• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mataz.17

Član
Tu od
29 Sij 2009
Poruka
183
evo da vam kažem.Da ne nagađate,ja sam bio tam gledat to.To vam je utrka motokultivatora,ovo je sam obicni krug kao svih zajedno.A kasnije su se trkali posebno,po jacinama motokultivatora.Bila su sam ta dva tomeka i oni su se posebno trkali.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
evo da vam kažem.Da ne nagađate,ja sam bio tam gledat to.To vam je utrka motokultivatora,ovo je sam obicni krug kao svih zajedno.A kasnije su se trkali posebno,po jacinama motokultivatora.Bila su sam ta dva tomeka i oni su se posebno trkali.




Znaći ipak samo ogledna vožnja ,,,,,,,,
 

mataz.17

Član
Tu od
29 Sij 2009
Poruka
183
Znaći ipak samo ogledna vožnja ,,,,,,,,

da.ovo je tek tolko radi reda bilo da sam motokultivatore pokažu probni krug.a kasnije su se trkali posebno ko što sam naveo gore.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
Ma nebi baš reka .... normalno je da tomeki idu brže od freze negdi oko 5 km/h pa kakve im se onda koristi utrkavat...

jesi siguran,ajde play da bacimo jedan krug.......:mrgreen:
 
Posljednje uređivanje:

BERTOLINI

Aktivni član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
371
Ma nebi baš reka .... normalno je da tomeki idu brže od freze negdi oko 5 km/h pa kakve im se onda koristi utrkavat...

Goldoni ss 14 hp ide 32km/h tomeka nisam uspio na istoj dionici tom brzinom vozit.
 
M

marijan

Guest
ele.instalacija

pozdrav ljudi
da van se pohvalim stavio sam el.instalaciju na mog tomu odnosno sad kulturno palimo na dugme,svijetla rade,žmigavce nisam još spojio jer mi fali onaj (neznam mu stručno ime) sklopku imam pa još me zanima za štop svijetlo kako spojiti taj prekidač ako netko može pomoć za ovog mog starčića.
hvala
 

Prilozi

  • tomi.jpg
    tomi.jpg
    40.6 KB · Pregleda: 137

BERTOLINI

Aktivni član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
371
Ovo danas nađoh.

001cae.jpg


002viv.jpg


003hzak.jpg


004nx.jpg


005hx.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
BERTOLINI, koliko vidim ovo je bas kardanska prikolica, od PE-18, ali gde je tu menjac, kako ovo radi nije mi jasno, jel bi mogao da napises nekoja rjec?
 

BERTOLINI

Aktivni član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
371
A ovo mi je posao za sutra navečer.

010uml.jpg


011ps.jpg



Bertolini molio bi te da slike postavljaš tako
da se odmah vide,hvala!

zbalija
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

BERTOLINI

Aktivni član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
371
BERTOLINI, koliko vidim ovo je bas kardanska prikolica, od PE-18, ali gde je tu menjac, kako ovo radi nije mi jasno, jel bi mogao da napises nekoja rjec?

Ovu sam našao danas i nisam htio više slikat da se vlasnik nebi ljutio.Čim stignem poslikat ću drugu pa će se sve vidjet.
 

BERTOLINI

Aktivni član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
371
pozdrav ljudi
da van se pohvalim stavio sam el.instalaciju na mog tomu odnosno sad kulturno palimo na dugme,svijetla rade,žmigavce nisam još spojio jer mi fali onaj (neznam mu stručno ime) sklopku imam pa još me zanima za štop svijetlo kako spojiti taj prekidač ako netko može pomoć za ovog mog starčića.
hvala

Naj jednostavnije :uzmi + s osigurača na štop-prekidač s s njega na štop svijetla a njih paralelno spoji.
 
M

mjic.micko

Guest
Pozdrav slavnoj druzini i svaka casta na odradjenom poslu sa prirucnicima i katalozima,ja sam jos kod zeta i sestre u Stutgartu vamo mi je lijepo hrane me i poje pomalo radim kuci cu krajem aprila pa cu vam pisat cesce jos jedan veliki pozdrav od mene iz hladnog Stutgarta
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
I meni dobro dojde ovaj forum za teme koje me vesele...

Bertolini, to je nešto što ja sad radim tj. pokušati ću to napraviti ako uspijem naći vremena. Čak razmišljam da odspojim zadnji dio pe-18 i napravim transporter, mislim da je to bolje rješenje od tzv. 6x6 s obziorm na težinu same kompozicije i probleme skretanja o kojima smo pričali...

Pozdrav iz Pittsbourgha, Pennsylvania, SAD.


Pozdrav slavnoj druzini i svaka casta na odradjenom poslu sa prirucnicima i katalozima,ja sam jos kod zeta i sestre u Stutgartu vamo mi je lijepo hrane me i poje pomalo radim kuci cu krajem aprila pa cu vam pisat cesce jos jedan veliki pozdrav od mene iz hladnog Stutgarta
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Kakva je ovo prikolica ??? ima samo pola podvoza ?? ili je neka međuserija ?
koliko vidim lići na tominu ali i ne
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh