• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
parkirna ostaje kakva je, samo mehanika......
malo sam skeptičan po pitanju funkcionisanja ove skalamerije, nadam se danas ugradit glavni cilindar pa isprobat
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Još jedan lepo i kvalitetno izradjen hidro volan.Brzine su isto preradjene,bolje je ali nije baš onak kak bi trebalo bit.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
Još jedan lepo i kvalitetno izradjen hidro volan.Brzine su isto preradjene,bolje je ali nije baš onak kak bi trebalo bit.

Prije svega svaka čast na trudu.
Lijepo je odrađeno, sl. orginalu.

Imam pitanje dali znaš zašto su zadnje noseče ploče cilindara sužene, te samim time cilindri uvučeni unutra...?

ma ne znači 18 ks

ovih dana se radi.....


030220141403.jpg

Edo svaka čast, znači konačno zaživio dugogodišnji san?
Čiji su glavni, te izvršni cilindri?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Verovatno zbog što manje širine srednjeg dela,da ima dovoljno mesta za noge.Važno da to funkcionira kak treba i da ima dovoljno hoda levo-desno.:icon_wink:
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
945
Samo što je teško održavati jednoliki međuredni razmak zbog zglobne konstrukcije traktora.
 

Postar

Aktivni član
Tu od
23 Stu 2012
Poruka
221
@Teskar,to je istina,ali moze se i u tome ici u susret
Recimo ovako,prodje se drljacom i TV samo prati liniju...i naravno bice dobro posejano :)
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
....Edo svaka čast, znači konačno zaživio dugogodišnji san?....
još nije zaživio, još se radi na tome....očekivao sam drugačiji ishod, nažalost

Verovatno zbog što manje širine srednjeg dela,da ima dovoljno mesta za noge.Važno da to funkcionira kak treba i da ima dovoljno hoda levo-desno.:icon_wink:
vidim "blokadu ajnšlaga" ........
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
parkirna ostaje kakva je, samo mehanika......
malo sam skeptičan po pitanju funkcionisanja ove skalamerije, nadam se danas ugradit glavni cilindar pa isprobat
a gdje su ekscentri..nije valjda ovo na prednjih kotačima ?
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
vidim "blokadu ajnšlaga" .......
I šta je pjesnik htio da kaže.Pokaži i ti svoj uradak kvalitetno složenog hidro volana.Ak imate doma servis za TVe to ne bi morao biti problem,kod nas to slaže amateri.:icon_pray:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Lepe slike i pravi ambient za tomu.Ak če mu tu bit radno mesto neče mu bit težko a odradit če sve.:tractor::icon_thumright:
 

Darko123

Član
Tu od
7 Lis 2013
Poruka
380
Lijepe slike a i radno mjesto,a i tomo:tractor:

Evo jedna od letos posto novih nema:icon_thumright:
img8386.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Bobić, lijepe slike, pravac je uhvatio, samo da se zazeleni.:icon_razz::icon_thumright:
35055zq.jpg
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Lepe slike i pravi ambient za tomu.Ak če mu tu bit radno mesto neče mu bit težko a odradit če sve.:tractor::icon_thumright:

Ma to ce on pjevajuci odraditi, samo je hektar toga u pitanju i jos nesto malo u vinogradu,,,

Lijepe slike a i radno mjesto,a i tomo:tractor:[/

Evo jedna od letos posto novih nema:icon_thumright:
img8386.jpg

Hvala Darko,
nisu ni tvoje lose,,,
i daj ispravi se malo, gdje ti je mladost,,,


Bobić, lijepe slike, pravac je uhvatio, samo da se zazeleni.:icon_razz::icon_thumright:

Da da zazeleni i da bude jedna normalna godina,,,
a ako se po jutru dan poznaje mogla bi biti dobra,,,
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Pozdrav svima. Evo par slika iz radione. Danas smo pomaknuli haubu naprijed jer se nije uklapala pravilno. :icon_weed:

6v4n.jpg

Ovo na slici gore je prosirenje koje je napravljeno, a na slici dole se vidi koliko je bila hauba primaknuta (oznacena markerom).
cjqp.jpg
 

Darko123

Član
Tu od
7 Lis 2013
Poruka
380
i daj ispravi se malo, gdje ti je mladost,,,

Malo imam krivu kicmu a ovdje sam se i savio malo sredicemo ga ja i tata i ofarbat na proljece i bice ko nov:)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh