• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
Kad smo kod slike evo mog tomu skoro pri kraju, fali jos el.instalacija
picture.php

jos slika ovde
 

sladjanr994

Član
Tu od
17 Kol 2011
Poruka
35
Pozdrav sladjanr994 :arrow:
Tvoj Tomo je u jako lošem stanju, ali s obzirom na godište, može biti i gori :weedman:. Vjerujem da će lijepo izgledati kad ga sredite :).

u losem stanju jest...kupio sam ga prosle god u avgustu.. al nisam ga jos uspio srediti... mjenjac sam radio, i prvi i zadnji, motor rasklapoao gledao karike.... i dobre su... tak da sto se tice motora i mjenjaca tu je sve uredu, jos je samo ostao ovaj vanjski izgled....
al i to ce doci na red....
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Pozdrav svima!

Stefan mkd, traktor je fino sređen.:prayer: Posebno mi je ubav auspuh. Jel' to kućna izrada ili kupljen vo dučan?
 

haris25

Član
Tu od
15 Tra 2012
Poruka
70
19616218_t.jpg

sta mislite kad bi takav auspuh postavio bili manje bucan bio ili je normalno da se cuju malo glasnije:prayer:
 
A

AlfaZD

Guest
pozdrav forumaši opet meni treba Vaša pomoć, ja sam riješio ugraditi servo na svog tomicu 732 i to od BMW -5, pa me zanima jel bitno koje je godište BMW ili bilo koje i još nešto jel to izdržljivo u oranju te koje bi ulje nasuo u njega, jer kod nas, gledao sam na par odpada, košta glava i servo od 150 do 300 KM (75-150 eura) zavisno od godišta BMW-a, pa da nebih džaba bacao pare, molim savjet, lijep pozdrav još jednom


danas sam uhvatio vremena poslikati,
dscn6303.jpg


obje su s BMWa, lijeva s serije 7/E32 (86-94), desna s serije 5/E28 (81-87), i obje odgovaraju.
 
T

tuaregr10

Guest
Pozdrav narode.

ev mena nakon svega nisam se javljo ali sam vas redovno pratio vidim raducka se po malo :partyman:. Moj tomak danas malo odmara zbog kise pa sam odlucio malo slika da podjelim sa vama .

a ev i ove stare tomice ali ore i to sa dvobraznim plugom ma masina :lol:

Pozdrav Samir 732 :arrow:
Vidim, radno je kod tebe, dobar komad si izorao :supz:. Da li to imaš neki drugi plug, ili si onoga zelenog prefarbao u crveno :?:?
 
G

GROF

Guest
., lip pozdrav svim forumašima! ...

., veliki pozdrav starim forumašima i svakako, poseban pozdrav NOVIM forumašima!, dobro nam došli na dobar poljoprivredni-forum com. !...:supz:

., forumašu zaha!, nima ljutnje nimalo., sve slikice - slikani materijal, saznanja i spoznaje o traktoru tomi!, metnul sam ovde, na ovaj NAŠ poljoprivredni forum kako bi barem malo pomogal svim skupa., tako DA uživajte, kopirajte, čitajte, pomažite, ... jednom se živi! ... :gitarist: ...

., forumašu haris25!, odlično TI izgljeda traktorić tomo!, bravo, moj osobni rešpekt, fala za slikani materijal., mi oćemo još i još!, sretno TI! ...

., forumašu stefanmkd!, traktorić si super upicanil., bravo mladiću, moj naklon do poda!, sretno TI sa daljnjim dotjerivanjima.- ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo - pomažemo se ...
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
Pozdrav svima!

Stefan mkd, traktor je fino sređen.:prayer: Posebno mi je ubav auspuh. Jel' to kućna izrada ili kupljen vo dučan?

Hvala na pohfali Markec, auspuh je kucna izrada 100% inox.
 

haris25

Član
Tu od
15 Tra 2012
Poruka
70
., veliki pozdrav starim forumašima i svakako, poseban pozdrav NOVIM forumašima!, dobro nam došli na dobar poljoprivredni-forum com. !...:supz:

., forumašu zaha!, nima ljutnje nimalo., sve slikice - slikani materijal, saznanja i spoznaje o traktoru tomi!, metnul sam ovde, na ovaj NAŠ poljoprivredni forum kako bi barem malo pomogal svim skupa., tako DA uživajte, kopirajte, čitajte, pomažite, ... jednom se živi! ... :gitarist: ...

., forumašu haris25!, odlično TI izgljeda traktorić tomo!, bravo, moj osobni rešpekt, fala za slikani materijal., mi oćemo još i još!, sretno TI! ...

., forumašu stefanmkd!, traktorić si super upicanil., bravo mladiću, moj naklon do poda!, sretno TI sa daljnjim dotjerivanjima.- ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo - pomažemo se ...
Hvala na komplimentu!sve zahvaljujuci ovog foruma sam dosta stvari naucio posto ja zivim u sloveniji traktor dole u bosni listam po forumu i onda odem dole da uredujem legendarni ste svi skupa
 
Z

ZVEZDAN

Guest
Hvala na komplimentu!sve zahvaljujuci ovog foruma sam dosta stvari naucio posto ja zivim u sloveniji traktor dole u bosni listam po forumu i onda odem dole da uredujem legendarni ste svi skupa[/QUOTE

Harise25 daj nam prijatelju mjere i dimenzije cjevi od kojih je napravljen taj simpatican i funkcionalan rollbar....................
Pozz svima iz Makedonije.....
 

haris25

Član
Tu od
15 Tra 2012
Poruka
70
Hvala na komplimentu!sve zahvaljujuci ovog foruma sam dosta stvari naucio posto ja zivim u sloveniji traktor dole u bosni listam po forumu i onda odem dole da uredujem legendarni ste svi skupa[/QUOTE

Harise25 daj nam prijatelju mjere i dimenzije cjevi od kojih je napravljen taj simpatican i funkcionalan rollbar....................
Pozz svima iz Makedonije.....

prijatelju tu sad nemam traktor da vam izmjerim,al ja sam to proizvoljno po svojoj visini stimo,tata mi je varioc bio jer je on zavrsio skolu u ugljaniku u puli a radio u 1 maju u brodogradnji!tako da mi je on montiro,a ja skiciro!al nije problem prvi put kad odem dole dacu vam i mjere vidjecu da nemam koju sliku da se bolje vidi pozdrav
 
Z

ZVEZDAN

Guest
Unapred ti hvala koristice meni a i mnogim forumasima verujem..............
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
240
Pozdrav Samir 732 :arrow:
Vidim, radno je kod tebe, dobar komad si izorao :supz:. Da li to imaš neki drugi plug, ili si onoga zelenog prefarbao u crveno :?:?

pozdrav tuaregr ma to sam malo ja prepravljo malo prefarbao na crveno i tocak sam radio ali nisam ga jos ofarbao .:supz:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh