• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FiatAgri serija 90 (55,60,65,70,80,85,90,100,110,115,130,140,160,180)

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: FIAT serija 90

Problem je u to kaj se ne čuje cijev nego je ona na dva mjesta jako stisnuta i onda se čuje kad prolazi kroz nju ulje ko da šumi
Ako si ti sveta nedjelja kod samobora imaš u okolici nekoliko firmi koje ti mogu napraviti novu
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Re: FIAT serija 90

Ko zna el bi isel bez prednjeg utovarivaca i kolika bi mu onda cijena bila? Bas bi trebal nazvati.. Meni bi pasal takav traktor i bez utovarivaca, al barem da ima prednju vucu, onda bi to bil pun pogodak..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: FIAT serija 90

Sve je moguće, cjena je jaka, trebalo bi probati pa vidjeti dal opravdava traktor tu cjenu.
Švercer je to...
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Re: FIAT serija 90

Ajd koliko bi taj traktor realno vredel bez utovarivaca? Prodal bi novijega 539, malo nadodal i tak nekaj kupil..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: FIAT serija 90

Ja si nekak računam da je taj utovarivač gore oko 15.000 kn, pa si to oduzmi.

Onda imaš jednoga 70-90 na njuškalu s prednjom vučom u sloveniji za nekih 60.000 kn i takov bi bil bolji za tebe od ovoga bez pednje vuče, pogotovo zato kaj imaš v jaseniku one brege, a i bezveze ti je zeti traktora bez prednje vuče baš zbog toga.

Kod mene je drugačiaj situacija, da npr. zamjenim toga 65-90 za 565 kojeg bi prodal, ostaje ko srednji traktor kad imamo velikoga s prednjom vučom. s tim da bi ga ja zel s utovarivačom za to kaj meni treba bil bi odličan.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Re: FIAT serija 90

Videl sam toga iz Slovenije, onomu bi trebale prve gume nove, a i ovaj 65 90 je u dosta boljem stanju od onoga (barem vizualno).. Ali da, da je s prednjom vucom bilo bi bolje.. Zatreba ona negda i kod nas u Podravini na ravnom.. Dobro to sad malo kalkuliram i tak, prvo da najdem nekakvoga beraca pa nek se malo 539 bori z njim, onda mozda nekakav traktor.. Z onim MF-om delam bas dok moram, inace ga ne volim ni pod razno.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: FIAT serija 90

Jesam daj mi reci di??
haberkorn preko puta bivšeg santa
"šokac" radi kipere ..na semoforu kod lucića desno pa prva ljevo , do kraja ljevo
tehno -hidraulik , rakitje
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: FIAT serija 90

Ma garant je krivo napisao, jedna 0 mu je viška.
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Re: FIAT serija 90

Evo i malog ljubimca, opet se vrti u njuškalu, nikak da se proda, čeka mene, pravog kupca :) :)

http://www.njuskalo.hr/traktori/fiat-65-90-traktor-oglas-7717279

Šanana, ovaj izgleda ko cukor, al ako se ne varam, već imaš traktor tih gabarita, onda ko da imaš dva ista (samo kaj je ovaj Fiat ;) ), ne razmišljaš o nekom 90-90 ili slično, dodaš 2 soma eura i imaš traktor s prednjom vučom koji u vašim podravskim zemljama prede...

doduše, ovaj malac ima utovarivač, al opet, nekako mi krhko djeluje prvi most na traktorima s utovarivačem bez prve vuće..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: FIAT serija 90

Ma da kupim tog malca, IMT 565 istog trena odlazi iz dvorišta, ovaj bi ga potpuno zamjenio.
Ima dosta prednosti mali traktor s prednjim utovarivačm u odnosu na neki veliki, pogotovo kao kod mene gdje je sve usko i tjesno.
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Re: FIAT serija 90

a da, to se slažem, ak neko zna kaj znači sve na knap i usko, onda ja znam :)

a ovaj fiat bi u tvojoj zemlji pjevušil s 2x14", ima težinu, a šire gume, to ide ko metak...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: FIAT serija 90

Ma bez greške bi odradil sve kaj radi sada 565, s tim da bi mogao još i povečati priključke za njega :)
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
Re: FIAT serija 90

a da, to se slažem, ak neko zna kahttp://www.poljoprivredni-forum.com/images/icons/icon14.gifj znači sve na knap i usko, onda ja znam :)

.

sad još znaš ali začas nebuš znal
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
Re: FIAT serija 90

Ma bez greške bi odradil sve kaj radi sada 565, s tim da bi mogao još i povečati priključke za njega :)
i s tim da bi mislio da nisi u traktoru kad bi sjeo iz 565,samo je cijena prevelika i nebude ga prodo sigurno dost vremena.ja sam dao manje za 680 sa prednjom vucom i utovarivacem,siroka kabina sa pomocnim sjedalom,a ovaj ima usku kabinu.jedino sta je moj 81 god i nema mjenjace sastrane...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: FIAT serija 90

Ja vjerujem da mu se dođe s keš lovom u rukama da bi za 60.000 kn išao odmah, siguran sam da hrpa love pred očima čuda radi.
A ovo bi bila odlična kupovina, nemože taj traktor biti baš toliko loš ili izrađen.
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
Re: FIAT serija 90

Ja vjerujem da mu se dođe s keš lovom u rukama da bi za 60.000 kn išao odmah, siguran sam da hrpa love pred očima čuda radi.
A ovo bi bila odlična kupovina, nemože taj traktor biti baš toliko loš ili izrađen.

opet nema prednju vucu i po meni ne vrijedi vise od 50000kn malo veci teret na utovarivacu i bogec je bez prednje a pogotovo ako ides u stajski gnoj...
 

Najnoviji postovi

Na vrh