• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Ta mani, neću više komplicirat.:madmana:
Kad udariš u nešto tvrdo:scratch (zavarićeš plug) stavićeš podporu.:gitarist:
A one crte,(vektori) tako dođe za tomu.
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Ako bude trebalo, naravno da ću staviti...al daj bože da ne zatreba:madmana:
Još ni ja neznam kako će funkcionisati plug, dok neprobam...pa nemogu ništa konkretno ni ja reći, dal valja ili ne i koji su nedostaci...
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Ako bude trebalo, naravno da ću staviti...al daj bože da ne zatreba:madmana:
Još ni ja neznam kako će funkcionisati plug, dok neprobam...pa nemogu ništa konkretno ni ja reći, dal valja ili ne i koji su nedostaci...

Što bolan uključi tog moga, polupat će ti svu ciglu....:p
Da si zavario sa strane (desne) nebi trebao podporu...:scratch
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Jel ovo isti tip pluga samo jedna brazda?:confused:
 

Prilozi

  • PB260471.jpg
    PB260471.jpg
    73.3 KB · Pregleda: 319

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Ima li netko neki priključak kojim se može vratiti nazad izorana brazda?
Radi se o tome da bi pored reda voćaka odorao brazdu, ubacio gnojivo i onda nekako vratio brazdu nazad-al neznam kako, pomagajte!:prayer:
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Ima li netko neki priključak kojim se može vratiti nazad izorana brazda?
Radi se o tome da bi pored reda voćaka odorao brazdu, ubacio gnojivo i onda nekako vratio brazdu nazad-al neznam kako, pomagajte!:prayer:
Probaj sa ovim, brez oranja.;)
20420018_z.jpg
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
dingo koliko sam ja skužio to i jest jedna vrsta podrivača samo što kroz onu cijev možeš sipat i gnoivo:partyman:
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Ja ne koristim umjetna gnojiva budući da sam ekološki proizvođač, zato i jesam u problemu i pokušavam si nekako olakšat;):partyman:,ovih deponatora za umjetna gnojiva ima koliko hoćeš.
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Ja ne koristim umjetna gnojiva budući da sam ekološki proizvođač, zato i jesam u problemu i pokušavam si nekako olakšat;):partyman:,ovih deponatora za umjetna gnojiva ima koliko hoćeš.
Uh, morat ćeš nešto patentirat.:rolleyess:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
e ništa dingo a uzmeš ralicu dobro je ukosiš i teraj brazdu nazad...još ti ralica fino zaravna:supz:
 
T

tuaregr10

Guest
Pozdrav svim forumašima i ljubiteljima Tomo Vinkoviča.Svaki dan pratim ovu temu i saznajem nešto novo o tomi injegovi mogučnosti za sve vrste radova imoram da kažem da ste forumaši i tema super.I ja sam vlasnik tome 822 kojeg sam kupio pre tri godine.Ima oko 1300 radnih sati očuvan je relativno dobro za svoje godine i služi me do sad bez kvarova.Sve što radim na njemu su sve same dorade prerade i izboljšanja.To što radim na njemu je zahobi i dušu.Služi mi uglavnome za transport i radove oko drva iponešto oko kuče.Za njega imam i nekoliko priključaka koji su sve samogradnja jer uživam u tome da sam izradim jer za mene je bolje nego kupljeno jer tako napravim da meni odgovara i služi.Za prvi post ovoliko ako mi uspe da stavim islike pa da i vi vidite tomu.Primam svaki komentar. L.P svima.:partyman:

Pozdrav abarth822 :arrow:
Lijep je ovaj vaš Tomo, ima puno "izboljšanja" :gitarist:. Sviđa mi se polu kabina i prednja hidraulika, a vidim da ima i puno hidrauličkih izvoda... svaka čast za izradu :finga:.
 
T

tuaregr10

Guest
Evo tomo vinkovic od mog brata,samo je bila noc pa je slika malo losija.

Pozdrav sumadinac :arrow:
Nije loš Tomica od tvog brata, mada ga treba malo srediti i bio bi to dobar traktor ;).
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Evo jedne slike današnjih radova...samo za usporedbu s čim se Tomek mora boriti hehehe...ovu je hrpu napravio ralicom a sad je mora maknuti korpom...:partyman:

 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Evo jedne slike današnjih radova...samo za usporedbu s čim se Tomek mora boriti hehehe...ovu je hrpu napravio ralicom a sad je mora maknuti korpom...:partyman:


Ljepa hrpica ,, ak je to posao za svaku zimu ,,,:rolleyess: bilo bi dobro napraviti veću korpu bilo bi i TOMICI puuuno lakše :lol:
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Ljepa hrpica ,, ak je to posao za svaku zimu ,,,:rolleyess: bilo bi dobro napraviti veću korpu bilo bi i TOMICI puuuno lakše :lol:

da,morat ću....nisam htio raditi veću jer sam se bojao da ga ne preopteretim,ali sad i sam vidim da je trebala biti veća....sad znam što mi je radit do sljedeće zime hehehe
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
da,morat ću....nisam htio raditi veću jer sam se bojao da ga ne preopteretim,ali sad i sam vidim da je trebala biti veća....sad znam što mi je radit do sljedeće zime hehehe

Preopterečenje , što ga ti šparaš ,,,,, ti si ga mislio sa ovom malom korpicom preopteretit,,,,, kolega TOMO 522 sa njim nosi velike bale (kotače )
koja je dosta teška ,,, kolega FIREMANPETAR ima korpu i služi ga koliko vidim odlično ,,,,,,, kad dođe ljepo vrjeme primit se posla ,,, da se do iduče zime stigne završit :rolleyess:
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Sto ne bi lanci trebalu biti na svim kotacima a ne samo prednjim, sto ovako ne unistava se prenos
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh