• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fendt

Tiško

Član
Tu od
13 Ožu 2013
Poruka
146
eto danas sam naletil na problem sa fendijem...posudil sam traktor od sogia radi se o Farmeru 4s turbomatic.... jos prilikom voznje mi se nekak cudno ponasal..na dodavanje i oduzimanje gasa se culo jako lupanje u bocniku...

i kak sam krenul orati nakon 20 minuta je traktor jednostavno stal... znaci ubacim ga u bilo koju brzinu traktor ne krece...
nakon sat vremena drkanja i nepomicanja s mesta smo se setili probati krenuti sa sperom...i krenul je..i onda smo ga sprobavali..uglavnom u jednom djelu stane i nece vise krenut..nist ne krci ne drobi..al ne krece bez spere.

moze mala pomoc..jel imaju kakvu manu sa bocnicima ili konzultacije dobrodosle:(think):

jučer je fend rastavljen,zdrobila se bolcna koja drzi satelite na diferencijalu...
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Šanana je tražio da poslikam svoju "novu" kompoziciju i stavim slike u temu, pa evo. Kupljeno prošla 3 tjedna.




 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Kolega,svaka čast na kupnji,ko bombon je :3
moj favorit
 
Posljednje uređivanje:

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Kupljen je kod čovjeka koji ga je prije uvezao za sebe, nije od švercera.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
u svakom slucaju,super je! i gume su jos dobre,to je isto veliki plus. koja je godina?
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Stražnje gume će trebati zamjenu najvjerojatnije do jeseni jer će kod mene najvjerojatnije raditi cijelo ljeto na asfaltu, a već su pri kraju.

1996. godina, 8500 sati, ali ja ne vjerujem u sate, već u stanje, a stanje je dobro bar za sada
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
Pa to je 6 cilindara 115ks. Pravi stroj. Neumoran i nepoderiv. Čestitam i da zaradi novog.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Šanana, 4 c je sasvim OK za tu snagu.
Danas su trocilindraši te snage.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
nesto mora biti crveno na traktoru, pa makar i felge :icon_mrgreen:
cestitke na kupnji. svidja mi se izbor. samo neka bude sto vise posla i sto manje kvarova. da sto prije zaradi za te nove gume, a onda i sve ostalo.. :icon_thumright:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Cestitke na kupnji,odlicno izgleda!!! :icon_pidu: Definitivno bolji izbor nego onaj Fiat. :icon_hang:
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Makina i po :) Kao kaj veli neki kolega, najljepša linija FENDT-a. Svaka čast, samo nek on radi bez većih problema
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Hvala dečki, ja se samo nadam da će raditi bar neko vrijeme bez nekih većih zahvata. Ovaj tjedan će otići majstoru na pregled, ako ima nešto da se riješi prije sezone.
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
Šanana, 4 c je sasvim OK za tu snagu.
Danas su trocilindraši te snage.

Ispričavam se što ja odgovaram.
Nisu samo u pitanju cilindri nego i cm3 jer motor ima preko 6.200 cm3 a snagu od 115 KS. Dakle motor je rasterećen i duže traje. Danas se iz 2.200 cm3 izvlači 200 KS. U pitanju je trajnost motora. Kod brodskih motora izvlače na ovu kubikažu oko 85 KS pa motori rade po 40.000 sati.
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Evo i od mene čestitke, Enio!

Nek te dugo služi!

Daj još malo slika! Da vidimo lepotu...

Inače, odličan model!
Provjerno! :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh