• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FiatAgri serija 90 (55,60,65,70,80,85,90,100,110,115,130,140,160,180)

M

Miško 007

Guest
Ma tako da pogledam gledam preše viskotlačne ali to sve po oglasima smeće ako nije smeće onda je precjenjeno...
 
B

BAGERISTA

Guest
Zahvaljujem kolega,,,,,,,,:prayer:
A cijena ne pristojna,,,nego skroz realna....:supz:
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Ako ti izlaz radija nema chinch priključke, već pojačalo spajaš preko izlaza iz radija, onda ti je bolje pojačalo maknuti, jer samo unosiš još jedan stupanj šuma. Snaga ovih pojačala na radijima je 4x30...50W. To ti je i više nego dosta za stvaranje buke u kabini.
Prodaj pojačalo i kupi si 4 kvalitetna i veća zvučnika i imal buš bolje ozvučenje.
Ne vidim koja ti je marka radija. Nadam se da nije Sony.

ima on činć izlaze,(prijašnji vjerovatno nije imal kad je instalacija tak složena) a snage je 4×50w,kaj se zvuka tiče sasvim je dobar i ovak,nesmeš radia ni do pol snage pustiti kad su zvučniki jedva pol metra udaljeni od ušiju dok si unutra...radio je Kenwood...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,190
ima on činć izlaze,(prijašnji vjerovatno nije imal kad je instalacija tak složena) a snage je 4×50w,kaj se zvuka tiče sasvim je dobar i ovak,nesmeš radia ni do pol snage pustiti kad su zvučniki jedva pol metra udaljeni od ušiju dok si unutra...radio je Kenwood...
Onda Go to: #195

Prodaj pojačalo (Šanani npr, za 565, jer obični radio nije dovoljno glasan :mrgreen:) i kupi bolje zvučnike, te ugradi radio u njegovu rupu. Bude i manje uočljiv za ukrasti ;)
Kenwood :supz:
 
B

BAGERISTA

Guest
A još če se ovdje pazarit kako se meni vidi............:rolfer::rolfer:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,190
A još če se ovdje pazarit kako se meni vidi............:rolfer::rolfer:
Ti radije šuti (imaš isti traktor), da tebi ne uvali pojačalo, jer je, kao, originalno za FIAT-a:mrgreen::weedman::finga:
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Ti radije šuti (imaš isti traktor), da tebi ne uvali pojačalo, jer je, kao, originalno za FIAT-a:mrgreen::weedman::finga:

mislim da bi više došla poštarina nego kaj vredi pojačalo...:lol::lol:

meni najbitnija stvar da on ujutro dok je ovak hladno kresne na prvi zub bez grijača :prayer::prayer::prayer:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ti radije šuti (imaš isti traktor), da tebi ne uvali pojačalo, jer je, kao, originalno za FIAT-a:mrgreen::weedman::finga:

Dobra,,,,,,:lol::lol:samo ako ima činčeve..:weedman::rolfer::rolfer::finga:
 
B

BAGERISTA

Guest
mislim da bi više došla poštarina nego kaj vredi pojačalo...:lol::lol:

meni najbitnija stvar da on ujutro dok je ovak hladno kresne na prvi zub bez grijača :prayer::prayer::prayer:


Ne brini za poštarinu..:weedman:
I još kad upališ mjuzu,,,a pojačalo na hladno zavrti,,,zvuk,,,,do miline.:weedman:
Kod mene grijač još stoji s čepom di dođe cijev od nafte,,,,,,nema ni cijevi,koja ide na njega,,,valjda nisu imali više cijevi:lol::lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
FIAT AGRI 8090dt.
Nači zanima me koja ulja mogu stavit u mijenjač........:?::?:
U prednjem diferencijalu je (AUSTROIL UNITRAK STOU SAE10W30,sa specifikacijom da more ič za transmisiju hidrauliku ,osovinske pokretače,mokre kočnice,te kvačilo)

Dali to ulje mogu stavit i u zadnji diferencijal,,,koji je spojen s mijenjačem,,,i koristi isto ulje i hidraulika.....
Pošto mi se čini da če bit problema malo oko cijene i dobavljača,,,jer ljudi došli skroz bezobrazni,,,imam još i ulje,,koje sam naša neki dan u ponuidi,,,e sad me zanima,,,dali i to more ič unutra ili nemore..

Ovako se zove..ULJE TRANSHIDROL JD 50 10/1 TRANSHIDO T SAE 10W-30 FAM
ovdje naša.http://www.trgo-agencija.hr/detalji...ol-jd-50-10-1-transhido-t-sae-10w-30-fam.aspx

Poludili ljudi totalno,,,misle da če nekoi trčat za njima,,,e prika moj ni ja ne berem novce na grani..

Čuo sam da more ič i JD-50,,,ali malo mi je skup,,,pošto mi treba veča količina..:(:(
 
B

BAGERISTA

Guest
Mike.............

Jesi možda dobio i knjigu sa strojem,,jer sam u potrazi za njom ,več duže vrijeme,,,i nema je nigdje je nemogu nač,,,ni za skinut,,,niti ništa,,,:(:(:(,,,.
Ako ko ima ,bija bih zahvalan da se nekako skopira,,naravno u mom trošku..........:p
 

Najnoviji postovi

Na vrh