• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Kad več nema snega da je barem na slici sa tomom.Izgleda da je na vile za gnoj namontiro korpu i posluži.:icon_thumright:
q0a8.jpg
 

bodul20

Član
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
188
čekaj malo.meni na ovoj slici nešto nije jasno.čovjek je ugrabio snijeg i dognuo je gore a kako ga izbaci van? :(rofl):
 

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
evo malo majstorija ovih zimski dana,tako da moze se kaciti na tomu sve sto moze i na velike traktore,bar za preneti nesto lakse,jos da nabavim orginal oka ovo je samo privremeno al sluzi.
.
www.dodaj.rs
[/url][/IMG]
www.dodaj.rs
[/url][/IMG]
www.dodaj.rs
[/url][/IMG]
www.dodaj.rs
[/url][/IMG]
 

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
planiro sam i ovo moje da povezem sa fabričkom rupom tako da ce biti stabilnije,bice sl,kad zavrsim.
 

BaTeK

Član
Tu od
20 Pro 2008
Poruka
302
Prehitel si me.

Malo moreš pobrusiti pa potem lepo sede.

20668041.jpg

20668045.jpg

20668048.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
Rrazmisljo sam i ovom sistemu al nevolim sto varova,ovde ti nevalja (2 sl)sto zatezac nisi zakacio na isti bolcn gde i polugu,kad dizes i spustas hidraulik il ce ti zatezati ili popoustati polugu levo desno,samo lanac zakači gde i polugu u istoj osi.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Hvatište lanca mora biti malo ispod osi hvatišta poluge ..
Tako dignuti priključak bude našpanat kod transporta a spušten na zemlji labav kaj omugčava lakše upravljanje s oruđem u zemlji .
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
@mikser.
Koji priključak možeš kopčati na adapter, brez inverzije, a za sve ostalo ide normalno. Ja jedino ne smijem dignuti razbacivač više od pola, raskopča mi kardan.:icon_wink:
19566184.jpg

Ovo ispod ide normalno.:icon_scratch:
20200843.jpg

19688816.jpg

19566183.jpg

20697450.jpg
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Počinje prerada sječkare.:icon_pray::(emo)::icon_super::drink:
 

Prilozi

  • sjeckara.jpg
    sjeckara.jpg
    42.8 KB · Pregleda: 223

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Ja bih ti preporučio ovo dole, da ne bude nisam znao.:icon_lol:
21357361.jpg

ja imam ovakve i već sam dva puta kidao uha na rukavcu
ovo od kolege MIKSER mi djeluje dobro
bar nemoš strgat rukavac

 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh