• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

sduspara

Član
Tu od
30 Sij 2010
Poruka
118
Bojanje haube i blatobrana

Zaboravio napisat broj boja:
Crvena - Mobihel 2K 23-21840 oko 1,5 kg,
Plava - Mobihel KH RAL 5005, malo manje od kila.
Fillera otišlo oko 2 kg, šprickita oko kilo.









Kum ko na modnoj pisti, to kumeeee!!!
 
Posljednje uređivanje:

sduspara

Član
Tu od
30 Sij 2010
Poruka
118
Tomo napokon na zraku









Malo podignut volan (nekih desetak cm otprilike) , ideja je da će možda manje leđa bolit.





 
Posljednje uređivanje:
B

bojke

Guest
sduspara,bas si ga lepo uradio(ofarbao)...lepo izgleda ko da je relativno nov:supz:
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
sduspara, super koo nov.:drinkers:
Kamen smo izgleda kupili u Hercegovini.
tomo-vinkovic-731.jpg
 

zaha

Član
Tu od
22 Velj 2012
Poruka
88
sduspara

Lijepo si sredio tomicu super izgleda :supz:. Gdje ti je rucna kocnica na slici sam primijetio da je nema??? Koje si kiseline koristio da bi skinuo masnoce sa tomice??


Pozdrav :partyman:
 
T

tuaregr10

Guest
Malo podignut volan (nekih desetak cm otprilike) , ideja je da će možda manje leđa bolit.

Pozdrav sduspara :D
Lijepo ste sredili Tomu, svaka čast :supz:. Samo napravite struju do kraja i arnjeve jer oni glavu čuvaju, a i s njima traktor puno lijepše izgleda :mrgreen:.
 

sduspara

Član
Tu od
30 Sij 2010
Poruka
118
sduspara

Lijepo si sredio tomicu super izgleda :supz:. Gdje ti je rucna kocnica na slici sam primijetio da je nema??? Koje si kiseline koristio da bi skinuo masnoce sa tomice??


Pozdrav :partyman:

Ručna je nekad smetala za stari sic, pa je skinuta i negdi izgubljena. Ali sam nešto iskemijao na papučici, sad zasad služi svrsi.
A kiselina je neka talijanska, košta 10 km, pomiješa se 1:8 ili rijeđe, a skida osrednje. Bilo je struganja, di je se uvatio glib i ulje, pa i šarafciger se namuči da to skine.
 

sduspara

Član
Tu od
30 Sij 2010
Poruka
118
sduspara, super koo nov.:drinkers:
Kamen smo izgleda kupili u Hercegovini.
tomo-vinkovic-731.jpg

Mi u Hercegovini se divimo zelenim površinama i šumama a vi u Sloveniji kamenu.
Da je bilo malo rasporedit, 50:50 :)
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Mi u Hercegovini se divimo zelenim površinama i šumama a vi u Sloveniji kamenu.
Da je bilo malo rasporedit, 50:50 :)

He he jest, samo što je od mog grunta banja Kulaši 800m zračne linije.:p
 
O

oseloth

Guest
Pozz

koliko košta tehnički,reg i osiguranje odnosno šta sve treba za registraciju tome.

Moja situacija je slijedeća. nije nikada bio registriran. koristi se na imanju već 30g. ne znam ni gdje su mu papiri.

eto što je sve potrebno i koliko dođe

ili je možda jednostavnije nabaviti registriranu prikolicu pa ga vozati u tome.

Koliko je težak TV?
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Pozz

koliko košta tehnički,reg i osiguranje odnosno šta sve treba za registraciju tome.

Moja situacija je slijedeća. nije nikada bio registriran. koristi se na imanju već 30g. ne znam ni gdje su mu papiri.

eto što je sve potrebno i koliko dođe

ili je možda jednostavnije nabaviti registriranu prikolicu pa ga vozati u tome.

Koliko je težak TV?

ovisi koji tomo, jel 18, 21 ili 30 ks???
Al okvirno, prva registracija, znači pločica, prometna, knjižica, tehnički i osiguranje oko 900-1000kn
 
O

oseloth

Guest
21KS. tako sam i mislio. ali sad kad gledam prikolica se registrira jednom u 10g. a meni tomo treba na dvije unutargradske relacije. bolje ga onda na prikolicu ili pod rotirkom i sva 4 odvesti tih par km dalje. a u prikolicu mi stanu i svi priključci.
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
21KS. tako sam i mislio. ali sad kad gledam prikolica se registrira jednom u 10g. a meni tomo treba na dvije unutargradske relacije. bolje ga onda na prikolicu ili pod rotirkom i sva 4 odvesti tih par km dalje. a u prikolicu mi stanu i svi priključci.

Koja se to prikolica registrira svakih 10 godina?
 
O

oseloth

Guest
naša za auto. nisam siguran jel trajno ili na svakih par godina i nešto je malo novaca.
 
O

oseloth

Guest
ovisi od težine prikolice. sve do 750kg ako se ne varam su na svake tri godine.

koliko je tomo težak?
 

limeni3333

Član
Tu od
4 Kol 2009
Poruka
97
Pozz

koliko košta tehnički,reg i osiguranje odnosno šta sve treba za registraciju tome.

Moja situacija je slijedeća. nije nikada bio registriran. koristi se na imanju već 30g. ne znam ni gdje su mu papiri.

eto što je sve potrebno i koliko dođe

ili je možda jednostavnije nabaviti registriranu prikolicu pa ga vozati u tome.

Koliko je težak TV?

ako ideš sve 100 % legalno imaš dobar posao pred sobom

1. pošto nikada nije bio regan a nemaš niti papire o kupnji moraš dokazati da je tvoj : javni bilježnik svjedoci itd..... šetnja po policiji za utvrđivanje stanja potvrde........

2. sve na njemu mora biti ispravno , zaštitini luk ako ga nema mora biti sa atestom
3. i kad sve te peripetije rješiš cca 1100 kn za sve papire, osiguranje, tablic....
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh