• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
G

GROF

Guest
., pozdrav kumu!!! ...

Pa jel nekad bilo problema kada si ti Grofe u pitanju? Ha? Ali ja imam sad jednu molbu za tebe, moraš se strpiti neko vrijeme jer radim užurbanim tempom na pripreme zemlje jer ovih dana trebam početi saditi. Me kužiš? Ali ukoliko uleti koji kišni dan odmah radim naljepnice :)

., pa normalno da ni bilo problema nikada, pa nima problema ni sada., :supz: ... ., lipo čekam kišni dan!., /Boga! odma sada počmem molit da pada 3-4 dana za redom kišica, da dobro namoči zemlju!/ ... ., DA napraviš izvrsne naljepnice ko uvik do sada! ...

., lipo fala svim divnim forumašima na odličnim komentarima! ...

., p.s., prijatelju firemanpeter!, lipo fala na izvrsnoj pisanoj štoriji za moga kumića - legendu i prijatelja! kog znam pol života?., a DA, otkačen je do gornje granice, a samo dragi Bog! ZNA kadi je gornja granica??? ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
Posljednje uređivanje:

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
., pa normalno da ni bilo problema nikada, pa nima problema ni sada., :supz: ... ., lipo čekam kišni dan!., /Boga! odma sada počmem molit da pada 3-4 dana za redom kišica, da dobro namoči zemlju!/ ... ., DA napraviš izvrsne naljepnice ko uvik do sada! ...

i ja se nadam kisi ali od kise niti K !!!
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Kod nas je več kiša, šta ja znam, nekih 14 dana. Pada pa prestane pa pada pa... Več mi dopiz..la jer mi motor stoji u garaži :madmana:, nemože se nešto radit vani...
Eh, ljudi nismo nikad zadovoljni a idealnog vrijemena nema. Pored toga kiša je bila jako potrebna pa mi nije potrebno kukat sada, al svejedno se nadam na sunčanim danima.
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533

jako ljepi strojcek ali pika me u oko onaj rollbar !! kaj je na prodaju ?


Kod nas je več kiša, šta ja znam, nekih 14 dana. Pada pa prestane pa pada pa... Več mi dopiz..la jer mi motor stoji u garaži :madmana:, nemože se nešto radit vani...
Eh, ljudi nismo nikad zadovoljni a idealnog vrijemena nema. Pored toga kiša je bila jako potrebna pa mi nije potrebno kukat sada, al svejedno se nadam na sunčanim danima.


pa to je i najveci problem nemres raditi kad savki mali s... a ne namoci nista !
 

gojibobice

Novi član
Tu od
1 Tra 2012
Poruka
26
Hrvoje-35 dobrodošao!
Ti si nabrojil samo 4 greške na traktoru i na svim priključcima koje si kupijo. A pored toga još se žališ da ne valja i da te Grof nagovorijo u tu lošu kupnju. :lol: Da ima samo one 4 greške to bi bila više nego odlična kupnja i trebal bi onda Grofa nositi po rukama jer se takva kupnja težko napravi. Tako da ne kukaj sad tu. :p

A nači češ ti još koju grešku i nadam se da če to bit samo koja sitnica. A normalno je da se posle tolikih godina rada traktoriča nakupi i koja greškica. To češ sve lako posredit i samo ti počni odmah jer sad imaš volje i još se nisi privikao nakoju neispravnost traktora.

Moj ti je savjet posloži kako si i sam rekao: u besprijekorno stanje. Zahvali kumu za dobru suradnju kod kupnje uz preporuku da ti pomogne kod nabavke djelova jer ima VIP veze u Bjelovaru pa mu se zato trebaš mal požurit sa tim naljepnicama da ga možeš ti onda isto užuriti kad zatrebaš. ;)

Aj sretno ti sa radovima u sređivanju strojčine Tome. :)

Ma ne kukam ja prijatelju za ozbiljno, to više zezam Grofa :) Čovijek ima dva izbora ili kupi novo ( što ne znači da opet sa novim nečeš imati nekih problema) ili za manju lovu nešto polovno. Kada sve zbrojim mislim da sam ok kupio ali da mogu tvrditi da sam ok kupio morati će proči još dosta vremena da vidim ako šta treba popraviti ili ne :) Lako za mojega Tomu ako se i pokvari ma da i radilica pukne ali nedaj bože nekog večeg zla.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887

Traktor ti je na novo ofarban i izgleda ko bonbončič :supz: pa zahvali Grofu na priporuci ;)

Roll bar ti je več drugi i stoji pored traktora i vidim da se več pripasuje na Tomu jer si skinuo sjedalo i blatobrane. A vidi se da imaš volje čak previše jer se radi u nedelju :lol:

Bit če da je tako kako kažeš, polovno je pa se nezna što če se pokazat ali za sad toma izgleda solidan, čak više od toga.

., p.s., prijatelju firemanpeter!, lipo fala na izvrsnoj pisanoj štoriji za moga kumića - legendu i prijatelja! kog znam pol života?., a DA, otkačen je do gornje granice, a samo dragi Bog! ZNA kadi je gornja granica??? ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...

Pozdrav prijatelju!
Njegov prvi post me malo zbunijo :eek:, u stvari njegovo o pisanje tebi. Ali onda me tvoj odgovor več malo ohrabrijo jer sam skužijo zafrkanciju.8)

A neka se on šali i preko granice samo da mi znamo da je šala :rolfer:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

gojibobice

Novi član
Tu od
1 Tra 2012
Poruka
26
Traktor ti je na novo ofarban i izgleda ko bonbončič :supz: pa zahvali Grofu na priporuci ;)

Roll bar ti je več drugi i stoji pored traktora i vidim da se več pripasuje na Tomu jer si skinuo sjedalo i blatobrane. A vidi se da imaš volje čak previše jer se radi u nedelju :lol:

Bit če da je tako kako kažeš, polovno je pa se nezna što če se pokazat ali za sad toma izgleda solidan, čak više od toga.

Roll bar pored tome koji je na slici se NE PRIPASUJE, on će vjerojatno u PRODAJU. Raditi ćU drugi, novi roll bar sda kvadratnim cijevima deblje stjenke. Sjedala i blatobrane sam skunuo jer sam skidao njegov original roll bar da ga pokušam ispraviti na podu ako ide. Eto ko za peh nekih 5 godina mi stajale u dvorištu autogeno boce sa crijevima. Pred kojih 15 dana sam skunuo crijeva sa manometrima odnio na tavan i vidi vraga sada ću ih ipet skidati i montirati kako bi ugrijao cjev roll bara da ju pokušam ispraviti.
Što se boje tiće i ja mislim da je tomo relativno friško lakiran mada imam ja profi kompresor i nije mi je problem pofarbati ga, puno su mi važniji djelovi mehanike na njemu nego boja. Ali boja i što je regan mi je govorila da se netko oko traktora koliko toliko brinuo. Definitvno nije friško lakiran za prodaju da bolje izgleda nego pred nekih godinu-dve.
 
Posljednje uređivanje:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Tomica izgleda dobro za svoje godine , istina da je pofarbam ali i to je normalno obzirom na godine , ali nisam primjetio koliko je koštao ovako u kompletu ,, i još me nešto zanima , malo mi se čini čudna izvedba volana pa ako bi moglo više sličica jer ima dosta zainteresiranih za samo izradu ,,,,,, a koliko mi se čini da je od mercedesa ,,,,,,,,,,,,,,,, :p
 

vtrbovi3

Član
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
88
., lip pozdrav svim forumašima!., lipo VAS je za čitat i gljedat! ...

., pozdrav forumašu vtrbovi3!, pohvale za dobru prodaju i svakako čekamo kupovinu NOVOG stroja!; tome 700???!., ako sam dobro razumil prijatelja Acu!?, onda je dobar stroj i solidna cijena, pogotovo ako sa njim idedu pluzi i freza., sve malo dotirat, a u to dotirivanje ni najmanje NE sumljam kad si TI u pitanju?, tako DA će to onda bit jedan odličan i moćan stroj!., sretno TI sa kupovinom i čekamo naveče slikice, biće komentarov.-

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...

., p.s., aj pokelji te slikice kume Hrvoje-35!., pa nikako da se i TI odvažiš i da pokeljiš ku., da se malo pofališ sa NOVIM strojem!!! ...

Hvala na pohvalam za prodaju,lako se proda pravi stroj i naravno za odgovarajuću cijenu,pozdrav tvome kumu Hrvoje-35,a sad PAŽNJA--PAŽNJA daje se na znanje da sam danas kupio TV-731 1981 godište 1028 radnih sati hrezu veli plug i vadilicu krumpira,orginalni hidraulični volan,izlaz za prikolicu kočenje i kipanje,i sa talijanskom mašinom L.evo slika zapamtite sad njegovo stanje jer sljedi TUNING poslje koga nećete ga prepoznati,imam dobru podlogu za uređivanje nije mi ža uložiti još 1500e kad znam da je to sad to...EEEEEEEEEEEEE da nezaboravim VELIKOOOOOOOOOO HVALA ACI I GORSKOM na podrškame,savjetima i ostalom....
fotografija0898.jpg
By vtrbovi3 at 2012-04-22[/IMG]
fotografija0899.jpg
By vtrbovi3 at 2012-04-22[/IMG]
fotografija0900.jpg
By vtrbovi3 at 2012-04-22[/IMG]
fotografija0901.jpg
By vtrbovi3 at 2012-04-22[/IMG]
fotografija0902.jpg
By vtrbovi3 at 2012-04-22[/IMG]
fotografija0903.jpg
By vtrbovi3 at 2012-04-22[/IMG]
fotografija0905.jpg
By vtrbovi3 at 2012-04-22[/IMG]-------------------------inače ovaj 731 je rađen za vanjsko tržište,ovaj plastični razervar možda i nije neko rešenje al to mi sad ionako nije važno jer on Tomo je sad u mome dvorištu i ja sam sretan KAO KAKTUS MEĐU BALONIMA..
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
Hvala na pohvalam za prodaju,lako se proda pravi stroj i naravno za odgovarajuću cijenu,pozdrav tvome kumu Hrvoje-35,a sad PAŽNJA--PAŽNJA daje se na znanje da sam danas kupio TV-731 1981 godište 1028 radnih sati hrezu veli plug i vadilicu krumpira,orginalni hidraulični volan,izlaz za prikolicu kočenje i kipanje,i sa talijanskom mašinom L.evo slika zapamtite sad njegovo stanje jer sljedi TUNING poslje koga nećete ga prepoznati,imam dobru podlogu za uređivanje nije mi ža uložiti još 1500e kad znam da je to sad to...EEEEEEEEEEEEE da nezaboravim VELIKOOOOOOOOOO HVALA ACI I GORSKOM na podrškame,savjetima i ostalom....[IMG]..[/QUOTE]

Stavi i slike priključaka....
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

vtrbovi3 stroj je mrak super izgleda još nam reci koliko je koštao jer ja mog 522 mislim mjenjat za takvog:drinkers:
 

gojibobice

Novi član
Tu od
1 Tra 2012
Poruka
26
Tomica izgleda dobro za svoje godine , istina da je pofarbam ali i to je normalno obzirom na godine , ali nisam primjetio koliko je koštao ovako u kompletu ,, i još me nešto zanima , malo mi se čini čudna izvedba volana pa ako bi moglo više sličica jer ima dosta zainteresiranih za samo izradu ,,,,,, a koliko mi se čini da je od mercedesa ,,,,,,,,,,,,,,,, :p

Servo je sa mercedesa linija 123. Slikati ću u toku dana pa Vam stavim slike. Traktor je svega par dana kod mene tako da kada uhvatim vremena moram i ja to malo bolje pregledati.

Ako može jedno pitanje/pomoč jer to do sada još nisam radio. Kako da izvadim krajnik volana koji je na šasiji traktora. Krajnik koji je spojen na volan njega sam lako skinuo ali drugi krajnik koji je na šasiji čini mi se da se zapeko. Neznam dali je ispravno uzeti čekič i opičiti koliko ide dok ne izleti van. Jučer sam ga našpricao sa WD 40 ali koliko sam vidio WD-40 nema šanse da prodre između krajnika i šasije na traktoru. Pozdrav svima
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Ako može jedno pitanje/pomoč jer to do sada još nisam radio. Kako da izvadim krajnik volana koji je na šasiji traktora. Krajnik koji je spojen na volan njega sam lako skinuo ali drugi krajnik koji je na šasiji čini mi se da se zapeko. Neznam dali je ispravno uzeti čekič i opičiti koliko ide dok ne izleti van. Jučer sam ga našpricao sa WD 40 ali koliko sam vidio WD-40 nema šanse da prodre između krajnika i šasije na traktoru. Pozdrav svima

Ako nemate onu alatku za skidanje krajnika onda maticu nazad i grijati sam dosjed krajnika i pomalo čekićem šamarati:supz:
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
241
pozdrav svima

i dobro nam dosli novi forumasi tome su vam odlicne .

a ev i od mene malo slika tomo opet mal raducko .

vtrbovi3 tomo je solidno ocuvan sretno i dugo te sluzio bez kvarova :supz:
 

Prilozi

  • TOMO 732.jpg
    TOMO 732.jpg
    85.3 KB · Pregleda: 477
  • Tomo Vinkovic 732.jpg
    Tomo Vinkovic 732.jpg
    85.4 KB · Pregleda: 2,130
  • P1020603.jpg
    P1020603.jpg
    85.2 KB · Pregleda: 243
  • P1020602.jpg
    P1020602.jpg
    85.3 KB · Pregleda: 261

ivankrk

Novi član
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
26
slikice mog tome






evo da i ja napokon stavim koju slikicu mog tome...nadam se da će Grof biti zadovoljan:D
bit će toga još samo da ulovim malo više vrimena za komp.....voze se drva doma pa ne stignem još navečer do kompa....:D:D
 
G

GROF

Guest
., fala lipo za javljanje dragi moji forumski Svite! ...

evo da i ja napokon stavim koju slikicu mog tome...nadam se da će Grof biti zadovoljan:D
bit će toga još samo da ulovim malo više vrimena za komp.....voze se drva doma pa ne stignem još navečer do kompa....:D:D

., e Ivane moj!, čovječe sa predivnog otoka Krka!, kada si TI zadovoljan?, ja još i više., milina, traktorić složen za pet., svake pofale tebi ko preponosnom gazdi-vlasniku traktorića i svakako, čestitke dobrom majstoru za dobro delo!., lipo fala za slikice!, čekamo slikic još? ...

., forumašu! - preponosni vlasniče dobre makine tv-731-s!; vtrbovi3!!!, najiskrenije čestitke na kupnji dobroga stroja!, neka dragi Bog! DA obilo sriće i zdravlja u dugoročnom korišćenju dobre makine!, makine od dobroga stroja kaj je došal u dobre, mlade, nadasve vridne ruke, ruke, ke će napravit odličan "tuning" izboljšanja, dorade, osvježenja, ... ., sretno TI! ...

., lip pozdrav svim dragim i preponosnim vlasnicima - korisniciama traktora TOME!., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

ivankrk

Novi član
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
26
., e Ivane moj!, čovječe sa predivnog otoka Krka!, kada si TI zadovoljan?, ja još i više., milina, traktorić složen za pet., svake pofale tebi ko preponosnom gazdi-vlasniku traktorića i svakako, čestitke dobrom majstoru za dobro delo!., lipo fala za slikice!, čekamo slikic još? ...

Grofe nemam riječi za vrijednog majstora Damira samo pohvale na dobro odrađenom poslu i na korektnom odnosu,ljudina je...:D
a šta se tiče slikica bit će ih još samo ko ča san rekal da ulovin malo vrimena...a kad će neke tvoje nove slikice prijatelju?:prayer::prayer:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh