• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
Pozdrav!muci me ona shema elektroinstalacija,mislim da je zbalija okacio.nemogu da raspoznam brojeve na shemi,na dzeku rucice za zmigavce,levo,u sredini crteza i brojeve na dzeku zadnje signalizacije,dole,desno na crtezu.bio bih vam vrlo zahvalan ako bi neko mogao da napise te brojeve!nadam se da ce zbalija ovo procitati!hvala unapred!





:weedman::weedman::weedman:
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
pozdrav dragi ljudi...traktor je kupljen zajedno s priključcima...slike dolaze za cca 2 tjedan kad dođe s kompletnog servisa, a do tad pitanje dva- da li ima negdje za kupiti arnjevi za tv522 i lanci za dotičnog (gume standard)
hvala
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
Čestitam na kupnji......jesu li kod ovoga papiri u redu
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
jesu, papiri su čisti, traktor je čak i bio registriran do prošle godine, tako da što se toga tiče je sve u redu...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
E,neka mu je puuunooo kilometara i uzoranih polja....:D
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
@isalopek cestitki za kupnja, i da pomines sto vise radni sati na tomo...
 

sokol2503

Član
Tu od
21 Srp 2010
Poruka
90
ajde jedno pitanje za vas iskusnije u radu sa tomo vinkovićima. planiram kupnju tome, ali još ne znam koji model bi bio za mene. naravno, da je što jači, bilo bi i bolje, ali moje potrebe su ovakve...

do sada sam gotovo sve svoje potrebe obavljao sa frezom.

imam nešto malo vrta, vinograd, voćnjak, sada imam i 10-15 ovaca, grijem se na drva. tomo bi mi svakako bio potreban za rad sa plugom, frezom, ralica bi bila zanimljiv dodatak, stražnjom roto kosom odnosno malčerom, bilo bi i dobro da imam i strižnu kosu, i naravno prikolica za čestu upotrebu. nemam potrebe prevoziti teške terete, ali bi volio da mogu otići u šumu (naravno, ne po kanalima koje su LKT-i iskopali) i dovesti si koji metar drva kad sam slobodan.

znam da je mala razlika u tom kojem konju više-manje, ali si stalno razmišljam, da li mi treba tomo od 30-32ks, ipak je dosta skup, ali opet, kad vidim nije baš neka razlika u odnosu na ove od 20ak konja koji su u odličnom stanju.

dajte neki dubokoumni savjet... :gitarist:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
ajde jedno pitanje za vas iskusnije u radu sa tomo vinkovićima. planiram kupnju tome, ali još ne znam koji model bi bio za mene. naravno, da je što jači, bilo bi i bolje, ali moje potrebe su ovakve...

do sada sam gotovo sve svoje potrebe obavljao sa frezom.

imam nešto malo vrta, vinograd, voćnjak, sada imam i 10-15 ovaca, grijem se na drva. tomo bi mi svakako bio potreban za rad sa plugom, frezom, ralica bi bila zanimljiv dodatak, stražnjom roto kosom odnosno malčerom, bilo bi i dobro da imam i strižnu kosu, i naravno prikolica za čestu upotrebu. nemam potrebe prevoziti teške terete, ali bi volio da mogu otići u šumu (naravno, ne po kanalima koje su LKT-i iskopali) i dovesti si koji metar drva kad sam slobodan.

znam da je mala razlika u tom kojem konju više-manje, ali si stalno razmišljam, da li mi treba tomo od 30-32ks, ipak je dosta skup, ali opet, kad vidim nije baš neka razlika u odnosu na ove od 20ak konja koji su u odličnom stanju.

dajte neki dubokoumni savjet... :gitarist:


Ukratko za tvoje potrebe koje si naveo ja ti preporuka serija
700. Bez obzira kojega kod uzmeš dali 730, 731, 732 svi su 30 ks,
motor LDA 672
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
hvala svima na čestitkama i slike dolaze prvom prilikom zajedno sa svom aparaturom koju sam uzeo sa njim. A do tad pitanje ostaje, lanci i arnjevi, gdje i kako? :)
 

sokol2503

Član
Tu od
21 Srp 2010
Poruka
90
ako sam dobro pratio i malo gledao po oglasima, cijena im je nekih 3-4 tisuće €?
ili sam možda pogriješio?
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
ako sam dobro pratio i malo gledao po oglasima, cijena im je nekih 3-4 tisuće €?
ili sam možda pogriješio?

upravo tako cijene su oko 3, 3,5t € ovisno o broju radnih sati
i općem stanju traktora...
 

sokol2503

Član
Tu od
21 Srp 2010
Poruka
90
a koliko onda tomo od 30ks može povući? gledao sam video kaji je postavio firemanPeter da sa svojim vuće nekih 2m uzbrdo i po blatu... znaći da bi mogao barem 3 metra voziti pod nekim opterećenjem kao uzbrdica ili blato?
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
a koliko onda tomo od 30ks može povući? gledao sam video kaji je postavio firemanPeter da sa svojim vuće nekih 2m uzbrdo i po blatu... znaći da bi mogao barem 3 metra voziti pod nekim opterećenjem kao uzbrdica ili blato?

oko tona i pol + težina prikolice na suhom terenu nema takvoga brda
na kojega ne bude taj teret izvučen.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh