• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
G

GROF

Guest
., malo traktora tome iz grada Bjelovara! ...

09032012048.jpg


09032012046.jpg


09032012045rl.jpg


09032012054.jpg


09032012053.jpg


09032012052.jpg


09032012051.jpg


09032012050.jpg


09032012049.jpg


09032012048.jpg
 
Posljednje uređivanje:
D

drax

Guest
Grofe tebe stvarno treba imat za susjeda,poznanika,prijatelja,ili bar prijatelja na forumu uvijek sve odradiš po PS-u.:partyman:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
I

izet

Guest
e decki vidim radovisu krenuli
da vas pitam mozeli tomo 30ks nositi plug obrtac od 10cola

hvala
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,064
ako netko ima gume za tomeka,,mogu biti i polovne neka se javi na PP dimenzije 6.00x16 zivili

pozdrav imaš ponudu u oglasima,na forumu,pa pogledaj dali se još uvijek prodaju:idea:
 

Garfild 58

Član
Tu od
31 Srp 2011
Poruka
52
Ovo cukanje u brzini ti je zbog kljuca u prednjem diferencijalu koji se poderao tokom vremena. Dakle bit ce potrebno traktor rastaviti na pola, skinuti deklo dolje i promijeniti kljuc i moja preporuka da se promijeni i nosac kljuca. Dosta se o tom pisalo a bilo je i slika. Malo prolistati unatrag forum i naci ce se. Btw, kljuc+nosac+matica oko 120kn kostaju.

Isalopek: hvala na savjetu,a dal bi bilo kakvih posljedica ako radim ovo ljeto sa Tomekom jer ga nemislim dat prije zime to sredit. Dat ću ga uredit, svaku sitnicu koja mu nedostaje nije problem,ako nije u djelovima,a nadam se da i to nije
 
D

drax

Guest
sa srećom

Moja preporuka prijatelju što prije sređivaj pogotovo ako radiš malo više s njim.
Svaki dio je vezan s drugim pa kad jedno odalami ide dalje na drugo i onda puno skuplje.
Tomo ide bez fara ili žmigavca koliko hoćeš ali ono unutra nije za igranje.......:partyman:
 

Garfild 58

Član
Tu od
31 Srp 2011
Poruka
52
Moja preporuka prijatelju što prije sređivaj pogotovo ako radiš malo više s njim.
Svaki dio je vezan s drugim pa kad jedno odalami ide dalje na drugo i onda puno skuplje.
Tomo ide bez fara ili žmigavca koliko hoćeš ali ono unutra nije za igranje.......:partyman:

Problem je u tome kaj Tomeka više koristim za prijevoz--vožnju nego za sam rad,a ovo je dobro bez fara i žmigavca se može
 
M

MIĆKO

Guest
Pomoć

Kako da saznam koja je oznaka (mislim ono 4..) moj traktor,a nemam papire :madmana:!?!Znam da je stari tip iz (1970-ih),a motor je LDA 100,707ccm.Ako neko ima neku ideju...-ja bih bio zahvalan?!Pozdrav svima.
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
morao bih promjenit gume na tv826, koje da uzmem i gdje?

Pogledaj dimenziju, pa na net...

Moja je 6.00-16.
Našao sam nove za 392 kn / kom, gotovina, besplatna montaža.
Firma je Dom-Križevci, gume su Trayal. Zračnica je oko 100 kn/kom.

Drugi distributer mi je za Mitas rekao 501 kn, nisam siguran za popust od 15 % na keš. Ako ga i daju, ispadne oko 420 kn/kom i besplatna montaža + 100 kn zračnica.:blackeye
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Imam preokretač sijena za Tomicu koji više ne koristim i hoću ga prodati. Priključak je kao za 500 seriju. Treba blagu obnovu.
 
M

mdrla

Guest
Pogledaj dimenziju, pa na net...

Moja je 6.00-16.
Našao sam nove za 392 kn / kom, gotovina, besplatna montaža.
Firma je Dom-Križevci, gume su Trayal. Zračnica je oko 100 kn/kom.

Drugi distributer mi je za Mitas rekao 501 kn, nisam siguran za popust od 15 % na keš. Ako ga i daju, ispadne oko 420 kn/kom i besplatna montaža + 100 kn zračnica.:blackeye

hvala na savjetu!;)
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
kupujem polovne gume 6,00x16 ,,,,ako netko ima ili zna nekoga da ih prodaje neka se javi na PP,,, hitno je!!!!!!!!!!!!
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
Kako da saznam koja je oznaka (mislim ono 4..) moj traktor,a nemam papire :madmana:!?!Znam da je stari tip iz (1970-ih),a motor je LDA 100,707ccm.Ako neko ima neku ideju...-ja bih bio zahvalan?!Pozdrav svima.

Kakva je boja?
ja mislim da je TV418
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh