• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Kao što znate vi dragi kolege koji pratite ovaj forum obnavljam svog TV-731 i to temeljito,ali imam jednu V E L I K U !!!!! dilemu u svojoj glavici,rado bi da ga napravim kakav je izvorno bio znači naranđasto zeleni koristio bih šifre boja od kolege firemanpetera koje je napisao ranije na forumu naranđasta VW P2C/89 i zelena RAL 6018.

samo ti to ofarbaj kako je bio orginal. pa zovi starog da vidi kako izgleda,ovo ljeto je bio kod mene pa kad je vidjeo prikolicu nije mogao vjerovati da je to ona njegova.
 
T

tuaregr10

Guest
Kao što znate vi dragi kolege koji pratite ovaj forum obnavljam svog TV-731 i to temeljito,ali imam jednu V E L I K U !!!!! dilemu u svojoj glavici,rado bi da ga napravim kakav je izvorno bio znači naranđasto zeleni koristio bih šifre boja od kolege firemanpetera koje je napisao ranije na forumu naranđasta VW P2C/89 i zelena RAL 6018 al srce i duša me vuče nečem drugom svaki puta kad pogledam ovu sliku Molim komentare prijedloge da mi pomognete da se odlučim.

Pozdrav vtrbovi3 :fball:
Ja bi ga farbao u orginalnu kombinaciju, znači narančasto - zelena, ali to je tvoj traktor i farbaj ga po svojem ukusu ;).
 
T

tuaregr10

Guest
Evo jedne slike današnjih radova...samo za usporedbu s čim se Tomek mora boriti hehehe...ovu je hrpu napravio ralicom a sad je mora maknuti korpom...:partyman:

Pozdrav tomo420 :arrow:
A mora se Tomek boriti kad mi nećemo :lol: Treba micati s korpom snijeg da bi se poslije moglo opet s ralicom, jer ga je ovaj stvarno napadalo :twisted:.
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Kaže milicajac: "oni su ugroženi" pa im se dozvoljava - reko jel"...a nas zaposlene treba karati, kaže on - "naravno" tu se uteruje lova...mislim se u sebi, ma vucite se u 3pm...
pozzz joe!:weedman:
Uh, 3,14.darija, al nek si mu reko.:roll:

Joe
Kako je sad??? bog zna.
Koliko znam u SLO traktorska prikolica spada pod tr. priključak i ne rega se, kao i trosilka.

Pozdrav Ssucur ali pogodio nisi.Ako uspe bit če cirkular sa trakom .
He, he bolje i tu promašit nego kod žen...:p
Misliš da će biti tračna žaga....:?:

nema više "IGRICA PRONAĐI RAZLIKU"
/QUOTE]
Biće samo da rođak nađe Dong Feng-a.:lol:

Priče sa naše kmetije.
20426789_z.jpg
 
Posljednje uređivanje:

vtrbovi3

Član
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
88
Ja sam počeo s izradom:supz::gitarist::partyman:

očekujemo slike.

Kao što znate vi dragi kolege koji pratite ovaj forum obnavljam svog TV-731 i to temeljito,ali imam jednu V E L I K U !!!!! dilemu u svojoj glavici,rado bi da ga napravim kakav je izvorno bio znači naranđasto zeleni koristio bih šifre boja od kolege firemanpetera koje je napisao ranije na forumu naranđasta VW P2C/89 i zelena RAL 6018.

samo ti to ofarbaj kako je bio orginal. pa zovi starog da vidi kako izgleda,ovo ljeto je bio kod mene pa kad je vidjeo prikolicu nije mogao vjerovati da je to ona njegova.

Boja će do zadnjeg biti upitna i gospođa kaže da joj se sviđa zelene boje(mislim od tome ha ahah).prošli tjedan sam ja bio kod njega u vrbovskom i pita me kako prikolica,e reko stari polupao si lončiće ja sam onaj drugi Aco je kupio prikolicu ja sam tomu.imam još pun kukac posla valjda će biti gotov do 4 mjeseca.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Boja će do zadnjeg biti upitna i gospođa kaže da joj se sviđa zelene boje(mislim od tome ha ahah).prošli tjedan sam ja bio kod njega u vrbovskom i pita me kako prikolica,e reko stari polupao si lončiće ja sam onaj drugi Aco je kupio prikolicu ja sam tomu.imam još pun kukac posla valjda će biti gotov do 4 mjeseca.

Mislim da će na kraju i biti kako gospođa kaže hehehe...pozdravi je usput...vidi se tko je gazda u kući...a i oko kuće hehehe...
 

crni100

Član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
162
Ljudi danas isao gledat tomu 732, mislio sam da su to manji traktori onako prolazeci ih na putu,ovaj je imao ralicu prednju na sebi mocan traktor i nije bas mali.Interesuje me ima li negdje pdf uputsvo za 732 da upoznam komande?
 

panci lj

Član
Tu od
11 Stu 2012
Poruka
263
Ljudi danas isao gledat tomu 732, mislio sam da su to manji traktori onako prolazeci ih na putu,ovaj je imao ralicu prednju na sebi mocan traktor i nije bas mali.Interesuje me ima li negdje pdf uputsvo za 732 da upoznam komande?
uputstva za koristenje serija 400,500,700,lijepo zamoliš arna da ti ih posalje pa mozda nesto i bude,alii kad nekoliko puta sjednes na njega sve se brzo savlada ,serija 7xx su pravi mali moćni traktorčići sa kojm radiš sve,priključke neke kupi neke po sistemu (Flex,bušilica,aparat za varenje) napravi sam,ja se upravo spremam da napravim polagač cijevi za navodnjavanje i malč folije.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
uputstva za koristenje serija 400,500,700,lijepo zamoliš arna da ti ih posalje pa mozda nesto i bude,alii kad nekoliko puta sjednes na njega sve se brzo savlada ,serija 7xx su pravi mali moćni traktorčići sa kojm radiš sve,priključke neke kupi neke po sistemu (Flex,bušilica,aparat za varenje) napravi sam,ja se upravo spremam da napravim polagač cijevi za navodnjavanje i malč folije.

za kakve cjevi , i na koji način,:?:
 

vtrbovi3

Član
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
88
Mislim da će na kraju i biti kako gospođa kaže hehehe...pozdravi je usput...vidi se tko je gazda u kući...a i oko kuće hehehe...

E neće biti po njenom baš hahaha bit će po mome pa makar bio u priminim bojama....hahahah,pozdravlja ona i tebe,gazda u kući su djeca onako je kako oni kažu.šalim se nisam o boji još odlučio ima vremena navalja farbati na ovoj vlagi ništa čekat ću toplije vrijeme.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
T-tape kpk ,PVC rolna 1000,3000m,.
kakav način?Neznam sta si mislio sa tim?

Imaš li kakve slike ili link , zanimaju me te cjevi i način polaganja ,,,, ali ako nije problem na pp bojim se da ne spada u ovu temu :cry:
 

panci lj

Član
Tu od
11 Stu 2012
Poruka
263
Imaš li kakve slike ili link , zanimaju me te cjevi i način polaganja ,,,, ali ako nije problem na pp bojim se da ne spada u ovu temu :cry:
Ako je priključak za Tomu ja mislim da spada u ovu temu a ako ne neka stariji članovi izvine.:roll:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=VofsyUv-E94[/YT]

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=fPHd9aB6g0A[/YT]



E nesto poput toga mislim da to tomica može komotno nosit a i u radu nebi bilo velikog opterećenja,čak i gaz guma odgovara .
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh