• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
B

BAGERISTA

Guest
hmmmm, ostavinska se uopće nije održala niti je bila. Ovo s javnim bilježnikom su mi rekli da ne prolazi jer je traktor davno bio registriran i ima upisanog vlasnika njegovog brata, kao ako nikad nije bio regan onda može ovo s javnim bilježnikom. ...

Da samo onda mora se radit ostavinska među njima,,,,a ako i nije bila da bi dobili traktor morat če je napravit.

A ako postoji mogučnost napravi da je ona vlasnik traktora ,,i da ga je on kupio,,,ako ne neka ide na mup.i kaže da su brača umrli,,,i šta sad mora radit,,,malo je zafrkancvije,,,ali se da to sredit......
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
ma bili smo na mupu i tamo samo kažu lagani odjeb i ostavinska.....tak da...znači ne postoji drugi način. Ako ne postoji onda vjerujem da ništa i od trgovine :(
 
B

BAGERISTA

Guest
ma bili smo na mupu i tamo samo kažu lagani odjeb i ostavinska.....tak da...znači ne postoji drugi način. Ako ne postoji onda vjerujem da ništa i od trgovine :(

Još ti preostaje ovo s jamcima,,,odnosno dva svijedoka,,,da ih stari dovede,,,,ako ne ništa,,,i traži dalje,,jer se ne isplati riskirat..
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
hmmm, na mupu se rekli kao da to ne vrijedi jer je traktor davno prije bio registriran pa imaju ga upuisanog u kompjuter....
 
A

akywr

Guest
freza

ej ljudovi,dal postoji freza za snijeg za tv 818,ako da ima ko sliku i trebaju kakve velike prepravke ?
 

dakacv

Novi član
Tu od
29 Ruj 2010
Poruka
1
TOMO VINKOVIĆ

ljudi nov sam na forumu, registrovo sam se malocas. kako bi i dal bi neko mogao da mi ostavi brosuru o odrzavanju TV 730?
malocas sam gledao i video neke linkove koje postavio Zbalija ali izgleda nisu ok?
molim ako mi neko moze polmoci?
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
hmmm, na mupu se rekli kao da to ne vrijedi jer je traktor davno prije bio registriran pa imaju ga upuisanog u kompjuter....

Onda ti je moj savijet,,,ako nikako nemožeš,,,,volan u ruke i traži dalje,,,,šta sad,,bolje nego si probleme još veče napravit bez kojih možeš bit........
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Odlican savjet. Nasao jednog uzeo mu broj sasije, ima 3 brmja i idem tt mttp vidit dal je bio regan ikad. Ako nije postoji nekakva sansa da se sa svjedocima kod biljeznika tmmm napravi. Dal mi jd broj sasije dovoljan za provjeru?
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Misam da sam zvao taj oglas i da je rijec o slaviji, al nisam 100% siguran. tpqebao bi provjerit
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Eto mene iz mupa. Kazu da po broju sasije ne smiju nista reci strankama. E Sad sam vec lagano lud. Dal zna netko nesto vise??? Hvala unaprijed
 
D

Dunavac

Guest
Pozdrav svima!
Imam TV 800-18 pa me zanima koja freza odgovar najviše za njega.
Hvala unaprijed!
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
jeffy , sve si lijepo objasnio i u potpunosti se slažem s tobom.
Ovo je upravo ono što meni treba i ako si raspoložen za prodati ovaj stroj ja sam ozbiljno zainteresiran .

Baš mi je drago da Vam se dopala moja mala recenzija...iznenadio me ovaj upit o prodaji:confused:. Kosilica mi nije nužno neophodna, ali već sam se navikao na nju jer je košnja sa tim strojem novo iskustvo. Osjećam neki sentiment posebno jer je od dede i ne znam što bi on rekao. Na kraju krajeva čime bi tada mogao sudjelovati u temama o Tomi na ovom forumu.;)
PS: znam da ste se Vi raspitivali o toj kosilici:p
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
@Dunavac
Ja imam tv818 al imam preveliku frezu za njega 120cm širine,,,valjalo bi malo manja 80-100cm i posao ide brže...

evo iz mravlje perspektive...

Pozdrav Joe!:mrgreen:
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,257
Čak i jedan član s foruma ima skoro isti plug dvobrazdni.. Još ga nevidjeh u radu..
 

zoran frenki

Član
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
78
Pozdrav

Pozdrav svima nije me bilo dosta dugo na forumu,ali evo ide zima pa ce mo se druziti.Pozdrav od Frenkija
 

limeni3333

Član
Tu od
4 Kol 2009
Poruka
97
isalopek


pa valjda znaš nekoga policajca ili neko tvoj da ga zna da provjeri broj šasije u njihovom sistemu
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozz kolega Joe!
Odlična slika iz mravlje perspektive. He he, vidim da češ ti sa plugom sjeb(bip)at njihovu perspektivu. Možeš ti ovako pozirat, imaš vremena dovoljno jer ti Toma ore sam bez tebe, he he.

PS
Ko nezna o čemu govorim nek pogleda Joeve snimke na You Tube.
 
A

akywr

Guest
hidraulika

evo danas sam išo spojit hidraulični cilindar(ispod sica)na svom 818 i primjetio sam da na doljnjoj strani cilindra fali onaj šaraf za ozračivanje.može mi neko reć dal može ič kakav drugi(homemade) šaraf il mora bit taj originalni :shock:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh