• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Samo jedan hektar, htio sam Tomicu poljubiti u auspuh, ali je bio vruć.:lol:
 
G

GROF

Guest
., sve pohvale! ...

Samo jedan hektar, htio sam Tomicu poljubiti u auspuh, ali je bio vruć.:lol:


., bravo mladiću - forumski prijatelju ssucur!, delo oranja i frezanja na lipoj ledini odradjeno za deset! ... ... :supz: ...
 

frenky

Član
Tu od
22 Ruj 2011
Poruka
107
Krumpironja,daj malo slikaj ovaj plug za nagrtat krumpir s boka i malo detalja da ga kopiramo,naravno ako nam dopustiš?
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Krumpironja,daj malo slikaj ovaj plug za nagrtat krumpir s boka i malo detalja da ga kopiramo,naravno ako nam dopustiš?

Misliš li da je taj krumpir dovoljno nagrnut i da ta rala idu dovoljno duboko da bi bilo dovolno zemlje za nagrnuti?
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,077
Krumpironja,daj malo slikaj ovaj plug za nagrtat krumpir s boka i malo detalja da ga kopiramo,naravno ako nam dopustiš?

nije problem,naravno da pustim..

Misliš li da je taj krumpir dovoljno nagrnut i da ta rala idu dovoljno duboko da bi bilo dovolno zemlje za nagrnuti?

ta rala idu dovljno duboko ali kako sam ja zaksanio s okopivanjem krumpir je prevelik za dublje ic i ovako sam na par mjesta kjice zakucio...inace plug je super
 

vtrbovi3

Član
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
88
TV-731 s

Evo par slikica izmjene ležaja na altenatoru i mjenjanje žica na istom+ slike mojih priključaka koji isto VRIŠTE za obnovom kao i traktor.Naravno altenator i turbina je temeljito obrana prije sastavljanja.
fotografija0920.jpg
By vtrbovi3 at 2012-05-11[/IMG]
fotografija0921.jpg
By vtrbovi3 at 2012-05-11[/IMG]
fotografija0924.jpg
By vtrbovi3 at 2012-05-11[/IMG]
fotografija0926.jpg
By vtrbovi3 at 2012-05-11[/IMG]
fotografija0927.jpg
By vtrbovi3 at 2012-05-11[/IMG]
fotografija0928.jpg
By vtrbovi3 at 2012-05-11[/IMG]
fotografija0929.jpg
By vtrbovi3 at 2012-05-11[/IMG]
fotografija0930.jpg
By vtrbovi3 at 2012-05-11[/IMG]
fotografija0931.jpg
By vtrbovi3 at 2012-05-11[/IMG]-----
Plug i vadilica koriste isti nosač sa kopčanjem u tri točke,rđavi do besvjesti,,al kako je znao reći jedan sada pokojni susjed kada se skinuo u gustionici a konobarica počela vikat :joj bježi odmene vidi kako ti je crn, a on će :mala i plug preko zime zarđa al kod odereš jednu brazdu u proljeće odmah se sjaji.
 
Posljednje uređivanje:

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
nije problem,naravno da pustim..



ta rala idu dovljno duboko ali kako sam ja zaksanio s okopivanjem krumpir je prevelik za dublje ic i ovako sam na par mjesta kjice zakucio...inace plug je super

ma vidio sam slike oranja i bilo je dosta duboko pa me to zanimalo zasto sada nije no mogao si ti ici dublje da vise zaspeš zbog vlage krumpir voli da ga se čačka bez brige nece mu naskoditi.Ija sebi trebam raditi jarkalicu sa kojom ću i zagrtati krumpir pa kontam sta i kako a da ide u zemlju bez muke.
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
., bravo mladiću - forumski prijatelju ssucur!, delo oranja i frezanja na lipoj ledini odradjeno za deset! ... ... :supz: ...
Hvala Grofe, a za ovo (mladiću) možemo diskutovati... , za 7 mjeseci 3X punoljetan.:shock:
Ivane sa Krka
poljubi ga sad kad je hladan,svejedno zasluži, vrijeme nije bitno....
Poljubio bi ga, ali je 300km daleko.:blackeye
 

zoran frenki

Član
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
78
Narode dali neko moze da mi pomogne u vezi prskalice za Tomicu.Naime ona guma ovalna koja se nalazi odozgo se je pocepala trsba da nadjem istu takvu ali u srbiju nema sanse .Dali neko od vas zna gde ima da mi posalje novu ili polovnu ili da mi dasavet.Pozdrav zasve vas.
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Narode dali neko moze da mi pomogne u vezi prskalice za Tomicu.Naime ona guma ovalna koja se nalazi odozgo se je pocepala trsba da nadjem istu takvu ali u srbiju nema sanse .Dali neko od vas zna gde ima da mi posalje novu ili polovnu ili da mi dasavet.Pozdrav zasve vas.

Slike stavi poslikaj gumu prskalicu mjesto gdje ide o kojem tipu se prskalice radi pa cemo vidjeti ima li ili nema.pošalji na pp
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
al kako je znao reći jedan sada pokojni susjed kada se skinuo u gustionici a konobarica počela vikat :joj bježi odmene vidi kako ti je crn, a on će :mala i plug preko zime zarđa al kod odereš jednu brazdu u proljeće odmah se sjaji.

:lol: Ova mu je bila dobra, a i sve istina :p

Danas sam išao sa Tomom na tehnički, na registraciju. Prošao bez primjedbe ;). Jedino na kraju prijegleda pitao me odakle mi ova naljepnica od 30. Ja mu odgovorim da sam je dao u izradu. Dalje on nije komentirao jer smo oba dva znali o čemu se radi.

I ovaj mališa pored mog Tome je prošao.

19694285.jpg
 
Posljednje uređivanje:

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Danas sam išao sa Tomom na tehnički, na registraciju. Prošao bez primjedbe ;).

Hehehe... pa najbolje bi bilo :lol:, da tvoj Toma nije prošao tehnički, i da je bilo primedbe... :lol::lol::lol:
Ja bi se valjao od smeha...:rolfer:

pozzz joe!:mrgreen:
 
T

tuaregr10

Guest
Evo par slikica izmjene ležaja na altenatoru i mjenjanje žica na istom+ slike mojih priključaka koji isto VRIŠTE za obnovom kao i traktor.Naravno altenator i turbina je temeljito obrana prije sastavljanja.
Plug i vadilica koriste isti nosač sa kopčanjem u tri točke,rđavi do besvjesti,,al kako je znao reći jedan sada pokojni susjed kada se skinuo u gustionici a konobarica počela vikat :joj bježi odmene vidi kako ti je crn, a on će :mala i plug preko zime zarđa al kod odereš jednu brazdu u proljeće odmah se sjaji.

Pozdrav vtrbovi3 :fball:
Tvoji priljučci nisu u tako lošem stanju, a pogotovo cjepač i freza :finga:. Plug i vadilica dosta loše izgledaju, ali kako je tvoj pokojni susjed rekao... :weedman:

:lol: Ova mu je bila dobra, a i sve istina :p

Danas sam išao sa Tomom na tehnički, na registraciju. Prošao bez primjedbe ;). Jedino na kraju prijegleda pitao me odakle mi ova naljepnica od 30. Ja mu odgovorim da sam je dao u izradu. Dalje on nije komentirao jer smo oba dva znali o čemu se radi.

I ovaj mališa pored mog Tome je prošao.

Pozdrav firemanpeter :arrow:
Normalno da je tvoj Tomo prošao tehnički bez primjedbe, kad izgleda kao nov :finga:. Mališa također dobro izgleda, a kad ga ti "srevisiraš" mora proći tehnički :supz:.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Pozdrav društvo!!!
Prije svega se želim svima zahvaliti na rječima podrške i lijepim željama!
Ja evo uspio doći kući u rekordnom vremenu,jest da je bilo malo kompliciranije nego što je trebalo biti ali rješilo se i to. Sada samo treba puno strpljenja i sve na minimum da se ne ponovi isto( ne dao Bog nikom) jer baš nije ugodno...pogotovo kad se probudite usred operacije i još popusti lokalna anestezija pred sam kraj....ostalo znate:mad:
Tomica će morati malo odmoriti jer ne smijem mjesec dana sjediti uopće,no u međuvremenu je dobio papirologiju pa je i on sad punopravni član u prometu....
Još jednom hvala svima,pozdrav:supz:
 

zoran frenki

Član
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
78
prskalica

Slike stavi poslikaj gumu prskalicu mjesto gdje ide o kojem tipu se prskalice radi pa cemo vidjeti ima li ili nema.pošalji na pp

Rec je o italijanskoj prskalici Alfa 45,A REC JE O GUMI KOJA DRZI KOMPRESIJU.Mislim da oni koji su rasturali pumpe snaju o cemu se radi
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh