• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

deva

Član
Tu od
7 Tra 2009
Poruka
140
da vidio sam naljepnicu koja ide ispod volana i na njoj je pogrešna oznaka za izlazno vratilo ajd pogledajte pa recite:scratch možda i grešim al neda mi se u garažu:axe:

Ručica ispod sjedala je: naprijed manji broj okretaja, nazad veći broj, u pravu si treba zamjeniti mjesta, ja sam to napravio na svojoj:

picture.php
 
T

tuaregr10

Guest
pozdrv svima ,

o vidim snjezni pokrivac i njegovo smaranje

a evo i mene smara nemam ga kud vise sklonjat pa sam ga vozo mal :rolleyess:

jos malo pa nestalo .,

moj tomo se malo ponovio nabavio sam mu jos jedan par lanaca e sada nema snjega za mene

a sada mal danjasnjih slikica

Pozdrav Samir_732 :fball:
Pa ti koda si u gradu, pa odvoziš snijeg izvan grada,.............., šalim se :lol:. I kod nas kad ralica prođe snijeg se vraća nazad na cestu, kolike su hrpe, ali dobro je što više ne pada :gitarist:. Sad Tomo sa sva četiri lanca može kud hoćeš, i na drvo ako treba :finga:.

evo i od mene nekoliko slika, snijega naravno



jos snijega i kojecega ovdje koga zanima

Pozdrav edosoko :fball:
Vidim i kod tebe je na Tomi puna zimska oprema, sva 4 lanca i ralica, nema što, svi se bore protiv snijega :finga:. Hvala na ovim fora slikama :).
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
240
Pozdrav Samir_732 :fball:
Pa ti koda si u gradu, pa odvoziš snijeg izvan grada,.............., šalim se :lol:. I kod nas kad ralica prođe snijeg se vraća nazad na cestu, kolike su hrpe, ali dobro je što više ne pada :gitarist:. Sad Tomo sa sva četiri lanca može kud hoćeš, i na drvo ako treba :finga:.

pozdrav tuaregr10 pa moguti reci (pisati) da je kod mene bolje ociscenj snjeg neg u gradovima ,ma da nabavio sam jos jedan par lanaca sada je gotiva samo gas .:partyman:
 

Prilozi

  • P1020271.jpg
    P1020271.jpg
    22.1 KB · Pregleda: 145
G

GROF

Guest
., lip pozdrav svim "grtačima sa grtalicama"!!! ...

., lip pozdrav svim grtačima sa grtalicama i onim ki se tako osjećadu u voj beloj tvorevini a ni gov*o! .- ... :supz: ...

., pozdrav ljudinama u akciji; Samir 732, BaTek, firemanpeter, siniša, edosoko, deva, Aco93, tuaregr10, ARNO, ... :prayer: ... moj rešpekt!, pravi ste svi odreda.-

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

askaj

Član
Tu od
12 Velj 2011
Poruka
54
., lip pozdrav svim grtačima sa grtalicama i onim ki se tako osjećadu u voj beloj tvorevini a ni gov*o! .- ... :supz: ...

., pozdrav ljudinama u akciji; Samir 732, BaTek, firemanpeter, siniša, edosoko, deva, Aco93, tuaregr10, ARNO, ... :prayer: ... moj rešpekt!, pravi ste svi odreda.-

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...

Evo i moje zlatne lopate.

13022012010.jpg


13022012012.jpg


13022012013.jpg


13022012014.jpg
 
G

GROF

Guest
., tomica i ralica ko bebica! ...

Evo i moje zlatne lopate.

., forumašu askaj!, svaka TI čast i fala na tvojoj "zlatnoj lopati"!, traktorić tome i ralica izgljedadu odlično, ko bebica, moj rešpekt! ...

., lip pozdrav i ostalim forumašima!, Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

askaj

Član
Tu od
12 Velj 2011
Poruka
54
., forumašu askaj!, svaka TI čast i fala na tvojoj "zlatnoj lopati"!, traktorić tome i ralica izgljedadu odlično, ko bebica, moj rešpekt! ...

., lip pozdrav i ostalim forumašima!, Bog!, čitamo - pišemo se ...

Hvala ARNO,hvala GROF na pohvalama, ovoga TV-eja imam četiri godina a kod mene prešao svega 45 radnih sati ukupno ima 545 radnih sati ali je pitaje dali je sve radio efektivno ali je prvi vlasnik ponekad pustio upalen kontakt i satovi su išli. Koliko ja poznajem ove traktore ovaj traktor nije mogao preći vise nego 250-300 radnih satova, ralica je od Gorenca i radi odlično
Arno, jel puno snjega u Bjelovaru morao bih već otiči u Masivu po rezerne djelive za onu rositku, sjećaš se al sam na bolovanju tako da sad ne možem

Pozdrav svima
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
produzise pravo u ludnicu
[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kdGs625p7fk[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
240
pozdrav , a tomo vas nosi saonica lete bas dobro ,.

a danas sam imao malu turicu ćumura 1t cak ni -25 me nije sprecilo :rolfer:

nakon te turice malo sam obucavo svog mladzeg burazera mal sam dao da tomo provoze .

i jedan smo mali klipćič snimili ,a naravno šofer moj burazer :gitarist:

pogledat ce te kako malac vozi dobar za pocetak bit ce nesto od njega :finga:

a evo moj narode i mog zamjenika [YT]/www.youtube.com/watch?v=rWlIcb9dYa4[/YT]
 

Prilozi

  • P1020296.jpg
    P1020296.jpg
    71.9 KB · Pregleda: 124
  • P1020300.jpg
    P1020300.jpg
    39 KB · Pregleda: 117
  • P1020303.jpg
    P1020303.jpg
    43.8 KB · Pregleda: 123
  • P1020297.jpg
    P1020297.jpg
    54.9 KB · Pregleda: 130
Posljednje uređivanje od moderatora:
T

tuaregr10

Guest
pozdrav , a tomo vas nosi saonica lete bas dobro ,.

a danas sam imao malu turicu ćumura 1t cak ni -25 me nije sprecilo :rolfer:

nakon te turice malo sam obucavo svog mladzeg burazera mal sam dao da tomo provoze .

i jedan smo mali klipćič snimili ,a naravno šofer moj burazer :gitarist:

pogledat ce te kako malac vozi dobar za pocetak bit ce nesto od njega :finga:

Pozdrav Samir_732 :arrow:
Pa ti svaki dan nešto radiš sa svojim Tomom, nema da stoji, svaka čast :supz:. A tako i treba, jer kad stoji nema nikakve koristi od njega :x.

Evo i moje zlatne lopate.

Pozdrav askaj :arrow:
Dobra vam je ova "zlatna lopata", stvarno je zlatna jer traktor i ralica izgledaju odlično :prayer:. Posebno mi se sviđa traktor jer izgleda kao nov :rolleyess:.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Hvala ARNO,hvala GROF na pohvalama, ovoga TV-eja imam četiri godina a kod mene prešao svega 45 radnih sati ukupno ima 545 radnih sati ali je pitaje dali je sve radio efektivno ali je prvi vlasnik ponekad pustio upalen kontakt i satovi su išli. Koliko ja poznajem ove traktore ovaj traktor nije mogao preći vise nego 250-300 radnih satova, ralica je od Gorenca i radi odlično
Arno, jel puno snjega u Bjelovaru morao bih već otiči u Masivu po rezerne djelive za onu rositku, sjećaš se al sam na bolovanju tako da sad ne možem

Pozdrav svima

Snjega ima ali su ceste čistea svaki dan kažu lijepše pa nemaš brige , poz
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
240
oooo pozdrav moj narode ,

ev i danas smo arbajtovali tomo nema odmorka sto jest,jest :supz:

ali jak je izdržat će on to :scratch
 

Prilozi

  • P1020307.jpg
    P1020307.jpg
    61.3 KB · Pregleda: 146
  • P1020308.jpg
    P1020308.jpg
    56.8 KB · Pregleda: 141
  • P1020309.jpg
    P1020309.jpg
    58.2 KB · Pregleda: 141
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh