• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

tv 732 A

Član
Tu od
31 Ožu 2012
Poruka
138
Inverzija je oko 100e,koju bih uzimao u svakom slucaju jer cu koristiti skupljac sena sa tomom,kardan vec imam.
Cisto me zanimalo kakve su cene u Bjelovaru.
A posto imam dosta radionica u gradu sa strugovima,sto ne bih iskoristio i napravio home made.
Jedine dve sto sam nasao za tomu koje su 600e i 700e,su nekompletne,fali kljucan deo da bi mogao raditi.
eto drug moj ja sam ti ponudio, ja mislim prihvatljivu cijenu, i to kompletnu frezu sa svim svojim dijelovima, al je cijena ta bez smanjenja, pozz
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
slika-1213-2012-09-13487840943-velika.jpg


slika-1213-2012-07-13435665573-velika.jpg


Kod mene djed ima nekoliko Tomi a evo jednog iz ekipe.. 732 u extra stanju.

Imamo jos 730 sa ugradjenim servom, i 2x 821..:partyman:
 
T

tuaregr10

Guest
Kod mene djed ima nekoliko Tomi a evo jednog iz ekipe.. 732 u extra stanju.

Imamo jos 730 sa ugradjenim servom, i 2x 821..:partyman:

Pozdrav basic :fball:
Djedov 732 odlično izgleda, kao nov je :supz:. Vidi se da ti je djed jer i ti imaš kao on traktore u dobrom stanju, samo što si ti orjentiran na veće traktore :finga:.
 

crni100

Član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
162
Ljudi u BiH u trgovini traktorski djelova alanser za tomu 732 530 km ili 273eur jeli to tako u Hr?
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
pozdrav ljudine

ej crni100 nemoj toliko dati za alanser tomin ja sam sebi ugradio od mercedesa dosta brzi i jaki malo su kraci od fabrickog tominog pa vidi na slikama :drinkers:

od kojega mercedesa je to
 

crni100

Član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
162
Spizdija...:axe:
Crni i ako nemaš TV naj aktivniji si član foruma.:prayer:

Eh nasao sam ja tv i skoro ga kupio al mi jedan majstor savjetuje da kupim fiata ili univerzala kaze tomo preskup odrzavati pa ja razumes istrazivam malo:finga:
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Eh nasao sam ja tv i skoro ga kupio al mi jedan majstor savjetuje da kupim fiata ili univerzala kaze tomo preskup odrzavati pa ja razumes istrazivam malo:finga:

A šta si ti mislio da bi ti na tomi mozda mogao riknuti alnaser pa pitaš koliko košta ?Ja na svom tomi imam alnaser koji nikad nije mjenjan nego sam ga ja samo prečistio i prekontrolirao četkice i rotor no sve je bilo ok a star je 33 god a i još će toliko ne znam šta je to skupo za održavanje tome valda ulje i filteri jer ja sam na svom 15 god samo to mjenjao.no ako vi hoćete da lomite te traktoriće to je sasvim druga stvar.:mad:
 

Postar

Aktivni član
Tu od
23 Stu 2012
Poruka
221
Kod mene menjani par puta kardani i krstovi kardana,ulje i filteri naravno,jos su fabricke gume na njemu. I uskoro sledi sanacija sredine,tj dela sto spaja sredinu.
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Kod mene menjani par puta kardani i krstovi kardana,ulje i filteri naravno,jos su fabricke gume na njemu. I uskoro sledi sanacija sredine,tj dela sto spaja sredinu.

Reci prijatelju koliko tomo ima sati i šta se sa njim radilo?Taj traktorić će odraditi sve poslove kao i veliki mozda u nekim stvarima i bolje no treba mu nježna ruka i pravo uho za osjećaj a tada je nepoderiv.:supz:
 

Postar

Aktivni član
Tu od
23 Stu 2012
Poruka
221
Ne znam koliko ima sati,jer nema nista na tabli za casove rada. Radim sve moguce stvari,orem,prasacim,drljam,prskam(voce i njive), gazim silazu,vucem prikolice itd. Kad mu ugradim poluge,tad cu i da skupljam seno i moguce baliranje sa njim.
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Ne znam koliko ima sati,jer nema nista na tabli za casove rada. Radim sve moguce stvari,orem,prasacim,drljam,prskam(voce i njive), gazim silazu,vucem prikolice itd. Kad mu ugradim poluge,tad cu i da skupljam seno i moguce baliranje sa njim.

Sretno ti bilo prijatelju i da bi te još dugo služio,Valda će se iz ovih tvojih rječi izvući pouka da je tomo super traktor ali samo za one koji znaju sa njim raditi.a ne kao neki šta smo imali prilike vidjeti na ovom forumu lome dok ne slome.
 

Postar

Aktivni član
Tu od
23 Stu 2012
Poruka
221
Ja se i ne zalim prijatelju. Tomo Vinkovic je ekstra traktor,mozda je nekima spor,al meni bitno da je koristan,mogu bilo gde uci,bilo sta povuci,po potrebi izvlacim debela stabla iz sume,jer pogadjajte....veci traktori ne mogu prici,jer ili previse strmo ili gusta suma.
Abd, do kraja godine da udje u porodicu 821 od prijatelja,bice pesme :)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh