• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
D

delagano

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

a desava li se da ti prebacuje seno preko na drugu stranu koju si vec ograbuljao?
i znas li zbog cega jedan kais ode malo vise tj dolaze pod kosinom (grablje)?? plasim da mi ne polomi one plastike

EDIT nepotrebno citiranje post za postom
 
Posljednje uređivanje:

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Re: TOMO VINKOVIĆ

Dogodi se da ponekad prebaci preko, ako je gusta i (pre) velika trava smanjim brzinu traktora i kardana, tako da ga samo obrnem (nakostriješim).:icon_rolleyes:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
O

oseloth

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

Ljudi pomagajte. Upalio tomu. Tomo stao. Pogledam gorivo ono ni kapi. I sad sam usuo goriva ali neće da sastavi. Odvrnuo dovod do dizne i čekam gorivo no nikako da povuče. Startao ga na starter da vidim hoće li bržim radom povući i opet ništa. Jebemu zrak.
 
D

delagano

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

odvrni sraf sa cevi koji dovodi gorivo od rezervoara do pumpe visokog pritiska na pumpi visokog pritiska i cekaj dok izadje zrak i malo nafte i zatim brzo zategni taj sref, malo ce zatim zaverglati dok gorivo iz pumpe stigne do dizne i ima da upali, nema mu druge
 
Posljednje uređivanje:

bodul20

Član
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
188
Re: TOMO VINKOVIĆ

a jesi probao onu ručicu na pumpi?to znam da se je djedu dogodilo da je ostao bez nafte i onda je to milijun puta gore-dolje dok mu nije upalio
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Re: TOMO VINKOVIĆ

He he gore dole, zavisi koji je TV.:icon_anal:
20887326.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Re: TOMO VINKOVIĆ

Idi redom..

Prvo odvrni na pumpi, kad povuče na pumpi - odvrni na dizni.. Imao sam isti slučaj zimus, kod čišćenja snijega..
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
948
Re: TOMO VINKOVIĆ

delagano;935344 i znas li zbog cega jedan kais ode malo vise tj dolaze pod kosinom (grablje)?? plasim da mi ne polomi one plastike[/QUOTE kaže:
Treba poravnati remene. Prvo one vijke za regulaciju napetosti odvrni maksimalno, zatim poravnaj remene tako da ti osovinice na kojima su zupci stoje okomito na remene. Zatim ponovo pritegni vijke za regulaciju napetosti.
 
N

Nito

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

Jučerašnja rađa :)
dva crvenka :)
 

Prilozi

  • 20130626_192812.jpg
    20130626_192812.jpg
    67.7 KB · Pregleda: 373
  • 20130626_192826.jpg
    20130626_192826.jpg
    77.5 KB · Pregleda: 556
  • 20130626_192843.jpg
    20130626_192843.jpg
    58.4 KB · Pregleda: 393
  • 20130626_192854.jpg
    20130626_192854.jpg
    68.8 KB · Pregleda: 265
D

delagano

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

Treba poravnati remene. Prvo one vijke za regulaciju napetosti odvrni maksimalno, zatim poravnaj remene tako da ti osovinice na kojima su zupci stoje okomito na remene. Zatim ponovo pritegni vijke za regulaciju napetosti.

To sam vec uradio i pustio ga da malo radi u prazno kad posle vidim ponovo iskrivio, jedan otisao jedno 3-4 cm brze u odnosu na ovaj drugi.
 
D

delagano

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

interesuje me kad prevrces seno dali desni tocak grabulje podizes vise od levog, i kojom brzinom radis kada prevrces a kojom kada grabic (skupljas) seno

izvini sto te smaram ali ako mozes da mi uslikas kako ti je kosiste zakaceno na kosu, meni nesto ceto lomi prvi zilet, pa da vidim jesam li dobro postavio kosiste.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Re: TOMO VINKOVIĆ

Pozdrav dečki,

Da li ima netko slike platoa za tv 420, ili da li ima netko za prodati/posuditi da ne idem u izradu zbog nedostatka vremena?

Malo mi je hitno jer bi s tomom i platoom trebao voziti drenažni kamen oko kuće (nijedan stroj ne može tamo gdje tomo ide... :(mm)::(mm)::(mm):) a iskop je već napravljen pa se bojim kiša i odrona...

Ja sam inaće iz okolice Krapine.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh