• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Ja mislim da je ipak najbolja solucija da odes do nekoga tko ima izvlakce,,,
taj netko sigurno ce imati i ureznik da popravi navoj ukoliko nesto krene po zlu,,,
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,661
Ima još jedna varijanta, izbušiš manju rupu ( pazi da je u sredini vijka ako to ne uspije da možeš bušiti veću i popraviti navoj) kako su već neki predlagali. U tu manju rupu (postoji alatka sa lijevim navojem) zavidaš alatku da se zarije u vijak i možda popusti. Prije toga malo ga udari i našpricaj sa WD. :(doh):
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Tak bi trebalo laufat.:icon_biggrin: Vile, kibla i kliješta.
oile.gif

21047183.jpg

tomo-vinkovic-731.jpg
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,242
U tu manju rupu (postoji alatka sa lijevim navojem) zavidaš alatku da se zarije u vijak i možda popusti.


To je ovakva alatka, imam i to malo kvalitetnije, a kao što vidiš jedna je slomljena.
Kad se samo setim kak sam se na...bal da izvadim taj slomljeni dio :mad::
Ne pričam napamet, imam loše iskustvo kod hrđavih šarafa.


free photo hosting
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Pozdrav svima. Tomo opran i pocinje mini rastavljanje.

m7n9.jpg


Zna li neko od cega je ovaj auspuh, meni se cini da nije original?

rkev.jpg


"Inovacije" prijeasnjeg vlasnika :icon_weed:
tzqs.jpg

Jedna slika motora
st3i.jpg

Zna li neko za sta sluzi ova opruga, labava je, pricvrscena samo na jednom kraju?
m977.jpg
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Auspuh TV522 uz dodatak koljena
Prekidač od noćne lampice nepoznatog porjekla
Feder dodatak za vračanje kočnica ,,,, potrebno razraditi a oprugu po potrebi učvrstiti:(clap):
 
Posljednje uređivanje:
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Hvala ARNO. Ja sam i mislio da mi je auspuh od serije 500, ali nisam bio siguran. Nego zna li neko gdje ima da se kupe oni satovi (brojac radnih sati i ampermetar) i ona lampica za ulje?
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Ampermetar i sat za pritisak ulja nađi od stare lade rive,nive i ostale starog modela.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh