• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Pod teretom je i veći povrat ulja a pošto negdje nešto radi kao povratni ventil automatski ga zatvara i dalje ne pušta , a kada nema tereta ulje ide u povrat ravnomjerno bez potiska te se uspije vračati normalno pokušaj pregledati pako sam ti rekao i što kaže zbalija dobro provjei crijevo iznutra premda mislim da je kvar - smeće , gumica - u brzoj spojnici

odlično...hvala još jednom i javim sutra rezultate..!!!
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
pozdrav Markan22 i dobro nam došao

slike nisi našao jer nisu pod temom,nego su u grupi tomo vinković,znači moraš se pridružiti grupi
na tvom profilu imaš join to social grup,na to klikneš,pa ćeš dalje vidjeti
 

makkim

Novi član
Tu od
19 Tra 2011
Poruka
9
slike mozes videti u albumu na mom profilu,pa ces tamo i naci toma vinkovic group koji je osnovao " firemanpeter "
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
pozdrav Markan22 i dobro nam došao

slike nisi našao jer nisu pod temom,nego su u grupi tomo vinković,znači moraš se pridružiti grupi
na tvom profilu imaš join to social grup,na to klikneš,pa ćeš dalje vidjeti
A kak bi ja mogel uskočiti i postati punopravan član te grupe?
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
I ti sad očeš reči da ja nakon svega (a ti znaš čega) nisam barem zaslužil da me se pozove u tu grupu?
Tomeka bi ja kupil, ali trenutno mnoooogo precjenjeni :rolleyess:

to nisam rekel i nikad ne budem.
u grupu se slobodno pridružiš.
Da si pital kak se pridružiti grupe ja bi dal samo link,
a kak si pital kak postati punopravan ja sam napisal
da treba i tomeka nabaviti ;) ;)
nabavi nekakavoga u dijelovi pa ga budem skupili u jednu hrpu, naravnu upotrebljivu ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
E sutra ranom zorom idem u grad i slikam jednoga (čini mi se da ga komunalci imaju) odma s njim na forum i rekel bum da je moj.
Sve da postanem punopravan član ;)
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
E sutra ranom zorom idem u grad i slikam jednoga (čini mi se da ga komunalci imaju) odma s njim na forum i rekel bum da je moj.
Sve da postanem punopravan član ;)

dogovoreno ugovor potpisan za punopravno člastvo...;)
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
E sutra ranom zorom idem u grad i slikam jednoga (čini mi se da ga komunalci imaju) odma s njim na forum i rekel bum da je moj.
Sve da postanem punopravan član ;)

Peter je otvoril grupu za vlasnike i ljubitelje traktora Tomo Vinković,posjed traktora nije obaveza,znači ti bi bil kakti ljubitelj :mrgreen:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
Peter je otvoril grupu za vlasnike i ljubitelje traktora Tomo Vinković,posjed traktora nije obaveza,znači ti bi bil kakti ljubitelj :mrgreen:
Ja bum onda rađe pilot :mrgreen:
 

Markan22

Novi član
Tu od
5 Srp 2011
Poruka
16
pitanje za sve da li je moguce na tv 523 ugraditi hidrulicni volan i ako neko ima iskustva neka napise
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Pozdrav svima, evo neka slika od mene:

Svaka čast lijepo složeno i pretrpano ali u konkurenciji prevezenog ( natrpanog ) i ne prekrenutog još uvijek mislim da vodi GROF , i ovo je za pohvalu ali oprezno da neko ne nastrada,,,,,,,,,,,,, :partyman::partyman::partyman:
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!

Nema veze sa TV al da pitam...
Naime trebam preseći pa zavarivati oko diferencijala, ulje ispušteno, al naravno da je ostalo još unutar pitaj boga koliko...a ne rastavlja mi se ceo sklop:scratch
Dali smem seći i variti, hoće li se ulje upaliti?
Ili moram sve rasturiti oprati, pa onda raditi?:scratch



pozzz joe!:weedman:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Kod rezanja ne bi smjelo predstavljati problem. Kod varenja bi moglo, ali tada imaš pristup i lako ćeš očistiti. Na kraju krajeva reži u okomitom položaju:blackeye
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
945
Obavezno kod rezanja koristi štitnik na brusilici.Pazi da ti rezna ploča ne baca ulje u brusilicu. Opasnost od uništenja brusilice i električnog udara!!!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh