• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Dobra slika Samir. Bilo ga je viška a?
Ove godine več je sve palo sa neba, sve što je bilo gore palo je dole. Jes čuo kakve su na poplave bile, kišilo je 100 na sat. Tako me brine da za snjeg nije gore niš ostalo. Ma nek bude kako hoče, vrijeme je sasvim popiz... ljeti suša, sad poplave pa me nebi čudilo ako snijega nebi bilo.
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Peter, dali si zavario rukavac, ne nađem zadnji ne javi mi se tip iz Celja, koji je prodavao 730 po dijelovima, imasamo prednji kod mojih BiH.
slika-393883-2012-05-1336193551-velika.jpg
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Dobra slika Samir. Bilo ga je viška a?
Ove godine več je sve palo sa neba, sve što je bilo gore palo je dole. Jes čuo kakve su na poplave bile, kišilo je 100 na sat. Tako me brine da za snjeg nije gore niš ostalo. Ma nek bude kako hoče, vrijeme je sasvim popiz... ljeti suša, sad poplave pa me nebi čudilo ako snijega nebi bilo.

petre kod mene sve plivalo
FOTO-iz-zraka_Virj_532111S0.jpg


a ovako izgledalo prije poplave

images
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ssucur. Čuj, čekam da me nazove majstor. Trebalo bi bit gotovo preko vikenda ali znam da za taj posao treba dosta vremena jer se vari po malo, pa hladi pa opet vari itd. A sad ima posao u fabriki pa neznam kako če bit, nadam se da me uskoro nazove. Ili ču ja tamo kod njega pa da vidim, ako neču izdržat.

Prodavao je jedan po djelovima iz Škofja Loke, tamo iz nekih brda ali ja nemam više njegov broj pa...
A kolko misliš da vrijedi ovaj dio?
A ti ima prednji, hebi ga taj uši nema.

petre kod mene sve plivalo
1064703

a ovako izgledalo prije poplave
images

Ma znam, sve je od nas došlo kod vas, vode ko u priči. Srečom kod mene stanje nije bilo toliko kritično ali po drugim krajevima u SLO tužno je.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Eto danas dobijo rukavac iz varenja pa se malo radilo. Sastavijo unutrašnjost- reduktor in malo se ofarbalo sa temeljnom.

20264561.jpg


20264563.jpg
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
He he, jupii! Samo da bude držalo :p
E ssucur, šta se ti sve sjetiš ;)

20264875.jpg


Ofarbano, da se osuši i da se bude moglo sutra montirat.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh