• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,639
Re: TOMO VINKOVIĆ

playstation5 kaže:
E fireman pretpostavljam da je ovo tvoj video:

Pa kako ti ovo traktor radi ....meni se cini da mu ne dolazi gorivo i da ce svaki cas povuc zraka....ili nema gasa???? :?:
Gasilec je poznat po tome da ne daje gas kad treba , boji se da se nešto ne zapali iz auspuha .
 
P

playstation5

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

Ali poslušaj malo traktor ...bijin se nije do gasa cini mi se da nea goriva
 
Posljednje uređivanje:

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Re: TOMO VINKOVIĆ

Playstation
Da, moj je taj video. Traktor radi na sasvim bez gasa pa mu je malo težko. A šta češ, netjak se tek učijo vozit, to mu je bilo prvi put.

puknuti kaže:
Gasilec je poznat po tome da ne daje gas kad treba , boji se da se nešto ne zapali iz auspuha .

Puknuti
Gasilec dadne gasa kad treba a kad netreba neda.
A po čemu si ti poznat? Možda po tome da možeš svakog forumaša jeb...
010.gif
i svi te moramo tolerirat.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,639
Re: TOMO VINKOVIĆ

Pa i nemoraš me tolerirat' , možeš me i ignorirat' .
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
B

BAGERISTA

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

playstation5 kaže:
E fireman pretpostavljam da je ovo tvoj video:


[youtube:j87z7ynl]NjQfSfOamJQ&NR=1[/youtube:j87z7ynl]

Pa kako ti ovo traktor radi ....meni se cini da mu ne dolazi gorivo i da ce svaki cas povuc zraka....ili nema gasa???? :?:

Nek se uči mali,,,od nekud treba počet.. 8) ..najprije znat čuvat i cijenit svoje ,jer kako se naučiš na svome tako češ gledat i tuđe... :shock:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Re: TOMO VINKOVIĆ

Podpisujem tvoje riječi ;)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,850
Re: TOMO VINKOVIĆ

:supz: To i ja kažem
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
G

GROF

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

... lipi pozdrav mojim dragim i nadasve vridnim forumašima najboljega poljoprivrednoga - foruma!

., ma neznam odkud da počmem pisat i komentirat., puno je toga bilo za izčitat., a bilo je i smija!!!., aj fala dragome Bogu! da su se plajeri i zagorci izmirili!., e moj Pleystejšen5!., da sam te ja baniral nebi se više vratil pod vim jimenom.,,, ma došal bi pod drugim, ali ozbiljnijim., a naš Zbalija je jako, jako popustljiv, ima meko srdašce i da se nagovorit., a kaže se u narodu., ma jeb.. čovika ki se neda nagovorit!., sigurno je i naš Željac jedan od ti!!!., aj idemo dalje., glavu gori i treba se uozbiljit!.-

., vidim da su svi vridni puno delali., recimo ko naš Slovenac firemanpetar!., i traktorić je sredil u granicama vlasnički - gazdini zatjeva i mogućnosti., a neki su jopet plandovali i sanjali more na sav glas i pismo ko naš forumaš i moj prijatelj puknuti!!!., ma taj se čovik ubija od dosade., i još komentira da traktor mora bit u neredu ki dela., pa makar to bil i traktorić tome!., e onda mu je lipo i dobro odgovoril., a bome i zaključil vatrogasac Petar da je sigurno i njegov traktor u neredu kada to i takovo odobrava!., i moj Petre u pravu si!...

., plajstejšen vadi krompir i zaboravi prvi put upalit svetlo na kameri., a ko fol stručnjak za vu elektroniku 21. stoljeća., e onda nakon 100 kritika popravi se!, pa ponovi snimanje, ali naravno uz upaljeno dnevno svetlo da i mi svi vidimo tu silu dalmatinskoga krumpira!, sa pol sela u akciji snimljenoga filma a sa glavnim glumcem traktorom tomom!!! i vozačem ki se srami pokazat., ma sigurno je ružniji i odmene samog!.-

., svakako čekamo ku slikicu od našega vridnoga forumaša Bagudine!., ma sakril je celo bogatstvo ti svoji slikic ko zmija nogice!!!.-

., isto tako čekamo slikice našega nadasve vridnoga forumaša i znalca po pitanju taktorića tome?., ma našega Zbalije!!!., aj, aj Željac!., daj ljepi i kelji te slikice da vidimo tvoga tomu u akciji kadi se penje i proteže po predivnome Zagorju!.-...

Bog!., moj narode., čitamo se ...
 

bercolinija

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
74
Re: TOMO VINKOVIĆ

Pozdrav svima!

@playstation5

tak ti rade svi tv-731/2 na štand gasu, to je normalno i neće povuć zrak.

Pozdrav i čitamo se!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,639
Re: TOMO VINKOVIĆ

GROF kaže:
...

., vidim da su svi vridni puno delali., recimo ko naš Slovenac firemanpetar!., i traktorić je sredil u granicama vlasnički - gazdini zatjeva i mogućnosti., a neki su jopet plandovali i sanjali more na sav glas i pismo ko naš forumaš i moj prijatelj puknuti!!!., ma taj se čovik ubija od dosade., i još komentira da traktor mora bit u neredu ki dela., pa makar to bil i traktorić tome!., e onda mu je lipo i dobro odgovoril., a bome i zaključil vatrogasac Petar da je sigurno i njegov traktor u neredu kada to i takovo odobrava!., i moj Petre u pravu si!...
Ne možeš me posvađati s Petrom , to mi u miru sami napravimo :lol:
firemanpeter kaže:
Ne treba njemu kremica za sunčanje nit me ne brine blato nego nešto drugo. Nije imao kočnica nit kuplunge, lim sav izudaran, višak ulja 1lit. preko max. u motoru...več sam prije nabrojio šta mu trebalo. I to gvožđe mora dobit svoje da bi moglo služit.
Dakako da mora dobiti svoje ..i ti si mu to dao , zar ne? tja nije ga tebi dovezao samo na slikanje ...
To kaj vlasnik ne zna održavati traktor ne znaci da ga treba staviti na stup srama i etiketirati ga kao neodgovornog vlasika , bojim se kako ste počeli da mu ne otmete tomu ( hvala joekiki , valjda neću više pogriješiti ) jer ga ne zaslužuje .Loš je vlasnik a vozi ga 40 godina a vi ste promjenili po 3-4 para samo zadnjih 3-4 godine.

Ako je sipao u motor 1l.ulja viška ne znaci da je od njega htio napraviti timberjacka nego ili ne zna ili se zeznuo .
Sigurno postoji logično objašnjenje , nije valjda da sipa ulje u motor kao naftu - do čepa . Ako je i tako poduči ga a ne ismijavaj tako da drugi put ne pogriješi.

Kočnice , ne znam kako je on to uspio potrgati kočnice , vjerojatno radi pod takvim uvjetima gdje mu kočnice itekako trebaju , sve kaj se troši se potroši moj Petre . Ako samo držiš tomu u garaži na klocnama i ne daš mu koji put gas neće kočnice nikad otić .

Kvačilo , ,koko je on to neodgovornim ponašanjem uspio raštelati potisnu ploču kvačila ?
Jesu li svi vlasnici traktora i ostalih vozila neodgovorni jer im se raštela kvačilo ili ga je netko nestručan tako podesio?

Pretpostavljam kad bi vlasnik znao sam srediti sve te popravke ne bi tomu dovezao k tebi .Zar su sve vlasnici traktora neodgovorni i loši samo zato jer traktor voze na popravak onome tko zna isti popraviti ?
Kaj svi oni koji voze auto mehaničaru nisu dostojni isti voziti ili su neodgovorni i loši vozači?

Limarija , čovjeku je drvo palo na nogu , meni ga je iskreno žao .
http://poljoprivredni-forum.com/sumarstvo/tehnike-obaranja-trupaca-tema3934/#p144425
Bilo bi bolje da mu je palo na traktor (valjda nema i on tomu) .
Ako s tim prčem(pozdrav GROFU) radi u šumi to meni govori da se muči kao raspeti Isus jer da nije tako uzeo bi timberjacka pa bi servisna služba trčkarala oko njega a ne on oko njih .
A svi vi koji operete kotače prije nego izađu iz blata radite to i dalje , vaši ljubimci su vam uvelike zahvalni na tome .
 
P

playstation5

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

GROF kaže:
e moj Pleystejšen5!., da sam te ja baniral nebi se više vratil pod vim jimenom.,,, ma došal bi pod drugim, ali ozbiljnijim., a naš Zbalija je jako, jako popustljiv, ima meko srdašce i da se nagovorit., a kaže se u narodu., ma jeb.. čovika ki se neda nagovorit!., sigurno je i naš Željac jedan od ti!!!., aj idemo dalje., glavu gori i treba se uozbiljit!.-


., plajstejšen vadi krompir i zaboravi prvi put upalit svetlo na kameri., a ko fol stručnjak za vu elektroniku 21. stoljeća., e onda nakon 100 kritika popravi se!, pa ponovi snimanje, ali naravno uz upaljeno dnevno svetlo da i mi svi vidimo tu silu dalmatinskoga krumpira!, sa pol sela u akciji snimljenoga filma a sa glavnim glumcem traktorom tomom!!! i vozačem ki se srami pokazat., ma sigurno je ružniji i odmene samog!.-



Bog!., moj narode., čitamo se ...


A to šta se tice imena to reci zbaliji ...ali vidi zva se ja playstation5 ili albert ajnštajn vinković ja cu biti isti :) ----a dobar je dobar Željko!


A što se tice svitla ...hehehe ..pa nisam ja to snima kameron nego mobitelon...on ima blitz ali nije jak ..a nešto san pojača svitlost..pa aj aj vidi se....a biš ća ..kako san ja mlađi od svih pa mi govore ostavi se mobtela vozi traktor ovo ono pa sam ga jedva izvadil da snimin,,,, :mrgreen: :roll: :roll: :mrgreen: :mrgreen: pozz
 
G

GROF

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

puknuti; [/quote]
Ne možeš me posvađati s Petrom , to mi u miru sami napravimo :lol:
firemanpeter kaže:
Ako s tim prčem(pozdrav GROFU) radi u šumi to meni govori da se muči kao raspeti Isus jer da nije tako uzeo bi timberjacka pa bi servisna služba trčkarala oko njega a ne on oko njih .
A svi vi koji operete kotače prije nego izađu iz blata radite to i dalje , vaši ljubimci su vam uvelike zahvalni na tome .

...ej!., pozdrav mome prijatelju puknutom!., ma neka sam ja njega uspil malo štrecnut!., da se probudi iz voga letnoga sna., ma moj se čovik odma raspisal ko dramaturg!., ma moj prijatelju puknuti!., da tebe vodeka ni., a to sam već nekoliko puti napisal., ma trebalo bi te izmislit!!!., orginalan si i nazaminjiv., ali, neka, neka i ti popizdis sa vremenom na vrime,... hehehe,..., da mi te bilo za vidit??? kad si čital moje štivo i otpisival meni i družini!!!

... niko nas neće posvadjat!., a pogotovo ne sa našim dragim i nadasve vridnim Petrom iz dežele Slovenije!!!

... a svakako si točno navel tomo - timberček., hehehe., ali od prča ni negoli prč!.-

Bog!., moj narode., čitamo se ...
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Re: TOMO VINKOVIĆ

GROF kaže:
...
...i moj Petre u pravu si!...

Grofe, prijatelju, hvala na podržci! Mi smo u nekim stvarima slični, u kojima? Mi to dobro znamo!

puknuti kaže:
Ne možeš me posvađati s Petrom , to mi u miru sami napravimo :lol:

Ma nije da mi to napravimo nego ti sam tako napraviš jer započneš i baš to ti je cilj. To ti je neki fetiš. :lol: A nisam samo ja u pitanju nego je tu i dosta ostalih koje ti voliš...

puknuti kaže:
Dakako da mora dobiti svoje ..i ti si mu to dao , zar ne? tja nije ga tebi dovezao samo na slikanje ...
To kaj vlasnik ne zna održavati traktor ne znaci da ga treba staviti na stup srama i etiketirati ga kao neodgovornog vlasika , bojim se kako ste počeli da mu ne otmete tomu ( hvala joekiki , valjda neću više pogriješiti ) jer ga ne zaslužuje .Loš je vlasnik a vozi ga 40 godina a vi ste promjenili po 3-4 para samo zadnjih 3-4 godine.

Zna se zašto ga doveo vlastnik kod mene. Ako ga nezna održavat to se nemože obsudit ali netreba on čekat da se nakupi toliko sranja nego treba to malo bolje redovno održavat. Ako se nešto sjebe treba što prije kvar odpravit da se ne sjebe još više.Nije on tu na stubu srama nego kao primjer kako nije dobro radit ništa drugo.

puknuti kaže:
Ako je sipao u motor 1l.ulja viška ne znaci da je od njega htio napraviti timberjacka nego ili ne zna ili se zeznuo .
Sigurno postoji logično objašnjenje , nije valjda da sipa ulje u motor kao naftu - do čepa . Ako je i tako poduči ga a ne ismijavaj tako da drugi put ne pogriješi.

On se prevrtao sa traktorom pa mu isteklo ulje iz motora. Ja sam mu išao pomoči traktor podignut na kotače. Tad sam ga i podučijo da nema dovoljno ulja i da treba sipat. Plus toga sam ga podučijo da mora traktor ispustit iz brda na ravninu da bi mogal dolit ulje do mjere kako i treba. Znači da sam mu ja dao korektne upute šta i kako ali eto ulje 1 lit. proko max. Izgleda mi da se upute nije uzelo na znanje.

PS
Nastavljam u sledečem postu.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Re: TOMO VINKOVIĆ

puknuti kaže:
Kočnice , ne znam kako je on to uspio potrgati kočnice , vjerojatno radi pod takvim uvjetima gdje mu kočnice itekako trebaju , sve kaj se troši se potroši moj Petre . Ako samo držiš tomu u garaži na klocnama i ne daš mu koji put gas neće kočnice nikad otić .

Kvačilo , ,koko je on to neodgovornim ponašanjem uspio raštelati potisnu ploču kvačila ?
Jesu li svi vlasnici traktora i ostalih vozila neodgovorni jer im se raštela kvačilo ili ga je netko nestručan tako podesio?

Ti tu mješaš hruške i jabuka. Ko je ikada rekao da se sudi nekoga ako mu se stroj pokvari. I meni pa i tebi se pokvari. U pravu si tu da radi u lošim uvjetima u koje ja nebi išao bez kočnica nit za pet minuta a on radi mjesecima. Jel to za pohvalit. Pre godinu dana sam ga sreo na selu i on u vožnji viče na auto ("idi nazad") koji ide prema njemu iz suprutne strane jer nemože zakočit- zaustavit. A selo na tom djelu uzko in nizbrdo. (Sad češ opet reči da ga keljam na stub srama pošto sam to izdao.) A nije ga doveo da se sredi te kočnice nego vozijo tak i dalje dok se još malo nije nakupilo stvari pa da se isplati vozit na popravku.

Ako ja Tomu držim u garaži ne razumem šta te to toliko zaboli. On je na klocnima ako treba nešto popraviti a gasa mu dam koliko mu treba. Ponekad to zavisi od mog raspoloženja, od potrebe na terenu, od vremena ako se žuri ili ne...Dosadno mi je to tebi govorit jer ti za taj gas več u treči put govorim šta i kako. A izgleda mi da če trebat još koji put.

PS
Nastavljam u sledečem postu.
 

majstor

Član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
256
Re: TOMO VINKOVIĆ

Nebi htio doljevati ulje na vatru a šta ako čovjek nije nalio previše ulja nego je to nafta koja dolazi iz visokotlačne pumpe.Možda čovjek uopče nije kriv jer iz iskustva znam da ko ne kontrolira ulje ne kontrolira i točka možeš ga upozoravat kolko očeš.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Re: TOMO VINKOVIĆ

puknuti kaže:
Pretpostavljam kad bi vlasnik znao sam srediti sve te popravke ne bi tomu dovezao k tebi .Zar su sve vlasnici traktora neodgovorni i loši samo zato jer traktor voze na popravak onome tko zna isti popraviti ?
Kaj svi oni koji voze auto mehaničaru nisu dostojni isti voziti ili su neodgovorni i loši vozači?

Nisu vlastnici neodgovorni ako voze strojeve na popravku. Ko je to ikada rekao, odakle ti to? :roll: Stalno takve fore napominjaš. Neodgovorni su oni koji jih ne voze.

puknuti kaže:
Limarija , čovjeku je drvo palo na nogu , meni ga je iskreno žao .
http://poljoprivredni-forum.com/sumarstvo/tehnike-obaranja-trupaca-tema3934/#p144425
Bilo bi bolje da mu je palo na traktor (valjda nema i on tomu) .
Ako s tim prčem(pozdrav GROFU) radi u šumi to meni govori da se muči kao raspeti Isus jer da nije tako uzeo bi timberjacka pa bi servisna služba trčkarala oko njega a ne on oko njih .
A svi vi koji operete kotače prije nego izađu iz blata radite to i dalje , vaši ljubimci su vam uvelike zahvalni na tome .
Muči se on u šumi i rasturi se lim sigurno. Ponekad se prevrta pa se rasturi i slično. Jel to odgovorno ako se več više puta prevrtao a još danas nema zaštitnog luka? Ja sam kupijo Tomu sa home made zaštitom i jedna od prvih nabavka je bila origi zaštita a nisam svaki dan u šumi.


PS
Nastavljam u sledečem postu.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Re: TOMO VINKOVIĆ

Majstor
Svakako hvala za to što si napisal. Ja još imam ono ulje koje sam ispustijo i ja ču to da provjerim. Malo mi je čudno da bi bilo toliko nafte u ulju a traktor je od prevrtanja i dolivanja ulja pa do sad malo radijo. Tako mi je više logički da se dolilo previše ulja ali ja ču to provjerit.

puknuti kaže:
A svi vi koji operete kotače prije nego izađu iz blata radite to i dalje , vaši ljubimci su vam uvelike zahvalni na tome .

Nemoj se sekirat ako mi, kako ti kažeš, peremo kotače. Hočeš samo objasnit da se previše brinemo za strojeve jer i onako zanš da se to ne radi- pere prije nego...
Ljudi smo različiti, hvala bogu, neki volimo ovako neki tako a najbolja je sredina. A izgleda mi da sam ja možda previše onaj koji pere kotače a svakako mi se čini da si ti onaj koji bi jih trebao prat više puta. Kad pogledam temu "O nama" vidim da ti pola tvojih traktora stoji- ne radi a ti meni pereš glavu da se meni nemože iztrošit kočnice jer mi je traktor na klocnama u garaži. Moj radi OK a tvoji su neki dobri a neki u kur...u na klocnima drugi bez motora, bez registracije, bez zaštite, jedna guma takva druga onaka, na kuši i slično. Nemoj sad da obrišeš slike.

nama/puknuti-tema1483/stranica15/

Nebi ti ja to napisal da si me puslil na miru jer poštujem svakog bilo kakav je. A ti izgleda da ne. Izgleda da ti baš moraš ... Tvojih je puno postova koristnih i pomažeš ljudima što je pohvalno, znaš i moge stvari koje mi ostali ne i sve je to pohvalno ali još je puno više onih postova u kojim si nelubazan ( da se ljepo izrazim) do ljudi a za to te ne mogu pohvalit. Morao sam ti ovo reči, znači pohvalit i pokudit, biti realan ali ne vjerujem da češ ovo uzet za dobro i prestat sa time jer ti baš uživaš u zajebanciji.

Čuj sad ovo. Ja ti ovo pišem na dugo i široko, zapalim na balkonu koju cigaru, pa opet nešto napišem, pa popijem koju čašu, pravim još koje stvari i tako vreme ide. Svake tolko pogledam ako si na forumu i vidim da sam te čak uspijo zadržat tu do pola noči jer si željan mojih odgovora i svađe. Ti sad nauči od mene kako se na fini način sa nekim manipulira a da to on čak nezna dok mu se ne kaže. :mrgreen:
Morao sam ovako na ljubazan način da ti malo vratim za sve nazad a da te ne vređam i slično jer to nije dobro. Sad ču vjerovatno morat pomislit na onaj tvoj prijedlog ispred neki dan kad si mi rekao da te mogu ignorirat. Vjerovatno bude to trebalo jer ti sigurno nečeš to moči pa da ti ignoriraš ovo moje pisanje, jeli?
Pozdrav Puknuti i ne ljuti se na mene, neču se ni ja na tebe.
 
G

GROF

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

puknuti kaže:
A svi vi koji operete kotače prije nego izađu iz blata radite to i dalje , vaši ljubimci su vam uvelike zahvalni na tome .

Nemoj se sekirat ako mi, kako ti kažeš, peremo kotače. Hočeš samo objasnit da se previše brinemo za strojeve jer i onako zanš da se to ne radi- pere prije nego...
Ljudi smo različiti, hvala bogu, neki volimo ovako neki tako a najbolja je sredina. A izgleda mi da sam ja možda previše onaj koji pere kotače a svakako mi se čini da si ti onaj koji bi jih trebao prat više puta. Kad pogledam temu "O nama" vidim da ti pola tvojih traktora stoji- ne radi a ti meni pereš glavu da se meni nemože iztrošit kočnice jer mi je traktor na klocnama u garaži. Moj radi OK a tvoji su neki dobri a neki u kur...u na klocnima drugi bez motora, bez registracije, bez zaštite, jedna guma takva druga onaka, na kuši i slično. Nemoj sad da obrišeš slike.

nama/puknuti-tema1483/stranica15/

Nebi ti ja to napisal da si me puslil na miru jer poštujem svakog bilo kakav je. A ti izgleda da ne. Izgleda da ti baš moraš ... Tvojih je puno postova koristnih i pomažeš ljudima što je pohvalno, znaš i moge stvari koje mi ostali ne i sve je to pohvalno ali još je puno više onih postova u kojim si nelubazan ( da se ljepo izrazim) do ljudi a za to te ne mogu pohvalit. Morao sam ti ovo reči, znači pohvalit i pokudit, biti realan ali ne vjerujem da češ ovo uzet za dobro i prestat sa time jer ti baš uživaš u zajebanciji.

Čuj sad ovo. Ja ti ovo pišem na dugo i široko, zapalim na balkonu koju cigaru, pa opet nešto napišem, pa popijem koju čašu, pravim još koje stvari i tako vreme ide. Svake tolko pogledam ako si na forumu i vidim da sam te čak uspijo zadržat tu do pola noči jer si željan mojih odgovora i svađe. Ti sad nauči od mene kako se na fini način sa nekim manipulira a da to on čak nezna dok mu se ne kaže. :mrgreen:
Morao sam ovako na ljubazan način da ti malo vratim za sve nazad a da te ne vređam i slično jer to nije dobro. Sad ču vjerovatno morat pomislit na onaj tvoj prijedlog ispred neki dan kad si mi rekao da te mogu ignorirat. Vjerovatno bude to trebalo jer ti sigurno nečeš to moči pa da ti ignoriraš ovo moje pisanje, jeli?
Pozdrav Puknuti i ne ljuti se na mene, neču se ni ja na tebe.[/quote]

... PETRE PRIJATELJU MOJ!!!., tvoju svaku riječ napisanu ovde!., potpisujem u cijelosti!!!

p.s., sad sam vidil da mi je jedan post nestal ča sam ga pisal., pred ovim postom., ma isparil mi ispred nosa!., e je... ti vu tehniku i 21. vek!!!.-

Bog!., čitamo se ...

... istina i Bog!., iskreno mi je žal moga prijatelja forumskoga PUKNUTOGA ča je vu tvoju pisanu juvu posrkal., i treba da je., jer nekada stvarno nima mere ni granice., ali mi vjeruj moj Petre!., ovde ima dosta i previše PUKNUTI., ki doslovce sve kontriraju, negiraju, ili pišedu - iznosidu gluposti ko mala dica, ...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,639
Re: TOMO VINKOVIĆ

firemanpeter kaže:
Nemoj se sekirat ako mi, kako ti kažeš, peremo kotače. Hočeš samo objasnit da se previše brinemo za strojeve jer i onako zanš da se to ne radi- pere prije nego...
Ljudi smo različiti, hvala bogu, neki volimo ovako neki tako a najbolja je sredina. A izgleda mi da sam ja možda previše onaj koji pere kotače a svakako mi se čini da si ti onaj koji bi jih trebao prat više puta. Kad pogledam temu "O nama" vidim da ti pola tvojih traktora stoji- ne radi a ti meni pereš glavu da se meni nemože iztrošit kočnice jer mi je traktor na klocnama u garaži. Moj radi OK a tvoji su neki dobri a neki u kur...u na klocnima drugi bez motora, bez registracije, bez zaštite, jedna guma takva druga onaka, na kuši i slično. Nemoj sad da obrišeš slike.
Prije 2 dana sam ti rekao da nekome traktor ( a nekome tomo) služi kao osnovno sredstvo zarade i osiguravanje egzistencije a tebi naprimjer služi kao igračka .
Ekonomska isplativost držanja tvog traktora i količina novca uloženog u godišnje održavanje je ravna minusu (-) .
To si ne može svatko priuštiti pa ni ja , narocito ako uzmeš u obzir da u dvorištu iz kojeg dolazim ima 5 odraslih traktora , 3 motokultivatora itd ,itd da dalje ne nabrajam , ispada da se hvalim a to je ustvari hrpa otpadnog čelika ni približne vrijednost kao lak na blatobranu tvog tome .
Vjeruj ja bi radije da mi traktor izgleda kao iz trgovine pa da se kurčim po forumu s njime , ali kaj ...ja se moram igrati mačkom , teletom ili ispod popluna pimpekom ..to su igračke za obične seljake .
Ljudi koji se bave poljoprivredom i od nje žive rade 1-2 kulture . Sukladno tome ispada da da gospodarstvo kaplje novac 1-2 puta godišnje .
U takvom naćinu gospodarenja vlasnik je primoran voziti s neispravnim kočnicama , neispravnim akumulatorom ...nepromjenjenim uljem na vrijene itd. da ne nabrajam ..pa čak i gume pokrpane čeličnim profilima . Jednostvno je tako jer je isplata novaca kod predaje kutura .A znaš dobro da poljoprivreda na malo nije neki extra biznis .
Šteta da ne pušim pa ni ne znam kaj se sve vidi preko mog balkona , ustvari htio sam i tebi preporučiti da prestaneš .
 

nenad393

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
82
Re: TOMO VINKOVIĆ

ali kaj ...ja se moram igrati mačkom , teletom ili ispod popluna pimpekom ..to su igračke za obične seljake
:lol: :lol: :lol: :lol: hahahahhahah
ali istina je sve što si napisao nažalost
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh