• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fendt

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
svi novi jd-ovi preko 100 ks imaju šasiju,koja ne samo da čuva traktor več omogučava dodatni prijenos snage na tlo...
 
B

bajki

Guest
Sad mi je jasnije. Možda sam i vidio, ali nisam o tome razmišljao pa nisam ni registrirao. Sad ču pažljivije gledati. Kada smo kupovali Rakovicu nudili su nam Rakovicu sa šasijom, ali nju nismo htjeli jer smo uzimali traktor bez prednjeg hidraulika. He-he! :D
 
R

Ratarko

Guest
abrkili kaže:
svi novi jd-ovi preko 100 ks imaju šasiju,koja ne samo da čuva traktor več omogučava dodatni prijenos snage na tlo...

Mislim da JD osmica nema šasiju nego onaj masivni blok motora koji ima tolike dodirne površine između motora i mjenjača da mu i nije šasija potrebana .
 
B

branko

Guest
evo slika onog obnovljenog fendta

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

svaka cast onome tko je to napravio, jer osim dosta novaca treba i dosta truda za takvo nesto. vlasnik tog fendta inace ima auto servis (adresa mu je na zadnjoj sajbi)
 
R

Ratarko

Guest
Fendt izgleda kao novi mora se priznati .
Nije to ništa posebno , do sada sam vidio puno fino obnovljenih traktora .
Kada bih imao volje i vremena sredio bi si tako jednog RX-a i nikada ga ne bih prodao pa da vidimo tko bi prije odapeo , ja ili on 8)
 
R

Ratarko

Guest
robert kaže:

Å ta je :lol: znaš kako Bobo kaže , ne može drugačije i točka tako i ja za Fendta , najbolji i gotovo :D
 
R

Ratarko

Guest
abrkili kaže:
ajd ratarko nemoj sad izazivat vraga... :lol:

Neču - neču , otelo mi se , hebiga ...
Ajd Bobo kada budeš čitao ono moje gore kada te spominjem nemoj se ljutit .
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
e ja sam ovdje između vas dvojice kao mirovne snage UN-a... :lol:
 
R

robert

Guest
kud nisam usliko rusa od 155ks....da vidite makinu.ima tri zmigavca na sred kabine,iznad sofersajbe.to sam vec vidjao i na nekim manjim od 80'-90 ks
 
R

Ratarko

Guest
robert kaže:
kud nisam usliko rusa od 155ks....da vidite makinu.ima tri zmigavca na sred kabine,iznad sofersajbe.to sam vec vidjao i na nekim manjim od 80'-90 ks

Ma ne spomini mi tu Å KLOPOCIJU od traktora u AGCO temi a posebice u podgrupi FENDT :lol: :lol: :lol:
 
B

Bobo

Guest
Kako na cirilici ne mozes napisati RUS, kad mozes; PUC ;)

A Ratarko, i ja kazem da je 936 trenutno "the traktor" na svjetu, kad se ne radi o zglobnim modelima. Tu je STX ipak majka nad majkama ;) Ne moze drugacije i tocka! :D
 
R

Ratarko

Guest
Ah , ja te gusjeničare niti ne vidim kao traktore .
Gusjeničari su neki Autoboti ili Transformersi , hehe .
 
B

Bobo

Guest
Cuj, da sad kupujem neki traktor i da imam neogranicena sredstva, svakako bi isao 936. Tu nema diskusije, jedino oni bolesni i ugrozeni JD-asi sto ne vide nista sto nema jelena na sebi misle da je JD majka, a zapravo fendtu nije ni do koljena.

Sto se transformersa tice, ne bih se slozio. Ipak je to stroj koji zaore svakog 936 kad god se sjeti ;) Treba mu odati postovanje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh