• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

BaTeK

Član
Tu od
20 Pro 2008
Poruka
302
No pa smo domov pripeljali prikolico.

Ali ima kdo takšno prikolico?

20267334.jpg

20267333.jpg

20267330.jpg


Traktor ni moj
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
No pa smo domov pripeljali prikolico.

Ali ima kdo takšno prikolico?



Traktor ni moj

Prikolica ne izgleda loše ,,, ali mislim da je ruda jako puno PRE KRATKA :cry:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
takva je i moja prikolica samo sam ja rudu produžio baš što je i kolega ARNO predložio:partyman:

peter

dobro to izgleda još da bude dobro kako izgleda i nema frke al drugi put malo pripazi:scratch:partyman:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Budem ja sad pazijo :scratch, dosta je jedna škola. Okreneš glavu provjeriš i to je to. A znaš, uvijek su neke okolnosti zbog kojih onda dože do lomova, nesreče... Dvije situacije nisu iste pa... U poslednje vreme dosta je Marfi kod mene :madmana:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Batek
Na toj bolcni hranim kuku za auto prikolicu, da mi je stalno pri ruci.

Stjepko
Ljep zadnji kraj. A kakav je prednji?
 
Posljednje uređivanje:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Arno Hvala

To je samo moje mišljenje :mrgreen: jer po mome iskustvu ,,,,, svaki traktor se mora moći postaviti pod devedeset stupnjeva na prikolicu ,,,,,:mad: iz razloga da se kod nekih manevara ne dogodi da blatobrani mogu zapeti u prikolicu u kom slućaju dolazi do loma lampi , blatobrana , prikolice :madmana: a i smanjene manevarske sposobnosti ,,,,,,,,,,,,,,,

Ovo je vjerojatno rađeno za neki drugi tip traktora koji je imao dugačku poteznicu te se sa njom dobio dovoljan razmak prikolice i traktora :p što kod tome nije slućaj ,,,,,, eventualno na seriji 800 :roll:
 

BaTeK

Član
Tu od
20 Pro 2008
Poruka
302
To je samo moje mišljenje :mrgreen: jer po mome iskustvu ,,,,, svaki traktor se mora moći postaviti pod devedeset stupnjeva na prikolicu ,,,,,:mad: iz razloga da se kod nekih manevara ne dogodi da blatobrani mogu zapeti u prikolicu u kom slućaju dolazi do loma lampi , blatobrana , prikolice :madmana: a i smanjene manevarske sposobnosti ,,,,,,,,,,,,,,,

Ovo je vjerojatno rađeno za neki drugi tip traktora koji je imao dugačku poteznicu te se sa njom dobio dovoljan razmak prikolice i traktora :p što kod tome nije slućaj ,,,,,, eventualno na seriji 800 :roll:

Arno bom probal.

Drugače pa imam tole
17608283.jpg


ali pa tole

18280541.jpg


Da se bolj odmakne priključek za prikolico
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Prije nekoliko dana se išlo u kupovinu i kupilo se ovo:

pacsi.jpg


Ovako je izgledao, a kako sada izgleda prvi kraj za sada je tajna :rolfer:

Zadnji izgleda super , kao iz tvornice :prayer: a vjerujm da mu ni prvi ne bježi po kvaliteti restauracije :rolleyess:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Arno bom probal.

Drugače pa imam tole
17608283.jpg


ali pa tole

18280541.jpg


Da se bolj odmakne priključek za prikolico

Mislm da nećeš ništa kvalitetno dobiti bez produžetka rude , ali ,,,,,,,,, vrijeme će pokazati :rolleyess:
 
T

tuaregr10

Guest
No pa smo domov pripeljali prikolico.

Ali ima kdo takšno prikolico?


Traktor ni moj

Pozdrav BaTeK :fball:
Čestitam na kupnji prikolice, neka vas dugo i dobro služi :mrgreen:. Prikolica lijepo izgleda, čini se očuvana...prava prikolica :supz:!
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
BaTeK.
Probaj saviti 90 stepeni, ako ne ide ne sekiraj se, jedino što ti se može dogoditi je, da razbiješ svjetla, saviješ blatnik ili se prevrneš,:scratch
Ja sam na potoku sastavio na "V" traktor i prikolicu i polupao oba svjetla.:axe:
Evo dokaz....
20267821_z.jpg
 
T

tuaregr10

Guest
Puna ratna sprema:vragek:

Pozdrav Tomo 420 :fball:
Nadam se da tu opremu nećeš previše upotrebljavati, tj. da neće biti puno snijega :D. Bolje je ovako kad je kopno :supz:.
 

BaTeK

Član
Tu od
20 Pro 2008
Poruka
302
takva je i moja prikolica samo sam ja rudu produžio baš što je i kolega ARNO predložio:partyman:

peter

dobro to izgleda još da bude dobro kako izgleda i nema frke al drugi put malo pripazi:scratch:partyman:

Ali ima kakšno sliko?

Batek
Na toj bolcni hranim kuku za auto prikolicu, da mi je stalno pri ruci.

Stjepko
Ljep zadnji kraj. A kakav je prednji?

Peter pametno :p
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Pozdrav svima!

Jel' itko razmišljao da premjesti stražnje lampe na blatobran? Zanima me kako bi to funkcioniralo?:scratch Barem se ne bi događali lomovi..
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
240
BaTeK.
Probaj saviti 90 stepeni, ako ne ide ne sekiraj se, jedino što ti se može dogoditi je, da razbiješ svjetla, saviješ blatnik ili se prevrneš,:scratch
Ja sam na potoku sastavio na "V" traktor i prikolicu i polupao oba svjetla.:axe:
Evo dokaz....
20267821_z.jpg

pajdo nema frke za to ti i netreba ja sam tako stavim novo i malo ga cvakne drvo, prilolica i tako nesto slicno ono se razbije i sad sam odlucio da uopste ne koristim jbto zato sad vidi lepote



Uploaded with ImageShack.us
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Pozdrav svima!

Jel' itko razmišljao da premjesti stražnje lampe na blatobran? Zanima me kako bi to funkcioniralo?:scratch Barem se ne bi događali lomovi..

Napravio bi ja njemu svašta, ali mi žao kvariti originalnost.8)
Samire kako na cestu........?????
 

BaTeK

Član
Tu od
20 Pro 2008
Poruka
302
20269717.jpg

20269706.jpg

20269704.jpg


Arno, ssucur

Rudo bom podaljšal in hkrati še priključek za priklop prikolice bolj dol premaknil.
Bo tako vredu?

20270024.jpg

20270021.jpg
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh