• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Preopterečenje , što ga ti šparaš ,,,,, ti si ga mislio sa ovom malom korpicom preopteretit,,,,, kolega TOMO 522 sa njim nosi velike bale (kotače )
koja je dosta teška ,,, kolega FIREMANPETAR ima korpu i služi ga koliko vidim odlično ,,,,,,, kad dođe ljepo vrjeme primit se posla ,,, da se do iduče zime stigne završit :rolleyess:

Bit će ona gotova za par dana,a ne do zime...ali prvo moram završiti jedan posao za našeg Grofa......
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Sto ne bi lanci trebalu biti na svim kotacima a ne samo prednjim, sto ovako ne unistava se prenos

Lanci na kotačima i jesu zato što točkovi klize :D to nije kruto i poterečeno priljeganje da si to nebi korigirao diferencijal , a razlika u promjeru je ista kao da je jedna guma potrošenija od druge ,,,,, lanci na sva četri kotača još bolja stvar ,,,,,

Bit će ona gotova za par dana,a ne do zime...ali prvo moram završiti jedan posao za našeg Grofa......


:supris: ,,, e onda čekamo da vidimo novo izboljšanje ,,, :D sigurno će biti i koja sličica :rolleyess:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Ima li netko neki priključak kojim se može vratiti nazad izorana brazda?
Radi se o tome da bi pored reda voćaka odorao brazdu, ubacio gnojivo i onda nekako vratio brazdu nazad-al neznam kako, pomagajte!:prayer:

Ne kužim ,, kak vratit ??? ,,,,, baciš sto misliš , okreneš traktor i ponovo istu brazdu bacaš u jarak ,,, ak sam dobro shvatio pitanje :partyman:
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Tako nekako bi trebalo, zatvorit gnojivo u zemlju i da se dalje može kosit.:partyman:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Bit će ona gotova za par dana,a ne do zime...ali prvo moram završiti jedan posao za našeg Grofa......

kolega samo ti pravi veću...snijeg nije težak i tomo će ga nosit bez problema....kao što ARNO reče ja sa moim nosim rolo bale 120x160 i nema baš nekakvih problema mada mu je tu negdje granica.....:partyman:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Tako nekako bi trebalo, zatvorit gnojivo u zemlju i da se dalje može kosit.:partyman:

Zaoreš, pognojiš i isfrezaš za ravninu. Visine podesiš da ti gnojivo ostane u zemlji..
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
945
Ima li netko neki priključak kojim se može vratiti nazad izorana brazda?
Radi se o tome da bi pored reda voćaka odorao brazdu, ubacio gnojivo i onda nekako vratio brazdu nazad-al neznam kako, pomagajte!:prayer:
Probaj tako da se na kraju brazde okreneš i naštelaš plug tako da ne ore, nego je položen do nivoa tla. Brazdu koja strši na taj ćeš način zahvatiti plugom tik do zemlje i vratiti natrag.
 

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
Napravi željeznu gredu i kopčanje na tri točke.Gore i neki dobar uteg ako treba.

Jeli ima tu negde napisano (opisano) di su sve mazalice na 826.Našel sam dvije,na volanu i na zglobu.
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Pokušat ću nešto proizvest u naredna 2-3 tjedna u protivnom će opet biti nadničari i štihače:madmana:
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Za one koji nemaju crno-bijeli monitor.:confused:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=WLpdq7vfc2M[/YT]
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Lanci na kotačima i jesu zato što točkovi klize :D to nije kruto i poterečeno priljeganje da si to nebi korigirao diferencijal , a razlika u promjeru je ista kao da je jedna guma potrošenija od druge ,,,,, lanci na sva četri kotača još bolja stvar ,,,,,




:supris: ,,, e onda čekamo da vidimo novo izboljšanje ,,, :D sigurno će biti i koja sličica :rolleyess:

Mislin, pozeljnije je imati ih na sva 4 kotaca

I da, dal netko zna kog da ih prodaje za seriju 7
 

vtrbovi3

Član
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
88
pozdrav

Ljepa hrpica ,, ak je to posao za svaku zimu ,,,:rolleyess: bilo bi dobro napraviti veću korpu bilo bi i TOMICI puuuno lakše :lol:[/QUOTE]----Evo prijatelju ovakve veličine tomo je dobro nosi,jedino šta ja nisam napravio sistem za kipanje.
fotografija0894.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
ARNO;874738[IMG kaže:
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
fotografija0872.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 

vtrbovi3

Član
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
88
obnova tome

Kao što znate vi dragi kolege koji pratite ovaj forum obnavljam svog TV-731 i to temeljito,ali imam jednu V E L I K U !!!!! dilemu u svojoj glavici,rado bi da ga napravim kakav je izvorno bio znači naranđasto zeleni koristio bih šifre boja od kolege firemanpetera koje je napisao ranije na forumu naranđasta VW P2C/89 i zelena RAL 6018 al srce i duša me vuče nečem drugom svaki puta kad pogledam ovu sliku
prodajemtraktortomovink.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG] Molim komentare prijedloge da mi pomognete da se odlučim.
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Neka mi oproste vlasnici traktora.:scratch
Ovo je čista 5-ica
20374400_z.jpg

Ovo dole :)madmana:)
20374404_z.jpg

Ova kombinacija lijepo izgleda. Sve ovo je samo moje mišljenje........trebalo bi ih sačuvati u izvornoj farbi.
20422726_z.jpg

20367650_z.jpg
 
Posljednje uređivanje:

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Vtrbovi3 na šta treba obratit pažnju kod izrade ovakvog utovarivača? jel ima kakvih caka i kako napravit kipu?:scratch
 
Posljednje uređivanje:

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
Kao što znate vi dragi kolege koji pratite ovaj forum obnavljam svog TV-731 i to temeljito,ali imam jednu V E L I K U !!!!! dilemu u svojoj glavici,rado bi da ga napravim kakav je izvorno bio znači naranđasto zeleni koristio bih šifre boja od kolege firemanpetera koje je napisao ranije na forumu naranđasta VW P2C/89 i zelena RAL 6018 al srce i duša me vuče nečem drugom svaki puta kad pogledam ovu sliku Uploaded with ImageShack.us[/IMG] Molim komentare prijedloge da mi pomognete da se odlučim.

Moje mislenje je PRIMA zelena, i moj sam tako ofarbao!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh