• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Bilo nas je dosta, ali svakom lopata mrska. Ja snimam, brat vozi. A ovo mi sa videom ne ide od ruke, sad je samo link.

Evo i video , kod mene u linku radi ,malo sam ga popravio :)
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Peter ali uporabljaš verige zaradi dodatne teže?

Ma nisu lanci na njemu zbog dodatne težine. Tako sam jih nabacijo na njega kad sam išao uzput pored šupe gde su bili lanci. Pa da jih ne nosim jer mi traktor stoji u garaži.

Metar sniga, ili 100 cm koliko je napadalo stvara dosta problema. Evo kako se borimo uz pomoć Tome:

Ovo je stvarno bila borba sa snijegom, uh koliko ga ima :shock:
A uvijek se neko nađe da šefuje šoferu kako treba vozit; "ovamo, malo naprijed, dosta..." Kao šofer nezna kako bi. :rolleyess:
Slike i video ti je super. Isto važi i za ostalekoji su stavili slike, slike su zanimljive.
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Toliko ljudi, a ni jedne flaše antifriza,
Zanimljivo, da je kod mene bilo bi 5 komandira i 6 flaša. ha ha.:lol:
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
241
Posljednje uređivanje od moderatora:

davor539

Novi član
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
6
poštovani kolege forumaši, zanima me dali netko zna tko sve u hrvatskoj prodaje gramipove freze, da malo usporedim cijene?

Hvala i pozdrav, Davor
 
T

tuaregr10

Guest
a bogami ima još:gitarist:


a i video sam snimijo





joj moj tomo nade svega pa cak i glinu :madmana:

Pozdrav Samir 732 :arrow:
Vidim, Tomo je bio uposlen prije ovog snijega :finga:. Da li ovaj Unimog sa slike čisti snijeg u tvom mjestu :scratch?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,695
zbalija has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.
:rolfer::rolfer::rolfer:

...uglavnom, ovu sam mu sliku obećao, ali vjerujem i da će ovdje biti prihvaćena...

p1220066.jpg

By darijus at 2012-02-06
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
zbalija has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.
:rolfer::rolfer::rolfer:

...uglavnom, ovu sam mu sliku obećao, ali vjerujem i da će ovdje biti prihvaćena...

p1220066.jpg

By darijus at 2012-02-06

koliko si to platio ?
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
948
Eto, palo malo snijega i kod mene u Zagorju, pa odlučih da i ja malo provučem svoju ralicu. Ovdje možete vidjeti kako se jednostavno može napraviti vrlo funkcionalna ralica. Jest da je već stara i pohabana, ali još služi svrsi.
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=y8SiAIxtOlM&context=C317854cADOEgsToPDskIcFefOFgjKfBHuvOGRGd1t[/YT]
 
T

tuaregr10

Guest
Metar sniga, ili 100 cm koliko je napadalo stvara dosta problema. Evo kako se borimo uz pomoć Tome:


A ima i video:

Pozdrav sduspara :arrow:
Stvarno prava borba, treba sa Tomom toliko snijega očistiti, svaka čast :prayer:. Puno ga je kod vas napadalo, kod nas ga ima preko 30 cm, a snijeg dalje pada :cry:.
 
T

tuaregr10

Guest
Konačno isprobana....za sad ide dobro pošto je snijeg lagan pa gura bez problema i 30 cm...ovo je od danas,jučer ga je bilo više

Pozdrav Tomo 420 :arrow:
Ralica dobro i čisto gura snijeg :finga:. Istina, prava proba će biti kad snijeg bude teži, da se vidi da li će izdržati bez ikakvih lomova ;).
 
G

GROF

Guest
Eto, palo malo snijega i kod mene u Zagorju, pa odlučih da i ja malo provučem svoju ralicu. Ovdje možete vidjeti kako se jednostavno može napraviti vrlo funkcionalna ralica. Jest da je već stara i pohabana, ali još služi svrsi.

., lipo, lipo moj forumašu teškar!., čistiš TI ko pravi sa tom tvojom grtalicom., lipo TE za vidit., naravno ako si to TI??? ... :supz: ...

., forumski prijatelju sduspara!, lipo delate sa traktorom tomom oko sniga, ima ga u izobilju., heheheee, puno pomagačev., ali samo tome dela.- ... :lol: ... ., sretno VAM bećari! ...

., forumski prijatelju Samir 732!, bome se i kod tebe dela punom parom i oko sniga i oko sena za blago!, sretno TI mladiću sa delom i samo pomalo.-

., aj Bog! moj Narode, čitamo - pišemo se ...
 
Posljednje uređivanje:
T

tuaregr10

Guest
Vas je zatrpalo, gledao sam po televiziji Split, ima snijega da se mogu ljudi sankat :roll:. Kod nas samo koji cm.



Znam kod vas ima, Aco radi sa ralicom na puno.
Kažeš nažalost? Pa u zimi smo, trebaš se sa tim pomirit.

Kažem nažalost, zato što ne volim snijeg, jer s njim samo neki problemi :mad:. Izdržati ćemo to, nije nam ni prvi, a ni zadnji put, nemamo izbora :x.
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
poštovani kolege forumaši, zanima me dali netko zna tko sve u hrvatskoj prodaje gramipove freze, da malo usporedim cijene?

Hvala i pozdrav, Davor

Trgo Agencija,Auto Horvat te ja znam a ima ih još nekoliko barem.

zvao sam Trgo Agenciju za neku frezu baš i bila je jeftinija nego direktno u gramipu i još su kardan davali uz nju.
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
241
., lipo, lipo moj forumašu teškar!., čistiš TI ko pravi sa tom tvojom grtalicom., lipo TE za vidit., naravno ako si to TI??? ... :supz: ...

., forumski prijatelju sduspara!, lipo delate sa traktorom tomom oko sniga, ima ga u izobilju., heheheee, puno pomagačev., ali samo tome dela.- ... :lol: ... ., sretno VAM bećari! ...

., forumski prijatelju Samir 732!, bome se i kod tebe dela punom parom i oko sniga i oko sena za blago!, sretno TI mladiću sa delom i samo pomalo.-

., aj Bog! moj Naode, čitamo - pišemo se ...

jutro moj narode.

snjega ima cak kod mene i od sinoc i novih 10 cm

a neka ga
a i ti Grofe nemoj precerat sa sobom a, i sa tomom a vidzam i da kod tebe ima finog snjega .

neznam dalste gledali video sam postavi na forum ali memaga .

ali sada ce biti
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=R13JfFKf2KI&context=C324f793ADOEgsToPDskJvQjF0ZZgiuonfIl5LGL5T[/YT]
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh