• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Uh da ovo vidi Samir732,:icon_rofl: dobro je što je kod tebe sve ravno.:icon_eyes:
 

Darko123

Član
Tu od
7 Lis 2013
Poruka
380
Moze li se ovo kako kaciti na toma vinkovica i moze li je nositi?
rotkos100-03.jpg
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
moze imas preuredenje kopcanja i kardana
ili ti je jednostavnije kupiti roto kosu
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ExtermoIvan

Član
Tu od
15 Ožu 2013
Poruka
53
Uh da ovo vidi Samir732,:icon_rofl: dobro je što je kod tebe sve ravno.:icon_eyes:

Jos kad dobije tegove, nove gume sam stavio hidraulicno kvacilo se namesta i naravno ozvucenje jer gde je traktor bez muzike...:(rofl):
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Ebeš ozvučenje, :icon_rolleyes: sredi ti kočnice na traktoru i prikolici.:icon_winkle:
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Ovakva prikolica spizdi i veći traktor. Ako imaš na prikolici kočnice u redu, OK.:icon_lol:
 

ExtermoIvan

Član
Tu od
15 Ožu 2013
Poruka
53
Ma to je bio extremni slucaj da neraskacujem grajfer sa velikog traktora. Polako i bez zurbe sa malo vise opreznosti i tomica moze dobro da ponese.
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Zato ti i govorim što znam koliko Tomo može da ponese, isto tako znam kako ga lako ponese, iz PE18 sam dva puta katapultiro.:icon_anal:
Kao što rekoh, dobro je što je kod tebe ravnica.
 
Posljednje uređivanje:

BuKvIk

Član
Tu od
11 Pro 2011
Poruka
53
Tomo, tako te volim,

Ali sada nešto te molim,

Mali traktor jedan,

Sigurno jako vrijedan,

U Božičnom raspoloženju,

Nagradi moju želju:biggrin::biggrin::biggrin:

Sretan Božić i Nova Godina
 

deva

Član
Tu od
7 Tra 2009
Poruka
140
Pozdrav svima!
ja mislim, da to vitlo treba imati međukomad kao i za frezu, da se može dizati hidraulikom.
Dovučeš trupac, nabodeš na šiljak, odigneš i vučeš...hmmm:icon_scratch:

I ja bi se složio, čini mi se veliko opterećenje na ona 4 vijka ovako.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh