• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Pozdrav vlasnicima TV! Ja sam upravo u procesu kupovine Tomeka. Vaši savjeti su mi glavna vodilja u kupovini.. Arno i Zbalija, kapa doli! Ako budete prolazili kroz Neretvu, čekaju Vas žabe i jegulja!

Odluka je pala na 821 iz 1991. Još su original gume na njemu (prednje su zrele za promjenu), garažiran. Potpuno hladan (-3) pali na ključ. Papir se minimalno zaulji na šipki za ulje nakon 4-5s. Zglob se malo mrda gori-doli, ali baš malo, tek toliko da možeš primjetit da se mrda. Volan ima luft 3-4cm (najmanje od svih koje sam gleda). Tip daje prikolicu kiper ručni rad, strižnu kosu i dvobrazdni plug. Sve za 23000kn. Mislim da je uglavnom vožen po cesti. Planiram prodati ove priključke i uzeti frezu SICMA SA 125.

Ako ima ko još kakav savjet pucajte dok nije kasno, uzet ću ga početkom siječnja.


I moje mišljenje je da se uzme ,,,,,,, ali i ništa NE prodaje , svaki dobar priključak dobro dođe a za prodaju nikada nije kasno ,,,,,,,,,, :drinkers:
Ali što se tiće feze ,,,, SICMA SA 125 ,,, ako joj je ova oznaka 125:rolleyess: ,,, širina ,,, moje mišljenje je da ne ulažeš u nju :rolleyess: ubiće traktor ,,,, za 821 je freza 100 cm ,,, ili orginal ROSIT 88
,,,,,, Kao što rekoh , to je moje mišljenje ,,, možda se još neko javi pa če biti više brige oko odluke ,,,,, ali po traktor bježi dok ga ima :vragek:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ko će biti dobar za jednog forumaša iz Horgoša trebaju mu mjere za TV732, a moj traktor je u Bih, a ja u Slo pa ne mogu izmjeriti.......:rolleyess:
20355350_z.jpg

Dal se još traže ove mjere?
Mogu izmjeriti u idučim danima. Javio bi se prije na ovaj poziv za mjerenje ali me nije bilo na forumu.
 
T

tuaregr10

Guest
pozdrav svima .,

e tomo je radio a u pomoc je dosao i goldoni :drinkers:

pozdrav svima .,

e tomo je radio a u pomoc je dosao i goldoni



to je taj goldoni




a tomo genijalac


bit ce jos slika


a goldoni ko melcin horoz hahaha a ni tomo nije bolji


za sve ljubitelje Tama ...:rolfer:


Pozdrav Samir_732 :arrow:
Dosta ste drva tovarili i na prikolicu i na Goldonija :gitarist:. Kod tebe na prikolicu bi stalo još više da su "pravi" stupići (stupci) ;). Napravi ti sebi željezne stupce i dobre prihvate na stranicama za njih i ići će još drva na prikalicu, s time da ti neće kriviti stranice :).
 
B

bacsku

Guest
najlepše hvala za dimenzije

pitanje ,
dali je to i mera za TV 732
ako može i dimenzija profila
ovako gledano 60 x 60
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
najlepše hvala za dimenzije

pitanje ,
dali je to i mera za TV 732
ako može i dimenzija profila
ovako gledano 60 x 60

Ovo I je nosac za seriju 7. Ptofil ti je pravokutni 60x40
 

zaha

Član
Tu od
22 Velj 2012
Poruka
88
Ovo jeste nosac za seriju 700 ali su dimenzije od serije 400,500. Neke dimenzije odgovaraju sa ove slike na bilo koju seriju samo ovdje treba duzina i sirina da se promijene ostalo sve pase.
 

Pagan

Novi član
Tu od
23 Pro 2012
Poruka
7



I moje mišljenje je da se uzme ,,,,,,, ali i ništa NE prodaje , svaki dobar priključak dobro dođe a za prodaju nikada nije kasno ,,,,,,,,,, :drinkers:
Ali što se tiće feze ,,,, SICMA SA 125 ,,, ako joj je ova oznaka 125:rolleyess: ,,, širina ,,, moje mišljenje je da ne ulažeš u nju :rolleyess: ubiće traktor ,,,, za 821 je freza 100 cm ,,, ili orginal ROSIT 88
,,,,,, Kao što rekoh , to je moje mišljenje ,,, možda se još neko javi pa če biti više brige oko odluke ,,,,, ali po traktor bježi dok ga ima :vragek:


Slažem se za priključke, iako mi prikolica stvarno ne treba, pa ću je se rješit što prije.. Što se tiče freze, dosad sam sve radio sa motokultivatorom Barbieri gazella od 8ks s noževima proširenim na 130. Tlo nije previše zahtjevno, a dubina frezanja je 10-12cm. U brošuri za frezu piše da joj je dovoljno 20hp na dubini frezanja 15cm. pa se nadam da će je Tomek821 moć okretat na 10-12cm.
http://www.sicma.it/index.php?option=com_content&task=view&id=64&Itemid=94
Ona mi je idealna jer ima veliki bočni pomak, pa se mogu podvući do stabla.
BTW. Poziv na jegulju stoji! 8)

SVIMA KOJI GA SLAVE ŽELIM SRETAN BOŽIĆ!
 
Posljednje uređivanje:
B

bacsku

Guest
Ovo jeste nosac za seriju 700 ali su dimenzije od serije 400,500. Neke dimenzije odgovaraju sa ove slike na bilo koju seriju samo ovdje treba duzina i sirina da se promijene ostalo sve pase.

kako gledam predhodne slike glavni deo nosača koji ide pored motora i bloka sigurno je od profila 60 x 60 prednji deo koji nosi ralicu može da bude 60 x 40
 
T

tuaregr10

Guest
pozdrav svima

evo zakacio sam imt korpu i nije tako lose :partyman:

Pozdrav Samir_732 :arrow:
Što si vozio u korpi ako se smije znati, odnosno koliko si tereta najviše vozio u njoj, a da ti naprijed nije dizalo traktor :?:?
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
241
pozdrav svima

evo zakacio sam imt korpu i nije tako lose :partyman:

Pozdrav Samir_732 :arrow:
Što si vozio u korpi ako se smije znati, odnosno koliko si tereta najviše vozio u njoj, a da ti naprijed nije dizalo traktor :?:?

pa jucer sam svoje tele prodo i trebo sam ga odvuc 3,4 kilometra od svoje kuce a tele je imali do 140 kg nije vise tomo nije osjetio taj teret fino islo bez problema bez razdizanja prednjeg djela :drinkers:
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
241
ma nema svaka cast pajdo samo dali tomo moze trpit ovakve situacije

[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=h9ou6MiFbXY[/YT]

ev kada je obnovio vjerovatno

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=nnC7yW_Td9k[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh