• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
T

tuaregr10

Guest
Hvala na pohvalam za prodaju,lako se proda pravi stroj i naravno za odgovarajuću cijenu,pozdrav tvome kumu Hrvoje-35,a sad PAŽNJA--PAŽNJA daje se na znanje da sam danas kupio TV-731 1981 godište 1028 radnih sati hrezu veli plug i vadilicu krumpira,orginalni hidraulični volan,izlaz za prikolicu kočenje i kipanje,i sa talijanskom mašinom L.evo slika zapamtite sad njegovo stanje jer sljedi TUNING poslje koga nećete ga prepoznati,imam dobru podlogu za uređivanje nije mi ža uložiti još 1500e kad znam da je to sad to...EEEEEEEEEEEEE da nezaboravim VELIKOOOOOOOOOO HVALA ACI I GORSKOM na podrškame,savjetima i ostalom...
------------------------inače ovaj 731 je rađen za vanjsko tržište,ovaj plastični razervar možda i nije neko rešenje al to mi sad ionako nije važno jer on Tomo je sad u mome dvorištu i ja sam sretan KAO KAKTUS MEĐU BALONIMA..

Pozdrav vtrbovi3 :fball:
Čestitam na kupnji traktora, i neka te dugo i dobro služi :gitarist:. Traktor sada ovako na oko, izgleda u dosta lošem stanju, ali kad se napravi tuning, biti će odličan :blackeye. Ako sam dobro shvatio, taj traktor je iz Vrbovskog, od istog vlasnika gdje je Aco kupio prikolicu :scratch. Čekamo slike nakon "tuninga" :).
 
T

tuaregr10

Guest
pozdrav svima

i dobro nam dosli novi forumasi tome su vam odlicne .

a ev i od mene malo slika tomo opet mal raducko .

vtrbovi3 tomo je solidno ocuvan sretno i dugo te sluzio bez kvarova :supz:

Pozdrav Samir 732 :arrow:
Vidim, lijepo ti "raduckaš" sa svojim Tomom, dobro si ga "nagazio" sa ovim balama :finga:.

evo da i ja napokon stavim koju slikicu mog tome...nadam se da će Grof biti zadovoljan:D
bit će toga još samo da ulovim malo više vrimena za komp.....voze se drva doma pa ne stignem još navečer do kompa....:D:D

Pozdrav ivankrk :fball:
Vaš Tomo je u odličnom stanju, super je sređen, za deset, samo mu fale još arnjevi :supz:. Čekamo još slikica :).
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
241
Pozdrav Samir 732 :arrow:
Vidim, lijepo ti "raduckaš" sa svojim Tomom, dobro si ga "nagazio" sa ovim balama :finga:.

ma ja malo sam natovario i lose ali sve je dobro proslo bez prevrtanja :lol:

et citamo se sada ce biti dosta slikica jer je jako dobro vrijeme a dosadila je ova kisa i bog i narodu sto je :partyman:
 

vtrbovi3

Član
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
88
Pozdrav vtrbovi3 :fball:
Čestitam na kupnji traktora, i neka te dugo i dobro služi :gitarist:. Traktor sada ovako na oko, izgleda u dosta lošem stanju, ali kad se napravi tuning, biti će odličan :blackeye. Ako sam dobro shvatio, taj traktor je iz Vrbovskog, od istog vlasnika gdje je Aco kupio prikolicu :scratch. Čekamo slike nakon "tuninga" :).

Hvala svima na čestitkama TUNING tj.šarafanje je već počelo-prednji ležaj i semering(stari gazda je vozio sa polu odšarafnjenim kotačom pa se proširivač i ležaj saj...crijeva hidraulike,radovi oko struje točnije punjenja akumulatora,nova sea-90,novo ulje za hidrauliku................................uf.danas sam frezao sa njim to je čudo-hidr.volan i freza od 120 za čas gotov.
 

tv 732 A

Član
Tu od
31 Ožu 2012
Poruka
138
pozdrav svim forumašima, ja sam skro završio sa servo volanom na svom tomici, kad završim i probam kako ide, slikaću ga i pokušaću nabaciti koju sliku, iako nisam baš stručan kako to izvesti sa slikama, pozz..

Pozdrav Hrvoje,
Da si blizu Imotskog možda bi ti vridila informacija da imaju kugle za kupit, ali ovako, neznam. Ima toga za kupit, a za cijenu nisam siguran, prošle godine sam kupova kugle ali zaboravio sam cijenu.

hrvoje druže neznam jesili kupio tu kuglu što tražiš, ja sam kupovao i košta kod nas u BiH 25 km po komadu, pozz
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zaha

Član
Tu od
22 Velj 2012
Poruka
88
Ovih dana se pravila kibla (korpa) za tomicu , obicna je znaci nije kiperka stranice su aluminiske dimenzija je 95x80x54 (ovo su unutarnje mjere)

26042012058s.jpg


27042012059.jpg


27042012060.jpg


27042012061f.jpg


27042012064.jpg


Na ovaj nacin sam ja rijesio kopcanje u 3 tacke a da ne mijenjam donji nosac.

27042012065.jpg


27042012066.jpg


Pozdrav :weedman:
 
Posljednje uređivanje:

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
odlično odrađeno a i tomica je odličan vidim i cipele je dobio nove:supz::supz:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Prekrasno, neka te služi dobro i dugo. Sviđa mi se i kutija za alat..:lol:
Opet dobra ideja da se iskoristi materijal pri ruci..:supz:
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Zaha odličan sistem kopčanja, kad završim prikolicu kipericu i ja se bacam na ovaj projekt....jel mogu ukrast autorska prava? :p
 

dbolfek1

Član
Tu od
15 Svi 2011
Poruka
31
Malčiranje trave

Lijep pozdrav,

evo malo proljetnog malčiranja trave.

Inače,ovaj traktor ide u prodaju,za sve informacije javiti se preko privatnih poruka ...


[YT]http://www.youtube.com/watch?v=1jWXdJAdbJc[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zaha

Član
Tu od
22 Velj 2012
Poruka
88
Zahvaljujem na lijepim komplimentima, slike sam stavio zato da bi pomogle pri izradi sanduka, kome jos sta bude trebalo, neki detalj da se dobro ne vidi slobodno nek pita ubacit cu jos slika.

Lijep pozdrav !
 

ivan1105

Član
Tu od
19 Stu 2011
Poruka
33
Zahvaljujem na lijepim komplimentima, slike sam stavio zato da bi pomogle pri izradi sanduka, kome jos sta bude trebalo, neki detalj da se dobro ne vidi slobodno nek pita ubacit cu jos slika.

Lijep pozdrav !

sve pohvale ..dal si probao malo natovari ga ..kak se ponaša u vožnji dal diže - ljulja prvi kraj
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
945
Jučer su vršene pripreme za odlazak na njivu,,,

A danas su se 2 mališana uhvatila u koštac sa velikom njivom. žuti dvije, a plavi jednu brazdu.
 

Prilozi

  • 27042012833.jpg
    27042012833.jpg
    36.4 KB · Pregleda: 286
  • 28042012835.jpg
    28042012835.jpg
    82.7 KB · Pregleda: 261
  • DSC00066.jpg
    DSC00066.jpg
    84.9 KB · Pregleda: 254
Posljednje uređivanje:

zaha

Član
Tu od
22 Velj 2012
Poruka
88
sve pohvale ..dal si probao malo natovari ga ..kak se ponaša u vožnji dal diže - ljulja prvi kraj

Za prvu probnu voznju sam ubacio dva jarana pozadi da isprobam kako je i mogu reci da se odlicno ponasa nije bilo nikakvog ljuljanja,ali i nije bio neki teret natovaren.


GORSKI
slazem se sa tobom u vezi smanjenja tih nosaca,cim budem imao vremena bit ce skraceni.


Pozdrav !!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh