• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Ma imam ja dva alternatora na raspolaganju, jedan boschov i jedan Marellijev,,,
taj marelli ima neku zastitnu plastiku koja smeta pa cu morati vidjeti kako to bude islo da stane ispod haube,,,

volio bih da ostane tako kako je ali cini mi se da je to nemoguca misija,,,:(think):
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
OBAVIJEST!.

radimo malu reorganizaciju TV podforuma jer je postao nepregledan, većina aktivnosti se odvija u ovoj temi koja je narasla na 20 000 postova i postala totalno nepregledna.
Dodali smo nove podforume Priključci, Prima i Hittner i polako počinjemo sa prebacivanjem postova i tema u odgovarajuće podforume.
Molimo za strpljenje. :)

Sve nove teme koje još ne postoje otvarajte u odgovarajućim podforumima.

LP
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,938
Dečki mislim da ste ovo odlično odradili.
Hvala vam na pomoči :(y):

Ako imate još kakvih ideja ili pritužbi slobodno nam se javite da olakšamo preglednost tema.
 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh