• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
A

akywr

Guest
., evo, mogu ja; dijelove za ve naše male traktoriće moreš naručit drito iz tvornice., prima ili hittner!., iskreno, ni mi nimalo jasno zašto su ovi iz dućana masiva!? vako ružno reagirali prema kupcu!?., vamo se svi žalidu na nedostatak dela - posla, novčića - recesiju., a vamo takov veliki bahatluk i bezobrazluk prema kupcu - ljudima od kojih svi u proizvodnom i prodajnom lancu živedu??? ... :oops: ...

., NOVI forumašu almedinpeco!, dobro nam došal!, čitamo - pišemo se ...

., aj Bog! ...

hvala Grofe :partyman:
 

stjepko

Aktivni član
Tu od
15 Tra 2010
Poruka
225
[QUOTE=almedinpeco;

Pozdrav svima a posebno za susjeda.

Trebao bi izvaditi tu osovinu na koju ti dolazi uključni zupčanik, to ti je onaj što ga gura poluga za promjenu smjera, da bi provjerio i ležaj koji se nalazi naprijed iza zupčanika redukcije (onaj veliki naprijed) a taj širi dio zupčanika ti ide prema naprijed i razlika je kod njega što su zupci malo zaobljeni da lakše ulazi uključni zupčanik. Mada neki kažu, ali samo kažu; da može i obrnuto kad se previše oštete krajevi zupčanika. Sretno sa radovima.
 
T

tuaregr10

Guest
Namontirani i oprobani na "poligonu za testiranje", ove godine nije ništa posađeno.
Ha, možda dogodine... Ove godine je sve tribalo bit posađeno :) .

Pozdrav sduspara :fball:
Svaka čast na ideji sa plugovima :supz:. Na ovaj način odradiš dva posla od jednom :gitarist:.
 

ivan1105

Član
Tu od
19 Stu 2011
Poruka
33
pozz svima starim i novim forumašima... evo i kod mene se malo radilo....
picture.php
picture.php
 
T

tuaregr10

Guest
Še moja malenkost. Prevoz dru :p

Pozdrav BaTeK :fball:
Radi se kod vas, i vi isto u drvima :supz:. Dobra vam je ova vaša prikolica, TV 1.5. t. kiper, ako se nevaram :finga.

pozdrav ljudi .

moj tomo je ovih dana radio za deset :partyman:

evo i malo tarane :lol:

a sve se kanim da vam pokazem slike od mog rodaka isto sam i njemu ovaj volan ugradio od tama i idealno je tomo je 821 ali je pre neki dvadesetak dana nabaci 23 motor i nije tako lose :partyman:

Pozdrav Samir_732 :arrow:
Nema kod tebe odmora, stalno se nešto radi :finga:. Dobro si frezao, zemlja je sitna kao papar :lol:. 821 od tvoga rođaka je gadno iskemijan :blackeye.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
948
sduspara, koliki je razmak između vrhova plugova? Čini mi se malo mali, ne bi se krumpir mogao međuredno okopavati kultivatorom.
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Dragi prijatelji došo je red i na mene da repariram središnji zglob:lol: ali ne na traktoru nego svoj:madmana:
Odoh malo na servis kičme,možda bi odgovarao koji dio s tomice pa bi bilo trajnije :scratch....uglavnom čitamo se...nadam se da ću uspjet malo preko mobitela popratiti buduće događaje ovdje dok sam u bolnici...pozdrav svima
 

sduspara

Član
Tu od
30 Sij 2010
Poruka
118
sduspara, koliki je razmak između vrhova plugova? Čini mi se malo mali, ne bi se krumpir mogao međuredno okopavati kultivatorom.

Razmak je 80 cm, mala freza komotno prolazi između redova. Možda izgleda malo zbijeno radi limova na plugovima ali pogledaj širinu traktorske freze, ona je malo šira od metra.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,066
Razmak je 80 cm, mala freza komotno prolazi između redova. Možda izgleda malo zbijeno radi limova na plugovima ali pogledaj širinu traktorske freze, ona je malo šira od metra.

onda su ti plugovi ko moji...samo ja imam posebno bez freze?







pozdrav firemanpeter ovi zadnji rukavci su od 523 tome ovo je jedan svercer traktora tome tak sklopi i prodo ga mom rodaku i sto se i vidi da ni blatobrani zadnji nisu njegovi vec 23 a sada i motor je od 523 :supz:

Dobro...primjetio sam da vise niko to ne spominje ali kako je moguće da je prednji dio od serije 4,5 a zadnji od 8...kad nije jednaki prenos???
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

Dragi prijatelji došo je red i na mene da repariram središnji zglob:lol: ali ne na traktoru nego svoj:madmana:
Odoh malo na servis kičme,možda bi odgovarao koji dio s tomice pa bi bilo trajnije :scratch....uglavnom čitamo se...nadam se da ću uspjet malo preko mobitela popratiti buduće događaje ovdje dok sam u bolnici...pozdrav svima

dragi prijatelju želim ti što brži i lakši oporavak i da što prije opet zajašeš svog tomicu pozdrav:supz:
 
G

GROF

Guest
., pohvale za inovaciju! ...

Namontirani i oprobani na "poligonu za testiranje", ove godine nije ništa posađeno.
Ha, možda dogodine... Ove godine je sve tribalo bit posađeno :) ./QUOTE]

., lip pozdrav forumašu prijatelju sduspara!., odlična inovacija za traktora tomu!, dobra ideja ka će potaknut punooo kreativni forumaša - posjednika i korisnika traktora tome na ovakovu izradu priključka kaj zlata vredi! ... :supz: ...
., lipo fala za slikice pokeljene, slikice ke vredidu 1000 /tisuću/ besed! ...

., lip pozdrav forumašu prijatelju; ivan1105!, fala za slikice., baš TI traktorić tome lipo izgljeda!, sretno TI sa delom! ...

., forumašu prijatelju; tomo420!, od svega srca i iz dubine duše želim TI čim brži oporavak i povratak svojoj obitelji u svoj DOM!, svakako, povratak svom traktoru tomi i nove avanture sa njim, povratak na naše stranice poljoprivrednog-foruma com.-!!!

., pozdrav svim starim i svakako NOVIM forumašima, Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Dragi prijatelji došo je red i na mene da repariram središnji zglob:lol: ali ne na traktoru nego svoj:madmana:
Odoh malo na servis kičme,možda bi odgovarao koji dio s tomice pa bi bilo trajnije :scratch....uglavnom čitamo se...nadam se da ću uspjet malo preko mobitela popratiti buduće događaje ovdje dok sam u bolnici...pozdrav svima

Želim ča brži oporavak,,,od srca,,,,,i da se sve završi čim bezbolnije.....
Ništa javi se kad stigneš,,:partyman::partyman:
 

zagorje

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
360
tomo420 kao i ostali članovi želim ti brz oporavak i da nam se čim prije vratiš na forum, poz...sretno!!!
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Dragi prijatelji došo je red i na mene da repariram središnji zglob:lol: ali ne na traktoru nego svoj:madmana:
Odoh malo na servis kičme,možda bi odgovarao koji dio s tomice pa bi bilo trajnije :scratch....uglavnom čitamo se...nadam se da ću uspjet malo preko mobitela popratiti buduće događaje ovdje dok sam u bolnici...pozdrav svima


Sretno u oporavku , nadam se da nije ništa GADNO , već samo neke prolazne stvari koje če uz pomoć stručnog osoblja brzo doći u normalu , :? , i slušaj savjete lječnika da ne bi bilo :madmana: :madmana: :madmana: :confused:
 
T

tuaregr10

Guest
pozz svima starim i novim forumašima... evo i kod mene se malo radilo....

Pozdrav ivan1105 :fball:
Tvoj traktor odlično izgleda, baš si mu "pogodio" boje :supz:. Bez ljutnje, ali ova prikolica mu nikako nepaše, on odlično sređen, a prikolica je stara, nesređena :madmana:.
 
T

tuaregr10

Guest
Malo slika od posla sa Tomom:


Pozdrav firemanpeter :fball:
Vidim, radno je kod tebe :finga:. Na isto mjesto s kojeg se odvozila zemlja, sad se dovozi pijesak ;). Tomo i kibla su na punoj usluzi, ako se nevaram kod susjeda :confused:?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!

@tomo420 - želim ti sve najbolje i brz oporavak...držim fige!

Dobro...primjetio sam da vise niko to ne spominje ali kako je moguće da je prednji dio od serije 4,5 a zadnji od 8...kad nije jednaki prenos???

Koliko se meni čini sa slika...zadnji i prednji trap je od TV800, nego rukavci su od starije serije, pa samim tim i preteći delovi za taj tip, i zato izgleda tako čudno!

pozz joe!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh