• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
ako ti je orginalan onda je ovakav a takvih više nema za kupiti rade na vibraciju.
viewer.php
[/URL][/IMG]

Pozz. Gorski:(handshake): I kod mene je isti ovakav sat, i takođe ne radi, li nisam nikad ga skidao i obraćao pažnju na to što je nekada davno stao. Interesuje me jeli on 100 % radi na vibraciju, ili ima još veze sa strujom.:icon_scratch: Hvala
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
ema on nikakve veze sa strujom na vibraciju radi

Tako je samo ga rastavi pregledaj vidi dali se sta moze pomoći inače u pravilu ti sativi se teško kvare.eto toliko moj tomo ima sati koliko piše na njemu.
 
Posljednje uređivanje:

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Tako je samo ga rastavi pregledaj i stavi ako hoćeš na 0 vidi dali se sta moze pomoći inače u pravilu ti sativi se teško kvare.

Sada, sam maksuz išao u garažu, da pogledam i skontam da nije isti kao kod tebe, pogledaj ovo, vjerojatno je to isti princip.

attachment.php
 

Prilozi

  • slike 001.jpg
    slike 001.jpg
    23.4 KB · Pregleda: 808

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:

OK, ali zašto je onda stao, šta treba? da koiji put izvrnem traktor , da bi ponovno proradio.:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:

Mozda ga samo treba malo očistiti od prašine ili možda hrđje pošpricati VD-om jer jedino zbog toga može stati.ako ti je bio vani i po njemu padala kiša i snijeg,.:icon_rolleyes:je isti princip samo ja imam kazaljku pa kad orem da znam koliko naplatiti
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Eto ssucur ti je dao prijedlog koji brojač ugraditi a ja ti stavljam sliku tog brojača ugrađenog u TV armaturi na mom traktoru. :eek::
Mrga
Napravijo si ljepotana. Zaista.

E ovo se već zove kokpit :icon_thumright:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Tu je kokpit još dobijo šalter za grijač :icon_biggrin:

18402658.jpg


Gore šalter za ljetno paljenje
Dole za zimsko paljenje :icon_lol:
 
Posljednje uređivanje:

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Tu je kokpit još dobijo šalter za grijač :icon_biggrin:

Svaka, čast razmišljao sam i ja o grijaču, ali nemam potrebe, zimi ga rijetko palim, a i garaža gdje stoiji je jako topla, tako da nemam potrebe za grijačem, pali ko zmaj.:eek::
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Hvala vama pohvali.
Inače je i moj prije bio u toploj garaži ali ove zime ne pa je grijač bio dobrodošao. A traktor mi treba za čiščenje snijega pa mora palit u mrazu.
 

bodul20

Član
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
188
Ako nije kao moj ili od tomotraktor daj sliku pa da vidimo .moj je njemačke proizvodnje a mislim da je i ovaj.

mislio sam sad kad dođem sa faksa ali jednostavno više nemam snage.ovih dana ću kad stignem tj kad dođem ranije doma
 

BaTeK

Član
Tu od
20 Pro 2008
Poruka
302
Živjo.

Spet imam eno težavo.

Kako je sname dol vztrajnik pri TV 418? Vijak se odvije desno/levo? Koliko je velikost ključa? 41 je premali...

17620262.jpg


Lp Batek
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Pozdrav mrga :smile:
Bome ste lijepo radili, niste spavali zimski san :(snooze):. Tomo je odlično sređen, nemam riječi, svaka čast... kao nov je :icon_eyes:. Da li ste sebi sređivali Tomu, ili je to nečiji drugi :icon_question:?

Nije se spavalo po zimi, radilo se po noci jer cijele sam dane na poslu. Traktor je za mene nema ni 300 sati ovo su prve gume, dobio sam ga vrlo povoljno

E da vas pitam: ne radi mi automat zmigavaca tvornicki cajevec, spoj na dva pina od ukupno četiri koliko ih ima, kupio sam novi automat elektronički a neznam kako spojiti. Ima pinove 49 49a i 31. Kako to spojiti da radi? Znam da je 31 masa koju moram naknadno vući, ali kako ostalo? Direkt ne radi na žice
 
Posljednje uređivanje:

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
E da vas pitam: ne radi mi automat zmigavaca tvornicki cajevec, spoj na dva pina od ukupno četiri koliko ih ima, kupio sam novi automat elektronički a neznam kako spojiti. Ima pinove 49 49a i 31. Kako to spojiti da radi? Znam da je 31 masa koju moram naknadno vući, ali kako ostalo? Direkt ne radi na žice
Da nije nešto ovako.?
20586922.jpg

20586920.jpg
 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh