• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
G

GROF

Guest
., prijatelju isalopek!, lipo fala doneba! ...

., prijatelju isalopek!, lipo fala do samoga neba na velikom trudu i muki oko skeniranja i keljenja svih ovih silnih materijala od našega traktora tomice i razno-raznih proizvoda - kemijanja iz istoimene tvornice "tomo vinković" Bjelovar! ... :supz: ...

., evo, neka Narod i Svit vidi jedan del razno - raznih poljoprivrednih strojeva, priključaka, alata za malu poljoprivredu., biće materijala još., samo moramo nać drugoga dobrovoljca za obradu materijala., jer stvarno smo našega nadasve vridnoga isalopeka fulll iskoristili! ... :lol: ...

., Narode moj!, aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
., prijatelju isalopek!, lipo fala do samoga neba na velikom trudu i muki oko skeniranja i keljenja svih ovih silnih materijala od našega traktora tomice i razno-raznih proizvoda - kemijanja iz istoimene tvornice "tomo vinković" Bjelovar! ... :supz: ...

., evo, neka Narod i Svit vidi jedan del razno - raznih poljoprivrednih strojeva, priključaka, alata za malu poljoprivredu., biće materijala još., samo moramo nać drugoga dobrovoljca za obradu materijala., jer stvarno smo našega nadasve vridnoga isalopeka fulll iskoristili! ... :lol: ...

., Narode moj!, aj Bog!, čitamo - pišemo se ...

Ma nema problema...ne bi se niti javio da mi je teško....ostalo je još malo, a to ću čim uhvatim vremena.... :)

Lp Grofe.....
 

vtrbovi3

Član
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
88
Dragi prijatelji došo je red i na mene da repariram središnji zglob:lol: ali ne na traktoru nego svoj:madmana:
Odoh malo na servis kičme,možda bi odgovarao koji dio s tomice pa bi bilo trajnije :scratch....uglavnom čitamo se...nadam se da ću uspjet malo preko mobitela popratiti buduće događaje ovdje dok sam u bolnici...pozdrav svima

Sretno prika i brz oporavak od Nine i mene,nemoj se sada uležati treba prikolicu završiti,SRETNO
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav firemanpeter :fball:
Vidim, radno je kod tebe :finga:. Na isto mjesto s kojeg se odvozila zemlja, sad se dovozi pijesak ;). Tomo i kibla su na punoj usluzi, ako se nevaram kod susjeda :confused:.

Da, kod suseda je to. Malo mu pomognem da mu ne trpe ruke previše. Sad več slaga pločice, još malo pa gotovo.

Dragi prijatelji došo je red i na mene da repariram središnji zglob:lol: ali ne na traktoru nego svoj:madmana:
Odoh malo na servis kičme,možda bi odgovarao koji dio s tomice pa bi bilo trajnije :scratch....uglavnom čitamo se...nadam se da ću uspjet malo preko mobitela popratiti buduće događaje ovdje dok sam u bolnici...pozdrav svima

Nadam se da "te složu kako treba" pa da bude sve ok. Želim ti brzi oporavak i javi se ako budeš imao mogučnosti.
 
A

akywr

Guest
Dragi prijatelji došo je red i na mene da repariram središnji zglob:lol: ali ne na traktoru nego svoj:madmana:
Odoh malo na servis kičme,možda bi odgovarao koji dio s tomice pa bi bilo trajnije :scratch....uglavnom čitamo se...nadam se da ću uspjet malo preko mobitela popratiti buduće događaje ovdje dok sam u bolnici...pozdrav svima

želim ti brz oporavak i nek ti odmah ugradiju mazalice :mrgreen:
 

zaha

Član
Tu od
22 Velj 2012
Poruka
88
Dragi prijatelji došo je red i na mene da repariram središnji zglob:lol: ali ne na traktoru nego svoj:madmana:
Odoh malo na servis kičme,možda bi odgovarao koji dio s tomice pa bi bilo trajnije :scratch....uglavnom čitamo se...nadam se da ću uspjet malo preko mobitela popratiti buduće događaje ovdje dok sam u bolnici...pozdrav svima

Zelim ti sve najbolje i brz oporavak,cuvaj se i vrati nam se sto prije na forum sa dobrim vijestima.


Lijep pozdrav !
 

ivan1105

Član
Tu od
19 Stu 2011
Poruka
33
pozz svima starim i novim forumašima... evo i kod mene se malo radilo....

Pozdrav ivan1105 :fball:
Tvoj traktor odlično izgleda, baš si mu "pogodio" boje :supz:. Bez ljutnje, ali ova prikolica mu nikako nepaše, on odlično sređen, a prikolica je stara, nesređena :madmana:.

pooz ,,, je prikolica je je stara .. a i rijetko ju koristim jer imam još jednu ....a doći če i ona na red za obnovu........ tomo 420 .. sve najbolje i brz oporavak
 

tv 732 A

Član
Tu od
31 Ožu 2012
Poruka
138
Sretan oporavak tomo420 i evo malo slika od mog tomice.
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

dohtor

Član
Tu od
9 Lis 2011
Poruka
215
srednji zglob pe 18

jedno pitanje uvaženim forumašima, interesira me da li je moguće popraviti srednji zglob pe 18, ima dosta lufta, ili ako netko od forumaša mi može dati link na kakvu fotogaleriju da je rastavljao dotični dio? da bar vidim što mogu očekivati...:confused:

našao sam na ovom postu puno o srednjem zglobu, ali za nove tipove TVa...

inače kupio bi neki pe 18 ili stariji TV, ali sam primjetio dosta lufta na tome što se nudi.... isto ako ima netko od forumaša bliže Istri, a da bi prodao dotični traktor, nek me obavijesti....

pozdrav
 

vtrbovi3

Član
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
88
Jarkalica

Dragi forumaši jako bi vam bio zahvalan kada biste stavili koju sliku vaših jarkalica iliti plugova za jarke,imao sam jarkalicu sa dva jarka
fotografija0886.jpg
By vtrbovi3 at 2012-05-08[/IMG]
fotografija0887.jpg
By vtrbovi3 at 2012-05-08[/IMG]
fotografija0888.jpg
By vtrbovi3 at 2012-05-08[/IMG]al sam je prodao zajedno sa tv-420,sad bih napravio sa 3 za tv-731.unaprijed zahvaljujem
 
J

Joža 237

Guest
Mali problem!

Kako registrirati traktor ako isti nikad nije bil ni regan-a originalni račun od traktora zagubljen?:madmana:Ženskica na tehničkom mi veli da odem sa svjedokom(koji je bil 1987g.punoljetan)kod javnog bilježnika da on potvrdi da je traktor kupljen nov. Nije sigurna dali treba jedan ili više svjedoka,dali trebaju tehnički podaci o traktoru kod bilježnika-dužina,širina,boja,itd.Molim vaše mišljenje:prayer:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,066
Evo samo da vas obavjestim da je moj tomo doso doma..jucer ga dopeljo popravak svega prije navedenog je kosto 2900 cak i nije puno!?
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.-

Dragi forumaši jako bi vam bio zahvalan kada biste stavili koju sliku vaših jarkalica iliti plugova za jarke,imao sam jarkalicu sa dva jarka
URL] at 2012-05-08
URL] at 2012-05-08
URL] at 2012-05-08
al sam je prodao zajedno sa tv-420,sad bih napravio sa 3 za tv-731.unaprijed zahvaljujem

., lip pozdrav forumašu vtrbovi3!., evo javljam TI se da imaš "jarkalicu" - plužiće za rede delat i krompir nagrnjevat moga tome - prime pod temom PRIMA - traktori., pa tamo pogljedaj sve ča te interesuje i pitaj još ako te ča interesuje?., ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

Evo samo da vas obavjestim da je moj tomo doso doma..jucer ga dopeljo popravak svega prije navedenog je kosto 2900 cak i nije puno!?

e kolega dobro je da si to rješio a sad malo pripazi a i nije baš puno love kolko je bilo popravka:supz:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,066
e kolega dobro je da si to rješio a sad malo pripazi a i nije baš puno love kolko je bilo popravka:supz:

Nema odmora za mojeg tek je doso a več mora radit...









hehhe sta bi neki dali za ovakav kup kamenja



Pala je i prva košnja...najbolje se kosi u četvrtoj na sporome kardanu...


:D
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

dobro si ga natovario sa šutom imat će šta vozit a vidim i kosilo se malo:supz:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,770
Kako registrirati traktor ako isti nikad nije bil ni regan-a originalni račun od traktora zagubljen?:madmana:Ženskica na tehničkom mi veli da odem sa svjedokom(koji je bil 1987g.punoljetan)kod javnog bilježnika da on potvrdi da je traktor kupljen nov. Nije sigurna dali treba jedan ili više svjedoka,dali trebaju tehnički podaci o traktoru kod bilježnika-dužina,širina,boja,itd.Molim vaše mišljenje:prayer:

Već je bilo o tome pisano:supz: ali ću ponovit; uzmi dva svjedoka koja su tada bila punoljetna, ispiši sve podatke od traktora na tu izjavu i kod javnog bilježnika da ti to ovjeri. Sa tom ovjerom ideš na tehnički i tamo ti onda izdaju papire(knjižicu vozila i prometnu).
 
J

Joža 237

Guest
Već je bilo o tome pisano:supz: ali ću ponovit; uzmi dva svjedoka koja su tada bila punoljetna, ispiši sve podatke od traktora na tu izjavu i kod javnog bilježnika da ti to ovjeri. Sa tom ovjerom ideš na tehnički i tamo ti onda izdaju papire(knjižicu vozila i prometnu).

hvala ti mane,stvar je u tome kaj nemam baš nekih podataka ali budem našel neki regani tomek 420 pa ću prepisati iz prometne:partyman:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh