ovisi najviše o vozaču
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
prije dve -tri godine je čovak tu blizu Koprivnice dopeljao izvana ,samo neznam koji model ,naišao jedan moj poznanik i bacio pogled na instrument tablu a na njoj bilo 17 000 i nešto sitno,a traktor kao apoteka,zato sve ovisi najviše o vozaču

Upravo tako,nije isto kada jedan radnik vozi ili više njih.Nema traktora a da se ne kvari.Kod nas su prve 930-936 otišle nakon isteka lizinga sa preko 10 000rs. Sve u urednom stanju i možda bolje i kvalitetnije od ovih novih koji su došli.Jedan podatak o potrošnji je da 930 u predsjetvenoj pripremi sa xx sjetvospremačem zahvata 6m troši nevjerojatnih 3l/ha
 
M

Manolo

Guest
Ja imam tri fendta 716,742,936 znam dosta onjima pa ako nekome nesto yaskripi da nezna pitajte.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Velike! A što kažeš kada 8kom Fendt-a 924,930,936 rade sa Regent 5br, Lemken 6 nošeni plugovi,te Lemken 7br i 8br vučeni rade na jednoj njivi.

raj za oči.....:mrgreen:
 
M

Manolo

Guest
Koje si traktore imao prije njih? Jesi li imao koju 6-icu?

pre fendtova imao sam classove i to su solidni traktori ali nisu za veliki posao gde se radi 24 h.
 

Najnoviji postovi

Na vrh