• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Ovo ne izgleda loše, pogotovo kada se pogledaju njihove stranice , samo je pitanje kolika je poštarina i carina , da ne bi bilo ,,,,,,,,ajojjjjjj,:oops:

treba provjeriti u svakom slučaju za samogradnju ili popravak nije loše :rolleyess:

Rogaška slatina je od Krapine udaljena cca 30 km, mislim da je ok gore skočiti autom...
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Nekome je i Krapina daleko ,,,,,,,,,,, ali i kome nije daleko košta ,,,,,,,,,, sve zavisi što se treba i kao što sam rekao treba vidjeti koliko je to pouzečem ,,,, jer ja mislim da to možda ide i drugim kanalima ,,,,,, čovjek to možda nekako dovuče do svog nekoga u HR a onda pošalje poštom i svi zadovoljni :roll: ,, bar bi ja tako :confused: ako bi išlo :axe:
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Nekome je i Krapina daleko ,,,,,,,,,,, ali i kome nije daleko košta ,,,,,,,,,, sve zavisi što se treba i kao što sam rekao treba vidjeti koliko je to pouzečem ,,,, jer ja mislim da to možda ide i drugim kanalima ,,,,,, čovjek to možda nekako dovuče do svog nekoga u HR a onda pošalje poštom i svi zadovoljni :roll: ,, bar bi ja tako :confused: ako bi išlo :axe:

a ko nebi....možda nam firemanpeter može postati glavni dobaljač i slo ili neko drugi od slovenskih kolega sa foruma:prayer:
 
Posljednje uređivanje:
T

Traktorist

Guest
Koliko je bitan filter za hidrauliku na Tomo Vinković ,ako ga nema dali se može dogodit kvar na pumpi
 
G

GROF

Guest
., odgovro, daje se ...

Koliko je bitan filter za hidrauliku na Tomo Vinković ,ako ga nema dali se može dogodit kvar na pumpi

., svakako da je bitan filter na hidro-instalaciji., može se dogodit kvar na pumpi usljed nepročišćavanja hidrauličnoga ulja., u pumpu udje raznoga smeća; prašine, prljavštine, špene čak., ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Čišćenje snijega

Konačno isprobana....za sad ide dobro pošto je snijeg lagan pa gura bez problema i 30 cm...ovo je od danas,jučer ga je bilo više



[YT]http://www.youtube.com/watch?v=tS3WX7k0EQI&context=C3f386b3ADOEgsToPDskIJoeM4xrkpFcjKkoSC7wUR[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

brane

Član
Tu od
16 Velj 2008
Poruka
44
p2050121.jpg

By brancilo at 2012-02-05
p2050104.jpg

By brancilo at 2012-02-05
p2050122.jpg

By brancilo at 2012-02-05
 
B

billy

Guest
pozdrav svima

nedavno sam kupio TV 730, prezadovoljan sam njime, odlicno me sluzi sto god da pomislim da uradim s njim.....imam samo jedan mali problem, zato se obracam ovdje vama jer vidim da ste svi upuceni i znate sve o TV - u....problem mi je gas, nikako ne mogu da se naviknem na rucni gas pa bih vam svima bio zahvalan ako bi mogli da mi date neke savjete kako da napravim nozni gas.....zahvaljujem se unapred :)
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
nedavno sam kupio TV 730, prezadovoljan sam njime, odlicno me sluzi sto god da pomislim da uradim s njim.....imam samo jedan mali problem, zato se obracam ovdje vama jer vidim da ste svi upuceni i znate sve o TV - u....problem mi je gas, nikako ne mogu da se naviknem na rucni gas pa bih vam svima bio zahvalan ako bi mogli da mi date neke savjete kako da napravim nozni gas.....zahvaljujem se unapred :)

prelistaj malo unazad teme...nedugo je bilo riječi o tome
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
prelistaj malo unazad teme...nedugo je bilo riječi o tome[/QU
u redu, pogledati cu....hvala :)

Ako se kužiš u posao pogledaj kod nekoga ko ima seriju 800 , to ti je naj jednostavnije ili ako imaš kod nekoga za vidjeti na IMT-u 542 ili nekom drugom traktoru koji ima ručni i nožni ,,,, ideja koliko voliš :D
 

sduspara

Član
Tu od
30 Sij 2010
Poruka
118
Čišćenje sniga u Hercegovini

Metar sniga, ili 100 cm koliko je napadalo stvara dosta problema. Evo kako se borimo uz pomoć Tome:









A ima i video:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=l7HZK-nhq_Q&feature=youtu.be[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Metar sniga, ili 100 cm koliko je napadalo stvara dosta problema. Evo kako se borimo uz pomoć Tome:

A ima i video:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=l7HZK-nhq_Q&feature=youtu.be[/YT]



Malo ljepog vremena i svi izašli ,,,, koliko vas je nije trebao ni TOMO lopate bi to rješile koliko vas ima :rolleyess: a dal ti voziš ili šefuješ ?? vidim da jedan ŠEF stalno sjedi vjerojatno na protutegu ( da li je potreban , mislim protuuteg ) :mrgreen: ali i bez lanaca ništa :prayer:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,059
Sretan si zato sto ga nemaš, ,,,, :rolfer: brzo bi ti dop..... ,, :lol:

A i to sta kažeš ali sada kada ga nema onda bi volio da padne malo makar da tomicu prođiram...
 

sduspara

Član
Tu od
30 Sij 2010
Poruka
118
Malo ljepog vremena i svi izašli ,,,, koliko vas je nije trebao ni TOMO lopate bi to rješile koliko vas ima :rolleyess: a dal ti voziš ili šefuješ ?? vidim da jedan ŠEF stalno sjedi vjerojatno na protutegu ( da li je potreban , mislim protuuteg ) :mrgreen: ali i bez lanaca ništa :prayer:

Bilo nas je dosta, ali svakom lopata mrska. Ja snimam, brat vozi. A ovo mi sa videom ne ide od ruke, sad je samo link.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh