• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fendt

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
prije jedno 4-5 godina tu kod mene jedan privatnik došao održavati šumske prosjeke kroz koje elektra ima stupove,mislim da je bila neka slična mrcina sa ogromnom drobilicom,firma se mislim zvala Binđo,majke ti žarke kakve je taj komade satro,ovak izraubani traktori idealni za prodaju polovne mehanizacije kao korišteni samo u transportu:biggrin::biggrin:
 

D&D

Član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
275
prije jedno 4-5 godina tu kod mene jedan privatnik došao održavati šumske prosjeke kroz koje elektra ima stupove,mislim da je bila neka slična mrcina sa ogromnom drobilicom,firma se mislim zvala Binđo,majke ti žarke kakve je taj komade satro,ovak izraubani traktori idealni za prodaju polovne mehanizacije kao korišteni samo u transportu:biggrin::biggrin:

Njegova mašinerija je sva na vrhuncu i slino jaki traktori. Nama je nešto radio sa Fendtom od mislim 280 konja i iza ahwi freza. Kad sam prepričavao šta radi, nitko nije vjerovao dok nije vidio snimku. A koji zvuk imaju ti traktori. Kao kamioni. Mislim da je čovjek koji je vozio jedan od tih traktora rekao da ima MAN-ov motor.
Blago rečeno impozantno
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
I jel su dobri?? Nije odlazilo ništa tipa mjenjača i sl.??

Ne,ni na jednom Fendt-u kod nas nije bilo problema sa mjenjačima.Ova 924 je došla zbog sjetve sa Amazone sijačicom zahvata 8m. Bilo je i smješno i za plakati jer prije to vukla 930
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja ne verujem kakve gluposti sve padaju ljudima na pamet, to mora biti bolestan um da tak nekaj zmisli!!!

I onda švabo prodaje 5 godin star fend, očuvan i ko nov, pažen i mažen, nije pravoga posla ni videl..ccc

Iskreno, nisam opće impresioniran, to je več pretjerivanje kaj oni rade gde god da je.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Ja ne verujem kakve gluposti sve padaju ljudima na pamet, to mora biti bolestan um da tak nekaj zmisli!!!

I onda švabo prodaje 5 godin star fend, očuvan i ko nov, pažen i mažen, nije pravoga posla ni videl..ccc

Iskreno, nisam opće impresioniran, to je več pretjerivanje kaj oni rade gde god da je.

Ma treba ga iskoristiti i zaraditi novi traktor, nema on vremena za popravke, kad napravi svoje tu smo mi koji sebi kupimo ''novi'' traktor..:icon_super:

Ma nije to pretjerivanje, ne ganja ga i ne pati se tu nešto pretjerano traktor, ima on snage, jedino toliku kilažu da nosi, to sve ima težine pošteno, ima taj Fendt koji napred malčira i iza taj plug, a na malčer je još stavio uteg od 1800kg pa to je mali ferac napred..

Evo i video [YT]http://www.youtube.com/watch?v=_iPFugj9WQA[/YT]
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Ja ne verujem kakve gluposti sve padaju ljudima na pamet, to mora biti bolestan um da tak nekaj zmisli!!!

I onda švabo prodaje 5 godin star fend, očuvan i ko nov, pažen i mažen, nije pravoga posla ni videl..ccc

Iskreno, nisam opće impresioniran, to je več pretjerivanje kaj oni rade gde god da je.

Baš to a traktor "izrajban" do kraja!
 

Najnoviji postovi

Na vrh