• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
To je freza od mog kolege sa posla,prodavala se al više se ne prodaje jer skužio manu pa napravijo i više ne porodaje.
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
ZVERINICATV, PETER-HVALAAAAAA
Ja sam napravio od box palete,:scratch
traktorska-korpa_z.jpg

Malena super čovjek prodaje po 50€.:rolleyess:

E da mi je jedna ta za 50 eura :)
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Ovakvu za imt ima jedan tu kod mene u selu...mislim da je čak i prodaje...ako je nije i prodao već
 

BaTeK

Član
Tu od
20 Pro 2008
Poruka
302



Ne kužim poantu:rolleyess:
na zadnjim poteznicama ,, skratio krak , povečao silu dizanja ,
smanjio brzinu dizanja ,,, :rolleyess:
Da li sa tako pruređenom hidroulikom misliš da možeš nositi špricu 300 L sa normalnom sigurnošću od prekretanja :rolleyess: ili si samo zelio pokazati novo kvalitetno izboljšanje zadnje korpe ;) sa sporijim dizanjem bez naglih trzaja :?:

Odvisno što rabiš. Ja sam rabio samo da mi diže cca 10cm. Da prevozim zaboje za drva cca 100 metara. Tako da mi ni treba na roke gurati gajbica.

Tv mi dvigne cca 100kg plato/zaboj + 140kg gajbica sa drvama + 140kg gajbica sa drvama = 380kg.

LP Batek
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585

Tv mi dvigne cca 100kg plato/zaboj + 140kg gajbica sa drvama + 140kg gajbica sa drvama = 380kg.

LP Batek[/QUOTE]


znači kod tebe tomo nosi 380 kg i nemaš večih problema se KIDANJEM na sredini i mogučnošču prekretanja , ako sam dobro shvatio :shock:
 

tv 732 A

Član
Tu od
31 Ožu 2012
Poruka
138
pa dobro ssucur jarane gdje me nađe i tu, a htio bih ga zamjeniti za same traktor zato ga i želim prodati, sve naj pozz jarani ;)
 

tv830.mk

Član
Tu od
16 Tra 2012
Poruka
43
Pozdrav brane koliko ja znam majstor filipan ti je takav komplet volana ugrađivao po 800eur, s time da mu moraš traktor dovesti kod njega. , a

kod nas u makedonii ima u susedno selo covek ugraduje servo sa dva cilindra sve komplet za 300evra plus on dolazi kod tebe kod kuce i radi na lice mesto ;)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh