• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FiatAgri-Hesston balirke

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Idem u 3 ćoj 4 toj radnoj, sad koliko to km nikad ne gledam, ali mislim da tu negdje jer mi vaklove od kombajna malo ukupimo ako su sitni da se ne vozam bez veze...
 

zetorproxima

Novi član
Tu od
21 Ožu 2011
Poruka
8
pozdrav, trebam pomoć gdje bih mogao nabaviti novi ili polovan dio za fiat agri 5650. riječ je o vodilici ili vretenu koje pogoni iglu kroz koju prolazi špaga. može biti i sa motorićem a i bez nnjega. pokušat ću postaviti slike ako uspijem. unaprijed se zahvaljujem
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Ako misliš ono na vratima odotraga oni valjci.to su ti senzori koji pokazuju dali se ravnomjeno rola sjeno.inače bi ti bala bila konusna vjerujatno jer nebi vidjeo koliko ti je koja strana napunjena.
 

Perhan

Član
Tu od
18 Lis 2011
Poruka
184
Imam Hesston 5650 i zanima me da li se moze stelovati sabijenost bale na oprugama?

 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Naravno da može.preseli bolcn na toj gornjoj poluzi na koju je vezan taj dugački feder mislim da na toj trećoj rupi je najtvđa a sad kako je kod tebe najslabija trebao bi pogledati na svojoj pa ti točno rečem.mislim da je tako
 

Perhan

Član
Tu od
18 Lis 2011
Poruka
184
Jel mislis na ove 3 rupe sto mogu birat sto se vide?
Kod mene je sad ovako kao na slici nisam probavao premjestat ovaj bolcn.
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Da na te tri, tebi je sad na najdonjoj stavi na tu najgornju pa ćeš vidjet kako su tvrde.
Jel baliraš suho ili zeleno za foliju?:icon_pidu::icon_pidu:
 

Perhan

Član
Tu od
18 Lis 2011
Poruka
184
Suho, sad mi je najveci problem slama. Skroz je slabo nabijeno, sijeno tu i tamo nije strasno. Hvala ti puno probacu.
 

anton

Novi član
Tu od
16 Sij 2016
Poruka
7
zanima što znači ova kocka s desne strane preše taj mali aparat i čemu on služi na fiat agri 5650 balirki i koja je funkcija i treba mi šema za spajanje na komande ulazni kabal prasa-hesston-fiatagri-5650nie-viconjohn-deere-maszyny-rolnicze-warminsko-mazurskie-logdowo-1058.jpg
 

Prilozi

  • fiat-fiatagri-hesston-holland-prasa-lubuskie-sliwnik-335600007.jpg
    fiat-fiatagri-hesston-holland-prasa-lubuskie-sliwnik-335600007.jpg
    65.1 KB · Pregleda: 138

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Ima li netko informaciju gdje nabaviti oprugu za Hesston 5670 ili je netko možda i ima?
 

Miodrag72

Novi član
Tu od
18 Svi 2018
Poruka
3
Balirka Hesston 5540 molim za pomoc

Ima balirku Hesston 5540, skoro sam je kupio, nisam imao priliku da se do sada susrecem s njom, koristio sam obicnu balirku, trebao bi mi savjet kako da je pokrenem.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,752
Re: Balirka Hesston 5540 molim za pomoc

Zar nisi pitao bivšeg gazdu da ti objasni barem osnovne stvari ?
 

Miodrag72

Novi član
Tu od
18 Svi 2018
Poruka
3
Bivsi gazda nije koristio, on samo uvozi i prodaje.

Nego, imam problem sa balirkom Hesston 5540, ona pocne da radi, pravi balu sve dobro bude i kad dodje negdje na sredinu bala se zaglavi i nece da se rola. Da li mozda neko zna do cega je?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,752
Kako u originalu izgleda ovaj produžetak, spoj, kako god ga nazvali, uglavnom ovaj metalno dio ili toga uopče netreba ?
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Bas cu provjeriti dali moj cilindar je uvucen do kraja,ja to nemam na preši nego direkt,e sad mozda je to prednost jer kad pustis vezanje veci preklop dobijes.
 

Najnoviji postovi

Na vrh