• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
N

Nito

Guest
Pozz svima,

evo i krompira ovo malo se povadilo :)

fotografija1265.jpg


fotografija1267.jpg


uz pomoc IMT,dok se prema ovom rucnom radu pluga za krompire ne napravi jedan za tomicu :)

fotografija1264.jpg



p.s. inace plug za oranje je na doradi.... hvala na savjetima GROFU i ARNO-u

:D:D:D
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,069
Eh ljudi...mislim da cu prodat svog vinka...cijena se jos kalkulira...tako da jos nezz dal bi uzeo 826 ili 830, ili bi se preselio na goldonija...ugl ovaj traktor sigurno ide ca...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,069
nebih znao reci jos nisam odredio ni cijenu ovome,uz njega cu dat frezu i kosu jer mi na novoga nece sigurno pasat tako da gledosam i ferrarije tako da ono jos trazim ali kroz zimu cu to rijesit...
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
nebih znao reci jos nisam odredio ni cijenu ovome,uz njega cu dat frezu i kosu jer mi na novoga nece sigurno pasat tako da gledosam i ferrarije tako da ono jos trazim ali kroz zimu cu to rijesit...

sta ti bi da prodajes ?
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,069
sta ti bi da prodajes ?

A eto reko sam ti da mi treba nes jače danas sam zvao nećaka od vlasnika koji je endavno umro ima 3 traktora...ttog ferarija kojeg na kojeg sam ciljo ali ga nemože prodat jer ga ima na opg,ima 830 na kojeg sad ciljam i nadam se dogovoru i 730 ali to me ne zanima jer mu taj treba...blizu mi je treba mi jači odnosno jaki traktor ima normalan kardan...jbg treba mi ovaj mi nije dosta treba mi malo više muški traktor...gledo sam i goldonije ali sam odusto
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,419
A eto reko sam ti da mi treba nes jače danas sam zvao nećaka od vlasnika koji je endavno umro ima 3 traktora...ttog ferarija kojeg na kojeg sam ciljo ali ga nemože prodat jer ga ima na opg,ima 830 na kojeg sad ciljam i nadam se dogovoru i 730 ali to me ne zanima jer mu taj treba...blizu mi je treba mi jači odnosno jaki traktor ima normalan kardan...jbg treba mi ovaj mi nije dosta treba mi malo više muški traktor...gledo sam i goldonije ali sam odusto


pa kupi onda TV 830 i onda imaš stroj a ne 730 znam ja :weedman:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Pozz svima,



p.s. inace plug za oranje je na doradi.... hvala na savjetima GORFU i ARNO-u

:D:D:D

Ma sve OK ,ako smo pomogli , samo mi kod prijatelja ličana malo posloži slova , a možda se i on javi kojim pismom :gitarist: :p
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
a bilo bi i vrijeme da se javi !

Ma javiće se on,,,,,,,,,,, puknuće pa če se javiti radi onih kojima treba pomoč , jer tu neće moći prešutjeti :rolleyess:
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Hm mislim da je rano za kuhanje domaćeg viskija.:drinkers:
moguće sprema drva...
 
T

tuaregr10

Guest

Pozdrav Krumpironja :
Taman kada si ga lijepo dotjerao ti ga prodaješ, ali ako se kupuje bolji stroj onda nema veze :supz:. Vjerujem da će ubrzo biti "pokeljene" slike od tvog 732 ili 830 :scratch!!!!!!!!!!!!

Hvala Joe,
u pravu si jer je ova moja mašina uglavnom prije peglala cirkular,no ka što sam obećao evo par slikica 418-tice i mog idejnog rješenja za spajanje freze na 3 točke,(već viđeno i prekopirah sa foruma)
mislim da je netko ranije pisao da ima problema sa kardanom,ja sam na škovaci naša komad kardana od volana na kamionu,priplao ga na dužinu i sa bazičnim elektrodama zavario kardane na osovinu-----Ispalo ok,mada mislim daipak umjesto lanca moram staviti kruti spoj (iza toplinga).
poteznice sam napravio od čeličnih profila 75x15mm,a sverični ležajevi(kugle) imaju kupit-50kn/kom.

još sličica

i još jedna zadnji kraj...

Pozdrav zilee :fball:
Vaš Tomica je u dobrom stanju s obzirom na starost, treba mu samo staviti nove gume :supz:. Sviđaju mi se ova prednja LED svjetla, lijepo napravljeno, svaka čast :gitarist:!

Pozz svima,

evo i krompira ovo malo se povadilo



uz pomoc IMT,dok se prema ovom rucnom radu pluga za krompire ne napravi jedan za tomicu



p.s. inace plug za oranje je na doradi.... hvala na savjetima GORFU i ARNO-u

Pozdrav Nito :D
Ovako sa slike vidim da je krumpir lijep, debel... :mrgreen: Kod nas je ove godine dosta podbacio, bilo ga je dosta manje nego lani i bio je malo sitniji :(!!!!!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
B

bojke

Guest
pozdrav forumasima...

posto sam nedavno kupio Tomicu 821,interesuje me dal neko zna gde bih mogao kupiti frezu za njega? i dal bi mogao naruciti novu frezu u Bjelovaru?unapred hvala
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
posto sam nedavno kupio Tomicu 821,interesuje me dal neko zna gde bih mogao kupiti frezu za njega? i dal bi mogao naruciti novu frezu u Bjelovaru?unapred hvala

Pozdrav i tebi ,i dobro došao :D polovne freze preko razno raznih oglasnika a nove ima u Bjelovaru a i kod raznih trgovaca poljoprivrednom mehanizacijom jer ti je manji problem nabaviti obzirom da imaš kopčenje u tri točke pa ti paše sa većine razno raznih malih traktora :rolleyess:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh