• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,991
Re: TOMO VINKOVIĆ

Negdje preko puta "banane"? :mrgreen:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Re: TOMO VINKOVIĆ

malo si me zbunio, ja gledam koja banana,jbt?? :scratch :scratch :mrgreen:

da, preko puta jabuke, ali niže tri,četiri kuće...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
G

gasparovic

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

Pozdrav iz Jezerana!

Kod nas je bila akcija čišćenja pa da to podijelim s vama:

U glavnim ulogama moj tv523m i Grof-ov tt830 a sporedna uloga kombinirka Case:








[youtube:3ie1gae2]l79zU8A1WAk[/youtube:3ie1gae2]
 
G

GROF

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

... Ej moj susjede i prijatelju!; Gašparović!!!., ovako već ide., sa ovim uradkom pomalo si se iskupil!!!., ostala još cuga., ali ti si zapošljen čovik., neku drugu priliku., ma bitno da smo odradili slikanje i akciju čišćenja!!!

... slikanoga materijala ima još jako, jako puno ko i voga sniga kod nas u Liki - Jezerani!

... NARODE MOJ!., ma svi pitate za moj šešir kaubojski???., ma nekako mi retka kabina pa sam ga metnul na glavurdu preko kape da mi snig nemoči glavu!!!..., forumašu; matrix1234567890!!!., si zadovoljan sa odgovorom???!

Lipi pozdrav!., čitamo se., Bog!!!
 
G

GROF

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

kumzeljkoisnijeg009.jpg


kumzeljkoisnijeg010.jpg


kumzeljkoisnijeg008.jpg


kumzeljkoisnijeg007.jpg


kumzeljkoisnijeg006.jpg


kumzeljkoisnijeg005.jpg


kumzeljkoisnijeg004.jpg


kumzeljkoisnijeg003.jpg


kumzeljkoisnijeg002.jpg


kumzeljkoisnijeg001.jpg


tomosnijeg019.jpg
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,920
Re: TOMO VINKOVIĆ

ZJ kaže:
Mrki88 kaže:
ZJ kaže:
Aha, mislim da sam nekoliko put i videl nekoga TV-a 800 s frezom na benzinskoj.
Jel to prije rotora ili tam kod onih uvučenih zgrada?


kad ideš niz brijeg prema rotoru, pa imaš s lijeve strane onu kuću sa terasom kaj je nekda bila birtija, ak si prije 15 godina tuda prolazio sjećaš je se, druga kuća poslije te.. :mrgreen:
Negdje preko puta "banane"? :mrgreen:


dada..malo nize od "banane" samo s druge strane ceste...Ja ti nisam isao na benzisku s njim,nije registriran,pa da me policija ne kazni...eventualno si me mozda nekad vidio,kada sam pumpao gume,ali to su sad ekstremni uvjeti...Tomeka ti iam nas lokalni poduzetnik sta odrzava zelene povrsine pa si vjerovatno vidio njegov stroj:)
 
S

sedo

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

pozdrav--joekiki vidi druze slazem se sa tobom al nemam kad stvarno tolko pregledat to ja kad dodem sa posla malo pregledam
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Re: TOMO VINKOVIĆ

Bravo Grofe i susjed Gasparović, pa vi ste bolji od komunale. Snjega imate više nego na vrhu Triglava, ima ga toliko ko kamenja u Dalmaciji :mrgreen: . Sve ste fino dokumentirali u ovoj naši temi a isto tako i u temi Prima gde vas ima komunalaca na okupu još više.
Super se borite protiv ove vjerovatno poslednje porcije ove zime. Pada i kod nas snijeg ali nema ga toliko ko kod vas. Samo ti "keljaj" tvoje slike još i dalje. :D
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Re: TOMO VINKOVIĆ

kad ideš niz brijeg prema rotoru, pa imaš s lijeve strane onu kuću sa terasom kaj je nekda bila birtija, ak si prije 15 godina tuda prolazio sjećaš je se, druga kuća poslije te.. :mrgreen:[/quote]
Negdje preko puta "banane"? :mrgreen:[/quote]


dada..malo nize od "banane" samo s druge strane ceste...Ja ti nisam isao na benzisku s njim,nije registriran,pa da me policija ne kazni...eventualno si me mozda nekad vidio,kada sam pumpao gume,ali to su sad ekstremni uvjeti...Tomeka ti iam nas lokalni poduzetnik sta odrzava zelene povrsine pa si vjerovatno vidio njegov stroj:)[/quote]
zvone, ako hoćeš vidjet stroj, javi mi se na pp ili na mob kad si u prolazu i odemo ga vidjet...
naravno, ako se komer slaže....
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,991
Re: TOMO VINKOVIĆ

Mrki88 kaže:
...
zvone, ako hoćeš vidjet stroj, javi mi se na pp ili na mob kad si u prolazu i odemo ga vidjet...
naravno, ako se komer slaže....
Može, samo da se otopi ovaj bijeli poplun ;) :D
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,920
Re: TOMO VINKOVIĆ

dok stari da zeleno svijetlo za prodaju navratite:)i neobavezno ako ocete pogledat,dobrodosli ste uvijek:)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,991
Re: TOMO VINKOVIĆ

Bumo onda idući tjedan (ako Bog da). Slobodno stavi PAN na hlađenje ;)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
Re: TOMO VINKOVIĆ

cujte ovog vladimirca ima isti zvuk ko tomo vinkovic 700serije da im mozda nisu isti motori
[youtube:3ajx7fwp]XCyLvF9IiXc[/youtube:3ajx7fwp]
 

bercolinija

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
74
Re: TOMO VINKOVIĆ

POZDRAV SVIM FORUMAŠIMA!!

eto ova sibirska zima natjerala je i mene da riješim problem nedostatka ralice :mrgreen:



uteg za ubrzavanje spuštanja


"specijalna" poteznica


I video zapis hladnog paljenja moje pile

[youtube:zz7kfvdk]3KuMdkKnWP4[/youtube:zz7kfvdk]
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
Re: TOMO VINKOVIĆ

bercolinija dobara ralica koliko je siroka,misli mda ti je ipak taj teg mali treba nesto mnogo teze ja sa svojom daskom nista nemog uuradit ako joj ne stavim bar 50 kg na nju
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh