• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
T

tuaregr10

Guest
Mislim da Aco nema baš jednako ko ja ali neki slični patent. Ako se dobro sječam on ima to od Prime.
Napadalo se snijega kod nas ali ne toliko puno ko kod vas. Tomo se dobro bori protiv njega, uvijek pobedi :). Gledao sam danas malo prognozu i vido sam da če na jugu opet padati snijeg. Kod nas se očekuje kiša u nedelju :oops: tako da to me baš ne veseli. Kome treba kiša sad, to se pitam? A šta češ, nema tu biranja.

Evo, sad kod nas opet počeo snijeg padati :mad:!
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!

Još je i boja sveža...
Zujeći po odpadu nađem osovinu, parče U-profila i 3 čaure koje idealno pašu na osovinu, i setih se sadilice krompira od @ARNO...i tako nastade ovo čudo...a kako će se pokazati u radu, to ćemo još videti
fot2945.jpg

fot2943.jpg

fot2942.jpg

fot2941.jpg

fot2940.jpg


I korpa, što sam od stare prikolice zgembao, jer se nije mogla registovati po novim ovdašnjim zakonom...
fot2929.jpg

fot2926.jpg


pozzz joe!

p.s.- blago vama kad imate toliko snega...:lol:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
joe svaka čast..posao odrađen za 5....za snijegom nemoj puno žalit doći će on i kod tebe:p:p
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Joekiki,plug pravi.:p kad bi dodao ovo dole,bila bi i 10-ka.:scratch
20417364_z.jpg

LP
 
Posljednje uređivanje:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Pozdrav svima!

Još je i boja sveža...
Zujeći po odpadu nađem osovinu, parče U-profila i 3 čaure koje idealno pašu na osovinu, i setih se sadilice krompira od @ARNO...i tako nastade ovo čudo...a kako će se pokazati u radu, to ćemo još videti
fot2945.jpg



Odrađeno za 5-1 ,,heee ,, ovu jedinicu budemo brisali kada se skinu ovi kilometarski vijci a stave neki prihvatljivi ( savijet je da se navare na njih male polugice tako da ne treba ključ za svako preštelavanje , ) a što kaže kolega za još jedan uporac mislim da to za tomu nije potrebo jer je postojeći sistem jaći od tome :lol: al samo ne kužim čemu služi ona slobodna čahura ? :?: :shock: a kako je predviđeno crtalo ,,,,, prateči kotač koliko vidim mu ne gine:)
 
N

Nito

Guest
Evo niTo.:roll:
...............................
LP
Hvala najljepsa na savjetima,lijepo, mislio sam nesto tako,znaci sada samo raspon za 3 tocke razmjeriti i naci ovakav pogodan materijal,inace ko mi moze reci kakvi su se pokazali ovaj tip pluga batuje?
Inace to kopcanje ce mi vjerovatno pasati i za plug za krompire sto sam nabavio a koji je isto kopcanje kao ovaj plug :)

Cestitke Joekkiki za plug,svaka cast :)

LP
 

Postar

Aktivni član
Tu od
23 Stu 2012
Poruka
221
Tacno,kad radi do ograde ili nekog bedema,uvek se pomeri u stranu
Nisu losi plugovi batuje,nekom dobri nekom losi,za mene su srednji.
Kao sto kazu za zene: nema lose zene,samo dobre i bolje :)
 
T

tuaregr10

Guest
Pozdrav svima!

Još je i boja sveža...
Zujeći po odpadu nađem osovinu, parče U-profila i 3 čaure koje idealno pašu na osovinu, i setih se sadilice krompira od @ARNO...i tako nastade ovo čudo...a kako će se pokazati u radu, to ćemo još videti


I korpa, što sam od stare prikolice zgembao, jer se nije mogla registovati po novim ovdašnjim zakonom...


pozzz joe!

p.s.- blago vama kad imate toliko snega...:lol:

Pozdrav joekiki :arrow:
Dođi kod nas po snijega besplatno, ako ga toliko želiš, ima ga oko metra i dalje pada :lol:!!!!!!
 
T

tuaregr10

Guest
Sneg................
Sneg.................
Sneg..................

Pa še moja plužna služba :p



3-točkovno kopčanje zaplug

Pozdrav BaTeK :arrow:
E, i kod vas ga je dosta palo :mrgreen:. Dobro Tomica to čisti, velike hrpe snijega radi :supz:.

Ah evo kad svi o tom....snjegu da malo i ja...



i video

Pozdrav Krumpironja :arrow:
"Ova" zadnja slika ti je super ispala, prava "umjetnička" :supz:. Dobro ti driftaš sa Tomicom, samo pazi da ne završiš u onoj živici :supris:!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Joekiki,plug pravi.:p kad bi dodao ovo dole,bila bi i 10-ka.:scratch

Ovaj upor treba naravno ali ne sa te strane jer smeta kod pomicanja pluga treba ga staviti na drugu stranu a i kod štelanja pluga morat će pritezati ili otpuštati vijke na rukama hidraulke da bi ga nagnuo jer kada ubrazdi tada mora stajati ravno.:finga:
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Koliko ja znam upor mora biti sa ove strane.:scratch
20418522_z.jpg

20418533_z.jpg

20417364_z.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
Joe odlično napravljen plug :D netreba mu nikakvog uporišta,ono bi mu smanjilo mogučnosti i izgubio bi se smisao izvedbe.za tomicu i ovaj mali plug sasvim dovoljno čvrsto napravljeno :D
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Koliko ja znam upor mora biti sa ove strane.:

Hehehehee iako je tako na tim plugovima ne mora biti sa te strane jer i sa druge ima isti učinak i ne mora biti tako dug, ali se zato moze pomicati do kraja i može se orati tik do ograda ako kuziš šta hoću da kažem.a i nema za podešavanje nagiba pa i to mora rješiti.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh