• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
Pozdrav svim stručnjacima malih traktora TOME VINKOVIĆA. Trebo bi mi jedan savjet. planiram sljedeće godine posadit lješnjak na 2,5 ha, pa me zanima jeli Tomo Vinković tv826 ili Prima tt 840 SA dovoljan za toliku količinu zemlje pošto nebi tu bili velikih radova ( frezanje, tanjuranje, špricanje, i košnja trave). Hvala za savjete.

e sad si ga ti našel
1. TV826 je sa slavija motorom za kojeg više ne rade dijelove i kojeg ja nebi nikad htel,a cijena mu je cca. 20-30 tkn
2.TT840sa je novi traktor sa lombardini vodom hlađenim motorom od 40ks,cijena mu je cca.80-90 tkn.
ako imaš novce nemaš kaj misliti ako ti su samo ta dva u igri,možda da si još pogledaš 830 ili 731,732,samo zbog kvalitete izrade nekad i sad.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,046
od 1 do 5 ja bi ti dal 3 za umjetnički dojam i 4 za trud,smanji malo zahvat ljepše ti bu zišlo,a nemaš neke velike komade da bi se moral baš žuriti

hvala i to je napredak,nije veliki komad ali je bilo 4 a u 5 je mrak tak da,a nije mi bitno kako je izorano samo da je prbacano,nije mi toliko važan razmak,imas u mojoj temi i slika i jos 2 videa
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Da, ja sam to saznao na tezi nacin :mad:da faza ubrizgavanje tamo se ne steluje.
To ti je tak kad ljudi misle ako znaju skinuti priručnik s interneta da znaju odmah napraviti generalku ..ja ih zovem google meštri .
Zašto si na teži naćin naućio ? ..pa nisi mogo ništa zajebat radi toga .
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
To ti je tak kad ljudi misle ako znaju skinuti priručnik s interneta da znaju odmah napraviti generalku ..ja ih zovem google meštri .
Zašto si na teži naćin naućio ? ..pa nisi mogo ništa zajebat radi toga .
Zato sto sam hteo da nastelujem fazu ubrizgavanja na tu plocicu i nikad nisam nastelovao:oops:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
A što se to regulira zakretanjem ove pločice?
ništa za obične korisnike .
Ne da mi se u detalje jer mi je još gorko u ustima od nedojebanca koji mi jebu mater prek žice , pitaj me za koji dan možda se ohladim ili ti možda oni u međuvremenu objasne .
 
S

siniša

Guest
poruka

ljep pozdrav dragi forumaši na nekom drugom mjestu u neko drugo vrijeme.....
BOK.
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
945
ništa za obične korisnike .
Ne da mi se u detalje jer mi je još gorko u ustima od nedojebanca koji mi jebu mater prek žice , pitaj me za koji dan možda se ohladim ili ti možda oni u međuvremenu objasne .
Pa, kad budeš hladne glave pregledavao prošle postove, napiši nekoliko riječi o tome :confused: .
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
tehniki1.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

tehniki2.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

našao sad ove slike sa tehničkog od jeseni ovo je u 8 ujutro počeli se skupljati traktori.

evo i moj tomo i prikolica koja je prvi put registrirana ove godine.
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Grijač

evo još malo poboljšanja postojećeg grijača...ugrađen elektromagnetski ventil i prikopčan dovod direktno na filter...

imag0098o.jpg


imag0097o.jpg
 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh