• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
poz ćelo 170 € sam pumpa

A što je sa razvodnikom jesi njega kontrolirao ? Ja bi ti prvo preporućio da probaš sa nekim drugim posuđenim cilindron , ili nekom prikolicom kipericom ako imaš mogućnosti , onda ćeš znati na kojem djelu je kvar , a postoji i mogučnost da se otrgla neka gumica ili komadič smeča u brzu spojnicu pa ne dozvoli protok , mislim da ti nije bilo u redu ići kupovat pumpu bez konstatacije kvara , opet si na početku :mad:
 

zagorectv

Novi član
Tu od
24 Lis 2011
Poruka
6
pozdrav forumaši ja sam novi član foruma i odlučio pridružiti vam se u raspravama i ja posjedujem tomeka 730
 
T

tuaregr10

Guest
pozzz joe![/QUOTE]

Pozdrav svima :D
Ovo je stvarno veliki posao za Tomeka, trebalo je to sve pofrezati, svaka čast :finga:. Ima da ti guzica otpadne od sjedenja :roll:.
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
Pozdrav narode!
Imam jedan problem,izgubio sam dolnju bolcnu sredine,izgleda da sam ju zaorao.
Nazvao sam u Masivu,kažu da imaju,cjena 80kn.Ali sad me kopa jedna stvar,dal
je to standarnih dimenzija,jel netko ima sa time iskustva?Da nebih imao nekih iznenađenja,jer najvjerojatnije sutra pičim u Bjelovar po to,molio bih ako netko zna,neka mi javi.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Pozdrav narode!
Imam jedan problem,izgubio sam dolnju bolcnu sredine,izgleda da sam ju zaorao.
Nazvao sam u Masivu,kažu da imaju,cjena 80kn.Ali sad me kopa jedna stvar,dal
je to standarnih dimenzija,jel netko ima sa time iskustva?Da nebih imao nekih iznenađenja,jer najvjerojatnije sutra pičim u Bjelovar po to,molio bih ako netko zna,neka mi javi.


što se tiče centralnih bolcni sredine,
ako nije ništa mijenjano ako je sredina piksirana,
u tom slučaju su standardne i iste na seriji 400/500 i 700.
Što imaš brončanu piksu ili igličasti ležaj, te dali si i to izgubio???
 

medimurec

Član
Tu od
26 Lip 2010
Poruka
418
Nije me bilo neko vrijeme posto imam jako puno posla..
Posto sam dosta radio sa mojim tv419 u zadnje vrijeme shvatio sam da mi treba veci tj 2 cilindra i oko 30ks pogotovo za sumu pa me zanima po vasoj preporuci koji?!
zanima me jos jedna stvar a to je koja je razlika izmedu tv 730,731 i 732!?
pozdrav svim forumasima kako starim tako i novim!
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
Zahvaljujem na javljanju Zbalija,već sam mislio da mi nitko neće odgovorit.
Izbubil sam samo bolcnu,čak su mi ostale gore matica i pločica,a bolcne ni od vraga,pokušal sam tražit,ali nema...e da pikse su brončane i na mjestu su.
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Nije me bilo neko vrijeme posto imam jako puno posla..
Posto sam dosta radio sa mojim tv419 u zadnje vrijeme shvatio sam da mi treba veci tj 2 cilindra i oko 30ks pogotovo za sumu pa me zanima po vasoj preporuci koji?!
zanima me jos jedna stvar a to je koja je razlika izmedu tv 730,731 i 732!?
pozdrav svim forumasima kako starim tako i novim!

procitaj sto je edo napisao par postova prije:rolleyess:

http://poljoprivredni-forum.com/showthread.php?t=16178&page=1159
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
Pozdrav svima :D
Ovo je stvarno veliki posao za Tomeka, trebalo je to sve pofrezati, svaka čast :finga:. Ima da ti guzica otpadne od sjedenja :roll:.

Da znaš da mi je dopizdelo, i dupe otpalo...frezao oko 5-6h, ma šta da ti kažem...bride dupe, bride sve...:blackeye

Lijep posao za tomu , jel imaš možda ugrađenu navigaciju na tomi da se ne izgubiš ? , :supris: , pravi komad zemlje za tomu:eek: , kakva je to freza ? standardna ili :arrow: nešto mi je čudno koliko se vidi od prve strane :shock:

Freza je od serije 700, samo je predhodni vlasnik preradio da se kopča na njega,,,nije nešto extra...al odradi posao.



Joe svaka čast na frezanju,e za ovo treba imat dobre živce.
Jel si išao sa frezom direktno na orano ili tanjurano?

Predhodni dan je uzorano, pa je sledeći dan frezano!
A živce...eh, natego flašicu par puta, nabio ćepiće u uši, gas do daske, i furaj...
I moj ujko je jednom zaorao donju bolcnu...ehhh kaže da je to bila najluđa vožnja doterati kući traktor po poljskim drumovima...kao na rodeo:lol:

pozzz joe!
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
Joe,jel si ti i orao ovu parcelu?što se tiče bolcne,uopće nisam primjetio da je nema :scratch jedino mi je bilo čudno kod skretanja,jako teško sam ga mogao izravnati
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
da,to kuzim al me zanima dal imaju razlike ne samo u kocnicama nego i motorima,getribama... tj kojeg je najbolje uzet!?

getribe iste,
motri isti po snazi i konstrukciji (LDA 672),
u pravilu na 730 originalni Talijanski, na 31-32 licencna proizvodnja
DMB Beograd...najbolje 732....
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
da,to kuzim al me zanima dal imaju razlike ne samo u kocnicama nego i motorima,getribama... tj kojeg je najbolje uzet!?

Zanimljivo pitanje , odgovor češ dobiti ali kupnja :rolleyess: to je nešto drugo , moraš biti svjestan da to nije novo sa linije a da ćeš biti sretan ako nađeš i jednog sa kojim ćeš biti zadovoljan a kamali da ćeš moći birati unutar kategorije ;) želim ti sreću u kupnji ali ne traži toliko suženih pogleda jer tako nećeš kupiti :oops:
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Joe,jel si ti i orao ovu parcelu?što se tiče bolcne,uopće nisam primjetio da je nema :scratch jedino mi je bilo čudno kod skretanja,jako teško sam ga mogao izravnati

Da...ja sam orao tu parcelu
Nego nemoj misliti da je cela širina moja, nego moje je samo što se vidi sveže oranje, ovo ostalo je od komšija...vidi onaj levi u daljini već gura ručnu sijačicu i sije mak!





pozzz joe!
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585


pozzz joe!

Reci mi jel to okretni plug ili nešto drugo :rolleyess: meni se čini kao jednobrazni , a po potrebi bvobrazni :p samo se nadam da na svakom okretanju ne mjenjaš broj brazdi da se malo razgibaš :lol:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh