• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FiatAgri Winner F serija (100, 110, 115, 120, 130, 140)

Perhan

Član
Pridružen(a)
18 Lis 2011
Poruka
179
Pozdrav drustvo,
zanima me kad se koriste one slicovane rupe (valjda se tako zovu) na polugama na F110? Jel se one koriste za plug ili za neki drugi prikljucak?
I u koju rupu da kopcam topling na traktoru? Sad mi je u donjoj rupi, a na plugu imam samo jednu rupu.
Hvala.

Posljednje uređivanje:

fiatagrif100

Novi član
Pridružen(a)
9 Stu 2016
Poruka
1
zanima me da li netko ima ili je imao isti problem kao i ja imam fiat f100 god je 93 sa EHR hidraulikom: događa mi se to da nekad sam počne dizati ili spuštati hidaulik, pri tom događaju mi se upale dvije lampice pod brojem 5 i 6 na EHR-u i alarm. ovog ljeta sam mijenjao komplet ulja: hidraulik,prednji diferencijal,motor te isto tako i sve filtere. pa me zanima ako netko ima kakav pametan odgovor što bi to moglo biti pod tim brojevima. hvala

hellboy152

Član
Pridružen(a)
7 Svi 2010
Poruka
291
Te lampice bi trebale blicnuti određeni broj puta da bi utvrdio koja je greška.
Na 15. stranici ove teme imaš objašnjeno kako se vidi koja je greška i šta znači.

tomaz

Novi član
Pridružen(a)
19 Ožu 2019
Poruka
1
zanima me da li netko ima ili je imao isti problem kao i ja imam fiat f100 god je 93 sa EHR hidraulikom: događa mi se to da nekad sam počne dizati ili spuštati hidaulik, pri tom događaju mi se upale dvije lampice pod brojem 5 i 6 na EHR-u i alarm. ovog ljeta sam mijenjao komplet ulja: hidraulik,prednji diferencijal,motor te isto tako i sve filtere. pa me zanima ako netko ima kakav pametan odgovor što bi to moglo biti pod tim brojevima. hvala
Dobar dan jel ima kdo ove alarme šta znaciju 4 5 6 na ehr molim fiat f130

hellboy152

Član
Pridružen(a)
7 Svi 2010
Poruka
291
Probao sam i sa LHM i sa UKA ali uvijek procuri nakon nekog vremena pa vise nisam pametan.

F100666

Novi član
Pridružen(a)
10 Pro 2014
Poruka
18
UKA ulje ti gumice pojede... Za taj traktor ti je za kuplung i kočnice ili LHM ili ATF ulje. A to kaj procuri nakon nekog vremena ti je kvaliteta današnjih dijelova...
Meni je nedavno u isto vrijeme procuril jedan i drugi cilindar od kuplunga... Unutra su bili oštečeni ko da je špena bila....
Stavim zamjenske i onda mi je počel puštati na spoju između posudice i cilindra... Razlog, tvornički pretanka gumica... Stavil sam drugu, deblju i za sad drži. Kak dugo, bog zna... 😁

Na vrh