• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413




Danas je padala kiša,pa se malo šarafilo u radioni.
Peter,Edo Hvala
Rješen problem sa razmakom guma.
 

stipe

Član
Tu od
16 Ožu 2009
Poruka
118
Pozdrav
Evo ja jučer reg. tomu prvi puta, i cijena ti je otprilike ovako plus minus 5kn, osiguranje 334kn, tehnički 185kn, plus tablice i knjižica i prometna 380kn.
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Pozdrav
Evo ja jučer reg. tomu prvi puta, i cijena ti je otprilike ovako plus minus 5kn, osiguranje 334kn, tehnički 185kn, plus tablice i knjižica i prometna 380kn.

Odlično...hvala, nego, što točno gledaju na tehničkom ? ponajprije mislim limarijski? netko mi je govorio da tomo mora imati retrovizor?
 
T

tuaregr10

Guest
Ovako je izgledao traktor prije i sada!

imag0024sm.jpg


imag0031ij.jpg


imag0033b.jpg


imag0046l.jpg


imag0049r.jpg


imag0060k.jpg


imag0061lx.jpg


imag0063ii.jpg


umjesto url koristi IMG kartice
zbalija

Odlično ste sredili Tomu, svaka čast :prayer:.
 

klubicko

Novi član
Tu od
2 Stu 2009
Poruka
21
Pozdrav,

Ne trebaju arnjevi ako je prva registracija prije 01.01.1983.g.
Obavezan je trokut za sporija vozila od 31 km/h.

Visina arnjeva od "asfalta" 250 cm, debljina cijevi 5/4 cola.
 

pepapilar

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
271
Velika hvala na pomoći, posebno ljudima koji su uložili silan trud u
digitalizaciju radioničkog priručnika.

Zanima me ako netko zna - koja je razlika između modela
720 - 730 - 732 ?
 

limeni3333

Član
Tu od
4 Kol 2009
Poruka
97
za tehnički netreba retrovizor

gledaju najviše luft na volanu i središnjem zglobu

test signalizacije i kočnica i vozi dalje
 

stipe

Član
Tu od
16 Ožu 2009
Poruka
118
Pozdrav
ma poslika ti traktor odostraga gdje stoji trokut i pogleda broj šasije , i barem na oko da signalizacija izgleda zdrava tj. da imaš svjetla i žmigavce, tako su meni...
 
G

GROF

Guest
., narode moj!, evo još malo slikic, da vidite kako je to bilo nekada?!

prospektikpl2.jpg


prospektikpl3.jpg


prospektikpl4.jpg
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Di čupaš te slike grofe,,,,,vidim ja kod tebe kataloga i slik mašin ko u priči.......:prayer::prayer::p
 

komar

Član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
132
Lepi pozdrav iz SLO !

U temi TV sam vidio, da neki od vas (BERTOLINI,..) radite piksiranje sredine na traktorima TV. Ja bi trebao to uraditi na TV 523, pa me zanima, dali mi možete javiti neke okvirne dimenzije pisne, koju treba ubaciti u okretnu čauru. Naime, ja bi to izradio od NOVILON OILON, kojeg odljevaju u firmi AKRIPOL (www.akripol.si). Zanima me vaše mišljenje oko upotrebe tog materiala.

Unapred se zahvaljujem za odgovor !
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
sta trazi onaj sa pe18 da se trka
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=oTxhPhDtNCs&feature=related[/YT]
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Ma nebi baš reka .... normalno je da tomeki idu brže od freze negdi oko 5 km/h pa kakve im se onda koristi utrkavat...

Ja mislim da je ovo samo ogledna vožnja prikaza lake mehanizacije jer koliko vidim po položaju rućice gasa i vrtnji kotaća tomeki ne idu ni sa pola gasa , a kada bi bila utrka nebi se u zadnjoj prikolićki još vozio i čovjek ?


 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh