• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FiatAgri serija 90 (55,60,65,70,80,85,90,100,110,115,130,140,160,180)

zagorjerules

Član
Tu od
27 Lip 2012
Poruka
57
mozda nepristojno od mene,posto pitanje nije upuceno meni ali ja cu odgovoriti!
mislim da 8 litara

hvala puno, a to misliš ili si siguran? ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ovaj se dugo vrti po Njuškalu, pratim ga, liči mi na neku kršinu, kakvo je vaše mišljenje o njemu http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-fiat-dt-780-oglas-5776439

Ovaj traktor je totalno zapušten i neodržavan što se tiće vlasnikove strane, veliki nemar.
No...ali, ako je mehanika zdrava nemora apsolutno ništa značiti, trebalo bi ga upregnuti i provjeriti pa onda vidjeti dali se isplatik upiti.
Vjerujem da bi mu se još nešto i od cijene izbilo možda, pošto sigurno treba nova instalacija, dosta krpanja i ravnanja te bojanje ako je sve ostalo u redu.
Gume se čine ok.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
da se i ja pohvalim malo danAs je kaparen fiat 90-90 DT

HEhehe..od svih onih silnih maseya nakraju si ipak odabral pravi traktor.....kaj je prevagnulo na fiat??
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
HEhehe..od svih onih silnih maseya nakraju si ipak odabral pravi traktor.....kaj je prevagnulo na fiat??

a gle uvijek za massey al bilo kojeg neko ima neke kritike a za tu seriju 90 svi vel da je vrhunski i da ima snage da nije trom i to i evo nasao sam dobrog i kupio
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
od danas sluzbeni vlasnik FIATAGRI 90-90 DT,,zasad samo rijeci pohvale slike ce uskoro kad skuzim kak
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Toga sem ja zagledal pred jedno mjesec dana, no trebalo bi iti pogledati i uvijeriti se da je v takvom stanju kak piše u oglasu!

Veli čovek da je apsolutno sve ispravno, od instalacija, motora, getribe sve...
e sad...ko zna...
uvežen iz Fra...znači nema zračnu instalaciju već uljnu, za kočenje...
sati tak kak piše na vuri...
gume prednje malo više poderane...
veli da je palil na -5 ko metak...
eto...

JEDINO MI SE NE SVIĐA KAJ NEJE Hi-Lo getriba...
veli da ide 32 km/h :(
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Ma pristal bi i na ovo kaj nema Hi-Lo, ali onda 75 tkn max!!

Zakaj bezveze davat pare..
Malo pričekaš pa naiđe drugi koji ima više opreme od ovog..Hi-Lo mjenjač vrijedi više nego traktor..
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Veli čovek da je apsolutno sve ispravno, od instalacija, motora, getribe sve...
e sad...ko zna...
uvežen iz Fra...znači nema zračnu instalaciju već uljnu, za kočenje...
sati tak kak piše na vuri...
gume prednje malo više poderane...
veli da je palil na -5 ko metak...
eto...

JEDINO MI SE NE SVIĐA KAJ NEJE Hi-Lo getriba...
veli da ide 32 km/h :(
to mora da je neka od prvi linij serije 90 barem sudeći po kabini(svi imaju napred i otraga bijelo gore na krovu,a ovaj ima sve žuto)...
brze getribe ti imaju svi koji imaju zeca naprijed na haubi,bez obzira na hi-lo...
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
jel ovdje neko zna mozda po desti put pitam ona guma dolje na podu di to ima za kupit ili to neko radi
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
jel ovdje neko zna mozda po desti put pitam ona guma dolje na podu di to ima za kupit ili to neko radi

Imam ja za prodati.Cijena 75000kn.
Uz tu gumu dajem i ostatak traktora!:lol::lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh